Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gyöngyös City Riders

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
66 hozzászólás a témában

#21
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
ma voltam haversráccal egy szûkreszabott mátramaratont ~65km... szép a görgõ bikki út, fõleg galya alól lefelé a kéééék.. :-))Hát, jövõ 7szerdáig meló, de csüt. du. mehet vmi. in cc/túra dologban vagyok érdekelt, egy viseltes krómozott alu vázról, egy piros mozo pro telóról, s persze "savanyugabi" matricáról vagyok felismerhetõ. elég sokat jammelek a városban-pékség, posta stb...ha vki megismer, kiáltsa : savanyucukor..attól megijedek.

#22
esoognom

esoognom

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
ehhhj, lecsúszunk az oldalról!


e héten péntek street? este? vagy akár egész nap
vasárnap hegy?

valaki?

savanyugabi, még nem találkoztunk, de mehetünk egyet
vagy bárki
vagy mindenki



;)

#23
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
üdv.
kivel jammeltem mulkor a sárhegyrõl lefelé?
szivesen társulnék egy kis mátrai borzoláshoz. mondjuk sárga lefelé mátraházától...

#24
esoognom

esoognom

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Már megint kezd ûlni a topic :mad:

csak jelzem, hogy szombat délelõtt 9-tõl kint leszek a városban tekerni akinek van kedve korai kezdéshez az csatlakozzzzon....

délelõtt izgalmasabb, több a mozgó akadáj!

#25
nepuss

nepuss

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
Hát akkor jó tekerést mindenkinek, én nem tudok menni jövõ7 péntekig sajnos:icon_sad:!

#26
esoognom

esoognom

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Várom az idõpontokat!


Jó volna egy street fighting is vmikor!!!

#27
Executioner

Executioner

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
Na, a hétre mindenképpen tervezni kéne 1-2 kimozdulást, akár kékesre, akár sárhegyre.
Ido meg nincs eldontve, szóval ez még függõ, de amint lesz valami fix idõpont, azt ide kiirom!

-=**XX BiKe XX**=-
Live to ride, ride to live


#28
nepuss

nepuss

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
húú, a mai nap csodás volt, nem jártam még erre bringával, de megérte felszenvedni!

aztán remélem holnap is tudtok jönni! de tõlem mehetünk máshova is, ha netán tudsz még néhány jó kis ösvényt Executioner;)! esetleg Kékes, de oda csak csak busszal.

szal, írjatok, ki mikor ér rá, aztán megdumázzuk, hol tekerjünk!

#29
esoognom

esoognom

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
És végreeehhh!!! Feltöltött kép sikerült összeakadni sok jó bringás spannal


és tényleg nagyon jót tekertünk élveztem én is marhára,

gyüljünk gyüljünk és egyesüljünk még még,


nah de komolyra fordítva jelenleg elégedett vagyok hogy belétek akadtam Executioner. Jelenleg sincs halvány sejtelmem, hogy mikor tudok menni tekerni legközelebb, de mihelyst tudni fogom jelzek!

Egyébként következõre egy jó kis óvatos Feltöltött kép hegyrõllejövést beiktathatunk. De ha csak street azt sem bánom

minden jót mindenkinek!!


nah, nekem most work

#30
Executioner

Executioner

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
üdvözlet! alakitani kene ebbol a topicbol valamit!

Amugy esoognom, ma velem rideoltal, nekem van az a-zone prom :)

nagyon jo volt a mai ride, elmeny volt igy egyutt bringázgatni, es megnagyobb elmeny lenne ha többen lennenk, es uj arcokat ismernénk meg, uj tagokkal bovulnenk. Nemigaz, hogy ilyen kevesen legyunk, hiszen ittvan Mo. legnagyobb legysége, es valszeg a legtobb pálya is (turista utak & bagolyirtasi DH palya, stb) szoval tobben kell hogy legyunk :D

egyenlore ennyit; keso van, go sleep

-=**XX BiKe XX**=-
Live to ride, ride to live


#31
esoognom

esoognom

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
nah, ennyit errõl asszem :cry:

nem gyûlnek a gyöngyösi népek,

érthetõ, kint már jobb az idõ, de azért este rá lehetne nézni a netre, vagy suli- munkaidõben...

