Jelentkezz be Regisztrálj
Bakony-Balaton riders
#10701
Posted 2006. September 12. - 19:03
Szívesen látunk minden kerékpárost!
Fejleményekrõl majd referálok...
Üdv
#10702
Posted 2006. September 12. - 13:40
Köszönöm a jókívánságokat, gratulálok a 134 km-es távhoz nem semmi, ahogy elnéztem a fényképeket biztos nem lazsáltatok és dagasztottátok a sarat.
Ahogy rendbe jövök jelentkezni fogok (még 1 hónap).
www.kannmatti.kepeim.hu
#10703
Posted 2006. September 11. - 14:25
Segítséget szeretnék kérni, és egyúttal egy kis munkalehetõséget ajánlani.
Outdoor tréningeket szervezek, és összeraktam egy bringás tréninget, amihez egy bringás embert keresek alkalomszerûen.
Akire szükségem lenne: jófej ember, aki meg tudja szerelni a kisebb-nagyobb bajokat a bringán (defekt, láncleesés) menet közben.
Most csütörtökön, 14-én lesz az elsõ ilyen programom. A helyszín: Balatonfüred, Koloska völgy.
Elég bonyi elmagyarázni így, mindent elmesélek részletesen, aki ráér, keresne egy kis fékrevalót, hívjon, visszahívom: 20/931-6845
Köszönöm, Cucc
#10704
Posted 2006. September 11. - 13:23
A 130-as távot én is megnézném! Lehet, hogy addig az új teló
is meglesz!
Ano: Választásom végül az RS Rebára esett. Ez néz ki jelenleg
a legjobbnak. Amúgy a 90km útán szombaton mentem ou.-on
egy "laza" 70-et, de ilyen jó átlagot még nem produkáltam!
Csak úgy suhant az ou.-i! Kicsit lazábban ment a tekerés mint
terepen. Edzésnek is jó ez a kis terepezés!
Üdv
#10705
Posted 2006. September 11. - 11:21
Jó kis túra volt! Még mindig "lázasak" a combjaim! Az a fincsi mászás tényleg kimaradt, méghozzá miattam! Porva-Csesznekre elfogytam! A Kõris-hegyet megmászni azon a murvás 8km-es emelkedõn bõ 50km-el a lábunkban nem is volt olyan egyszerû! Nagyon tudtam díjazni, amikor végre felértünk! Idõben is egy kicsit meg voltunk csúszva, s nem akartam túl késõn hazaérni, no meg már erõm sem nagyon maradt, ezért javasoltam, hogy Porva-Csesznekrõl menjünk ki Zircre, s onnan le Vp-be vissza! Azért ez szép volt így is, ahhoz képest, hogy egyikünk sem ment ennyit sem szintben, sem távban egy nap! Pláne ilyen terepen!
A héten valószínûleg kedd és csütörtök délután megyek 1-2 órát feltehetõleg a Csatár-hegy környékén, illetve szombat délelõttre férne be egy kör durván délig, esetleg egyig! Akit érdekel valamelyik, jelezze! Hétvégi képek a lenti linken megtekinthetõk. Az elsõ képen látszik a térképen, hogy merre jártunk!
Kann Matti: Jobbulást, gyógyulást, s kívánom mielõbb tekerhessünk újra együtt!
#10706
Posted 2006. September 11. - 11:00
bakonybélnél így kihagytátok azt a finycsi mászást ... mindenesetre gratula, szép teljesítmény így is.
Ha gondoljátok akkor jövõhéten megpróbálhatjuk újra ... már ha van kedvetek és az idõjárás is megfelelõ lesz
#10707
Posted 2006. September 11. - 09:36
#10708
Posted 2006. September 09. - 18:06
kb 9kor indulnlék a Laczkó Dezsõ Múzeum elöl ...
ha valakit érdekel akkor szóljon ide!
#10709
Posted 2006. September 09. - 08:16
Még Ronnak kellene szólni, Õ velem szeretett volna jönni, én viszont veletek megyek! Én mostmár nem leszek neten.
Szia Voti,
En mar beszeltem Daneszsuval! :-)
#10710
Posted 2006. September 09. - 07:21
Még Ronnak kellene szólni, Õ velem szeretett volna jönni, én viszont veletek megyek! Én mostmár nem leszek neten.Nos, úgy néz ki, hogy holnap legalább hárman megyünk, úgy du 3 fele leszünk Almádiban. Kit érdekel még?
