Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Túrák Magyarországon

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
18575 hozzászólás a témában

#18441
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
Arról már volt szó, h kb hány km lesz a túra? Sajnos a felsorolt helyek nekem semmit nem mondanak :( Ha bevállalhatónak érzem, akkor valszeg még1 emberrel számolhattok. A CBAhoz azért eltalálok, fõleg ha sokan megyünk ugyanazzal a vonattal.
És tempó szempontjából milyen a társaság?


#18442
Viko

Viko

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Pier, Adolf!

Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint érdemes felmenni!
Üdv,
Viko

#18443
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
A kemény magunkból egy ember biztos, így a Börzsöny túrára már kilenc biztos ember van.


#18444
adolf

adolf

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Fel tudsz menni müuton is a tetejére! Van kilátó és pihenöhely a csucson.
Attila, flagellum Dei, malleus orbis

#18445
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Anno a Vietnám-túrán voltam fenn.Nem a mûúton , de szvsz olyan nincs , hogy a bringás elõl fizikailag lezárjanak egy ilyen utat.PL.Kõris.Ott is van sorompó....
A kilátás az tuti , ez tuti:)

#18446
Viko

Viko

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Sziasztok!

Járt már valaki a Kab-hegyen (Bakony) bringával? Az érdekelne, hogy fel lehet-e menni a csúcsára? A térképen jelöl egy mûútat fel a tetõre, de fel is lehet menni rajta? Csak azért, mert tudom, hogy a tetején van egy adótorony, és emiatt arra gondoltam, lehet le van zárva a forgalom elöl. Amennyiben fel lehet menni, akkor a következõ kérdésem az, hogy érdemes-e? Jó kilátás, szép hegyi utak stb...
Köszi!
Viko

#18447
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Nem akkor van az a Gázló TT? Aoda nem megyünk? Nem versenyként, csak hogy szintidõbe becsusszanjunk, együtt tekerünk stb.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#18448
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

...
Hozé, Hápi, Dante, Valaki... Jövõhét hétvégén nem megyünk valamerre egy lightosat??


De.
Egyeztetünk.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#18449
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Kedvem lenne... elhihetitek.
Mennék én, de most nem aktuális, sajnos.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#18450
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Vikvuk - oké, valami lite-osat. Öcs Maraton hosszútáv? :D De mehetünk túrázni is, benne vagyok. Hozé, hozé - hát Zemplén Maraton - gyere! Mi úgy néz ki vonattal megyünk, gyere, ha van kedved, buli lesz. (s magyar viszonylatban nem vészes a helyszíni nevezés)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#18451
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Már nyolc!


#18452
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Augusztus 6. nekem is jó,
so count me in

Hozé, Zemplénbe nem jössz a hétvégén?
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#18453
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Mé' négyen, mé' négyen?
Mi is jövünk a fiammal!

- Már heten, akik tuti jelezték.
- Most vasárnap mi örömbringázunk, ami nem biztos, hogy tetszene mindenkinek, és még a helyszín sincs eldöntve (mindig az utolsó pillanatban találjuk ki).
- Jövõ hétvégén mehetünk (Hapi-ról tudom, hogy Öcsi maratonozik)


#18454
Vikvuk

Vikvuk

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Én is, én is, én is! Addigra meggyógyulok, és még rá is edzek elõtte, hogy a sok kihagyás ne legyen olyan nagy gáz.
Hozé, Hápi, Dante, Valaki... Jövõhét hétvégén nem megyünk valamerre egy lightosat??
Ha a pokolra jutsz, legmélyére térj - az már menny, hisz minden körbeér.

#18455
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Ja!
Most vasárnap nincs semmi?

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#18456
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

....
Eddig elvben akkor már négyen vagyunk. Az én oldalamról majd a hét végén derül ki, hogy mennyivel növekszik a létszám.


Mé' négyen, mé' négyen?
Mi is jövünk a fiammal!

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#18457
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Olvastam, láttam, DE - elég sokáig kellett egyeztetnem, keresgélnem, mire kijött a mindenkinek megfelelõ idõpont. Éppen nincs semmilyen maraton, a szabadságok is elkerülik ezt az idõpontot, és így szokott fórumos csapat jelentõs része is tud jönni.
Azért csináltam, illetve tettem fel a kiírást, hogy új vendégeket is üdvözölhessünk a csapatban.

Egyébként pedig számomra a Gázló TT kissé light-os, mivel all mountain-ezem, és így az extrémebb túrákhoz szoktam.


#18458
klaresz

klaresz

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás

Ahogy azt már korábban is jeleztem, augusztus 6-án Börzsöny túra a következõ útvonalon:

[/font][/color]


Jaj neee....
Augusztus 6-án remek tt-t szervezünk a bakonyban -> Gázló TT, gyertek inkább arra. :)
http://forum.bikemag...read.php?t=2046

#18459
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern
Amúgy az nem zavarna, hogy macskakaparásos leszek(legalább megnéznének meg lehetne mesélni:)), csak hát a rossz bõrömnek nem tenne jót szerintem.
Addig csak kitalálok vmit.

#18460
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Nem dramatizálom, de tavaly úgy néztem ki utána, mint akit szöges dróttal vertek el.
Egyébként meg olyan nincs, hogy durva lejtmenet. Egy kis örömbringázást azért megérdemlünk a sok kapaszkodás és tolás után.

Eddig elvben akkor már négyen vagyunk. Az én oldalamról majd a hét végén derül ki, hogy mennyivel növekszik a létszám.