#32
esoognom

esoognom

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
vannak parádon bringások, bmx meg mtb is, azt már leinfóztam, csak még nem akadtam össze velük, ráadásul nagyon rég nyomják


majd lesz vhogy

#33
nepuss

nepuss

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
az épitõsdiben benne lennék, csak az nekem kicsit messze van... de, még az is összejöhet, h 1ccer erõt veszek magamon és feltekerek Parádra!

ja, meg mért nem csinálsz 1 parádi fórumot? biztos ott is akadna 1-2 bicós!

#34
esoognom

esoognom

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
végre egy kicsit mozdult valami, valaki, legalább benézett,
deee SirMcTwist "...nekem ez má nem fog menni " mért ne mehetne? Feltöltött kép

hhhm. még korán van, nem tudok mit írni, reménykedek tovább, hogy többen benéznek, vagy inkább visszanéznek ide, és nem temetjük a topicot, na meg a tömegben tekerést.


ha neagyisten olyas valaki néz be ide aki parád környéki az is jelentkezhet, arra is szoktam lenni, és azon a vidégen pedig olyan helyek vannak, hogy pfff, csak egy példa: az ilona vízeséstõl visszább egy tisztáson túl egy patakon is túl (mint egy mese) bent az erõben, volt egy nyári tábor réges rég, nos voltak olyan kedvesek, hogy nagyon sok nyomvonalat jártak ki, és hagytak ott sok sok fát amibõl már lehet építkezni, komolyan nagyon izgalmas a hely, csak pár ásó, lapát, elszántság és...


de ha egy mátrai, vagy csak egy városi csapatás összejönne....... Feltöltött kép

Szóval elõször barátkozzunk!!!
Feltöltött kép

#35
SirMcTwist

SirMcTwist

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
tsásztok!!! mao irjál má néha te is ide vmit! elvileg te csináltad ezt a topicot!
de má másoké úgylátom.. azért ha felnézel olvasd el a beszólásokat...szerintem is jó lenne 10-en nyomulni egyszerre...nekem ez má nem fog menni de hajrá mao nyomassad velük!!! csak elõbb nézz be ide. nem erre vártál? hogy fejlõdjön a mátra? mind1...itt van tessék

#36
esoognom

esoognom

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
lehet, hogy nyomtatni kellene szórólapokat Feltöltött kép :

"www.forum.bikemag.hu -Lokálpatrióták ide! - gyöngyös City Riders

vagy pólót? Feltöltött kép


mindegy Feltöltött kép

#37
nepuss

nepuss

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
lehet kevesen ismerik ezt a fórumot....

#38
esoognom

esoognom

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
nepuss-al ütköztünk egyet a hétvégén, vagyis ma, jó volt tekerni

viszont felvagyok háborodva, hogy ketten figyeljük ezt a topicot, pedig nem egy bringás arcot látok, ráadásul olyat akik bizos keményen nyomják, Õk holvannak?? mért nem zördülünk össze, tömegben a jo, régen volt hogy 10es csapatokban õrjítettük a várost, most csinálhatnánk ezt a Mátrával!!! sárga kereszt rulzzzz, vagy az összes jelzés, bánom is én.

!!!pl. ma is mikor jöttem haza kocsival láttam három vagy négy /szar a memóriám/ srácot, baktattak fel a mátrába épp elhagyták füredet, frankó gépekkel voltak, volt náluk fullface meg protektor ezeket megjegyeztem, gondolom csúrdítani mentek, Õk holvannak?

vagy pl. a topic nyitója a mao arc, szoktam látni a városban, zöld bringa jaaa, meg issszonyat brutál teló, hozzá szuper spéci frizura, gondolom neki sem azért van ilyen masinája, hogy tologassa, már csak ránézésre is fullfullbeválalósarc lehet,


szal nem lehurrrogni akarok senkit, csak tudom milyen tömegben csörtetni, ráadásul jobban is lehet fejlõdni, már akinek szüksége van rá, speciel rámférne.


remélem sikerült felkavarnom a vizet, márha benéz ide valaki.


csákányosság

#39
nepuss

nepuss

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
ja most látom, küldtél pm-t....

#40
nepuss

nepuss

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
no, úgy látom a mostani 7végébõl se lesz semmi. de megírhatnád h pontosan 60ban hol van a 2 ugrató! le7 megnézném holnap.