Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Specialized

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6564 hozzászólás a témában

#6541
huti

huti

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás

jövõre csak egyféle bighit lesz. 12-es hátsótengellyel. meg lángokkal. a többi az spec meg grom, de nme hozzák, pedig vinnék, mint a cukrot.



Kedves Rob!
Ki mondta neked, hogy jövõre csak egy féle BigHit lesz? Meg azt, hogy 12mm-es átütõtengely van hátul? :)))))
Miért írsz olyat amiben nem vagy biztos?
A BigHit soha az életben nem látott csõtengelyt!
Nem lehet, hogy álmodtad a dolgot?

A pontos infó: 3 féle BigHit lesz, ill. van!

1. BigHit FSR u.a a váz ami régen (160-200mm, állítható telóút és geometria) volt 02-05' soha nem volt csõtengelyes, viszon a hátsó kerék 24"-os! A rugóstagja 05-ben egy FOX vanilla R (tulfolyótartály nélkül). Ja és a fekete vázon piros lángnyelvek vannak....

2. BigHit sport!
Egy teljesen új és nagyon baráti árú gép a SPECIALIZED-tõl. Egyforgáspontos váz, 150mm-hátsó mozgással.

3. BigHit
U.a. mint a 2. de bowdenes tf van szerelve és jobb árú alkatrészekkel.

Üdv!

#6542
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
jövõre csak egyféle bighit lesz. 12-es hátsótengellyel. meg lángokkal. a többi az spec meg grom, de nme hozzák, pedig vinnék, mint a cukrot.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#6543
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Sala csak azért állt vissza kisbicóra, mert egy nagyra gyüjtögetett, közben el kellett adni a kisbicót is, és így most teljes erõvel tud egy új, valami rendes nagybiciklire koncentrálni...:-)

#6544
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

nem rossz, de sztem 569ezerbõl nekem sikerülne jobb gépet összetenni. És azok a lángok....

mellesleg: nem most álltál vissza déháról kisbicóra? már unod a 13/o centi rugóutat? :D


ez tény, de olyan jól néz ki....opntosabban a kedvencem ez:
Feltöltött kép

meg ez:
Feltöltött kép

de ez inkább csak a shiver miatt tetszik...

Van állásom...:bananadan

#6545
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

pont a big hitet néztem ki.....

nem rossz, de sztem 569ezerbõl nekem sikerülne jobb gépet összetenni. És azok a lángok....

mellesleg: nem most álltál vissza déháról kisbicóra? már unod a 13/o centi rugóutat? :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6546
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
pont a big hitet néztem ki.....
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#6547
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Azt mondtak viszonylag konnyu gepet lehet epiteni vele, ugyhogy nem gaz. Normal fejcso, normal monoblokk haz ugyhogy jo ( nem ugy mint a Turner, ami atutos, a fejcso es a monoblokkhaz viszont szar ). Tag persze automatikusan csere Fox-ra. ;) De mivel nem atutos, ezert inkabb passzolom.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#6548
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
persze hogy emiatt, kispocok :D
a súlya már nem is izgatott, mi?

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#6549
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
En is ezt hianyoltam mikor nezegettem a Demo8 -at. Emiatt esett ki nalam.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#6550
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
én csak azt nem értem hogy a demo8-nak miért kell sima alap gyz-s papucsot csinálni..dh versenyekre már nem menõ az átütõtengely?
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#6551
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
különben is, nem lenne nevetséges, hogy tuvábbra is umf dirt fun-nal nyomulna, meg umf dh-val? amiket szénné kellett "tuningolni" hogy elfogadható bicikli legyen belõle? közben meg van p-series, meg demo/bighit is a forgalmazónál....
egyszerûen új márka, azt kell nyomni. meghát a presztizse is nagyobb, emiatt is azt kell nyomni. nem is nagyon lesz 150-nél olcsóbb (acerás LOL) speckó a boltokban....

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#6552
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
átkerült? nem. ugyanaz a cég. eddig is velotrade szponzorált volt, ezután is az lesz. csak eddig a meridát kellett nyomatni, most a spec az uj cég, ergo azzal megy. disz iz biznisz.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#6553
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
maradt a velotrade-nél, így most nem meridát kért karácsonyra, hanem speckót... :-D
aki megteheti...

#6554
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Hoppá! Gizi átkerült volna a szpesölájzdhoz?

#6555
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Hát, én csak most fedeztem föl és örültem neki.
:( Gondoltam, megosztom veletek. De ha nem tetszik ... :scratchhe Mit csináljak?


Semmit, ez így rendicsek. Örülök, hogy Te nyitottad; ha én teszem ugyanezt, akkor lett volna hurrogás...
Pedig erõsen törtem a fejem, hogy menjen ki a fõoldalra rövidhírnek.
"In idem flumen bis non descendimus"

#6556
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
volt, valahol a fõvám térnél.(vagy ilyesmi, nem 100%)
csak az ilyen jajj van egy kis pénzem, hozok valami speckó cuccot kategória volt.
nem egy ekkora cég terjesztette. szal msot valahogy több esélye van:-)

#6557
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
régebben volt már forgalmazója ,nem? Mint a trek, meg a szkott: jön-megy-jön-megy...asszem, egy 94-es MBAH-ban olvastam vagy 4 géprõl tesztet...

#6558
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
lensver, jó topic!
csak a többiek már látták:-)
ha van trek meg más topic, ez is kell!:-)

#6559
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

ez mán van egy ideje!? :) ..mármint az oldal


Hát, én csak most fedeztem föl és örültem neki.
:( Gondoltam, megosztom veletek. De ha nem tetszik ... :scratchhe Mit csináljak?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#6560
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
author mint nagyker.
ez mint márka.
mivel nem a speckó a nagyker, és nem is egy olyan olcsó márka, aminek van esélye ezzel + vevõket szerezni...
mármint akkor tiltsuk be a magellan topikot, a treket, a konát?.:-)