#10711
Posted 2006. September 08. - 23:43
#10712
Posted 2006. September 08. - 20:24
Lélekben veletek vagyok.
Jó utat skacok.
www.kannmatti.kepeim.hu
#10713
Posted 2006. September 08. - 18:29
Jakus és én biztosan megyünk, akit még érdekel, induláskor legyen a helyszínen! Valószínû a TT130-on megyünk végig, de Bakonybélig meglátjuk, hogy állunk, s lehet, hogy a TT90 távján megyünk csak. Azért a hosszabb táv az esélyesebb!
Mindez akkor igaz, ha az idõjárás engedi, azaz addig már nem esik annyi, hogy feláztassa a talajt, illetve ha holnap reggel esne, akkor nem megyünk!
Kellemes estét, valamint jó hétvégét mindenkinek!
#10714
Posted 2006. September 08. - 12:28
A tegnapi tekerésrõl készült (vagyis inkább defektrõl):
http://kepeim.hu/use...246&alkid=40092
Jó tekerést a gázlóra!
Bár az idõt elnézve dagonyázás (is) lesz.
Hali!
#10715
Posted 2006. September 08. - 10:43
#10716
Posted 2006. September 08. - 10:35
Az indulást áttennénk 8:00-ra a Laczkó múzeum elé, s Bakonybélig kitalálnánk, hogy a 90 vagy a 130 távján menjünk-e! Meglátjuk, hogy addig hogy bírjuk, s milyen kedvünk, illetve idõjárs lesz! Ha a 90-re megyünk, idõben hazaérünk, viszont ha a 130-ra, akkor még marad esélyünk, hogy ne sokat kelljen a végén sötétben bóklászni!
Ugye most esik az esõ, még ez is befolyásolhatja az egészet! Nem mindegy, mennyire áztatja el a talajt, illetve hogy holnap reggel milyen idõ lesz!
#10717
Posted 2006. September 08. - 10:17
Ha az idõjárás is engedi, akkor a megbeszéltek szerint szombaton végig mennénk a Gázló TT 90km-es távján. Indulás 9:00-kor a Lackó Dezsõ múzeum elõl. Akit érdekel, és jönne, legyen ott!
Ano-ék szerdán végigmentek már egyszer ezen a távon, s ez alapján úgy néz ki, hogy a teljes menetidõnk 7-8 óra lesz, amibõl a netto idõ kb. 5-6 óra lesz. Ennek megfelelõen készüljön, aki jön!
lenne egy kérdésem ...
igaz hogy uccsó pillanatban, de nem lehetne áttenni a túrát vasárnapra?
ugyanis a tegnapi kis kiruccanásunk (amire én azt hittem, hogy nagyon lájtos lesz) kissé kikészítette a lábamat annyira hogy lépni is nehezemre esik és holnapig tutira nem jön annyira rendbe, hogy végigmenjek a gázló 90-es szakaszán ...
szóval egy nappal el kéne halasztani, ha lehetséges ez ...
#10718
Posted 2006. September 08. - 09:54
Ano-ék szerdán végigmentek már egyszer ezen a távon, s ez alapján úgy néz ki, hogy a teljes menetidõnk 7-8 óra lesz, amibõl a netto idõ kb. 5-6 óra lesz. Ennek megfelelõen készüljön, aki jön!
#10719
Posted 2006. September 08. - 07:41
#10720
Posted 2006. September 07. - 19:57
bikebuddha: az egyetemen van kerékpározás. Nekem mindíg abból volt meg az aláírásom. Fel kell iratkozni egy listára, és aztán van egy megbeszélés valamikor. Szentessy Balázs (szentess@almos.vein.hu vagy 4201-es mellék) foglalkozik a kerékpár szekcióval az egyetemen (legjobb tudomásom szerint), vele minden ilyen dolgot meg lehet beszélni. Szerintem el fogják fogadni. Amúgy meg szoktak beszélni csportos tekeréseket országúton és terepen. Azokra is el lehet menni.
Köszi! Idõközben (törvényszerûen) kikötöttem a Sz. Balázsnál és megbeszéltem vele mindent. Az is kiderült, hogy balu78 -aki történetesen a Gyenesdiás Maraton szervezõje- hozzám hasonlóan megkezdte tanulmányait a PE-en. Talán lesz itt némi élénkülés a bringás élet tekintetében...

Sign In
Create Account

Back to top





