Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Vázak CC/FR/DH/4X - általános eszmecsere (archív #1)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
13292 hozzászólás a témában

#13261
imy

imy

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Sziasztok!
Országúti vázat milyent ajánltok???

#13262
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás

Ilyen árfekvésben tényleg kevés váz van:
- Magellan PolarX - már beszéltünk róla
- Merida Dual - elég virslinek néz ki a hátsó háromszög, hallottam is hogy eltört vkinek.
- Haro Werks DSR - Ezekszerint ez is törik.
- Caprine Dual - ha nem gond hogy bazi nehéz...
- Neuzer Matrix Airborne - 30 pénz, hasonlít a Napalmra, kitudja mit bír
- stb

én szívem szerint PolarXet vennék, de ez szubjektív :)


Hi!

Szóval:
-PolarX oké, csak tényleg mindenkinek olyan, van, és nem tetszik a festése. Illetve az még jó is lenne, de azok a csillagok. Elég szarul néz ki (szubjektív).
-Merida Dual: Meridát elvbõl nem veszek. Akkor inkább Magellán
-Haro Werk DSR: ma reggel kaptam egy levelet, amiben megint leírták, hogy a támvilla és nyeregvázcsõ csatlakozásánál repedt meg egy 64 kg!!!!-os srác alatt  :P Kár, pedig ez a gép még tetszett is.
-Caprine Dual: erõsnek néz ki. Masszív, és jók az erõsítései.
-Neuzer Matrix Airborne: még nem néztem utánna, de megteszem. De ez nem igazán jön be. Gagyi márka.
Marad a Caprine és a Magellán.

#13263
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Tegnap készültem el tesóm Matrix Airborne vázra épített bicajának összeszerelésével, majd leírom a tapasztalatokat.

#13264
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
polarix az tényleg jó csak mindenkinek olyan van.
haroról a véleményen nekem a geometriaja nem jön be és az is elég gyenge. Egyik haveromnak van ilyen és hát nem valami nagy szám. A Caprine jó csak  súlya gáz, mint ahogy már említette Zolle. A Polarix a nyerõ Ár/teljesítményben. szóval Szóval, mint ahogy Zolle mondta Polarix.

#13265
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Ilyen árfekvésben tényleg kevés váz van:
- Magellan PolarX - már beszéltünk róla
- Merida Dual - elég virslinek néz ki a hátsó háromszög, hallottam is hogy eltört vkinek.
- Haro Werks DSR - Ezekszerint ez is törik.
- Caprine Dual - ha nem gond hogy bazi nehéz...
- Neuzer Matrix Airborne - 30 pénz, hasonlít a Napalmra, kitudja mit bír
- stb

én szívem szerint PolarXet vennék, de ez szubjektív :)

#13266
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Hi!

Úgy látom itt eddig csak dual-ról volt szó. A mai napig Haro Werks DSR-t akartam veeni. Már le is dumáltam a sráccal. De ahogy ma keresgéltem itt a fórumon két dolgot is találtam, ami nagyon nem tetszett:

Ha megengeded, hogy adjak egy jó tanácsot, akkor Haro DSR-t ne vegyél mert ritka gyenge a hátsó támvilla becsatlakozásánál! Tapasztalatból mondom! Nekem már kétszer repedt! Repedt, kicserélték, repedt, aztán már ki is dobtam!!! A LÉNYEG: NE VEGYÉL HARO DSR--!!!


Egy miskolci srac (david ors) hasznalta komolyabban is, mint en. neki egyebkent eltort nem tom ez mennyire jellemzo.


Valakinek vélemény? Megéri megvenni, vagy inkább a mindenki által agyonajnározott PolarX a nyerõ, vagy esetleg más. A lényeg, hogy bírja, és hogy ne legyen 35'-37'e-nél sokkal több.

#13267
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
hát annyiért tényleg nem buli! Jó ez így úgyis majd lnyárig lecaserélme ha minden jól jön ki.

#13268
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Annyit nem adok rá :) Maliban gondolom lefestik fehérre 10ér... Az nem buli.

#13269
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Boa: ma beszéltem egy mali-s sráccal és azt mondta hogy a papucsok hajlanak nagy igénybevéltelnél ( szal már vittek vissza párat ) :o

Festés: elvileg léteznek ugye az eccerû fémfestékek->megfogod azt fujod
- szépre meg kompresszorral kellene fújni,de lekell tsiszolni hozzá a vázat, --> maliéknál lehet festetni

nem tom láttad-e a Dokk-ban még a Flash premieren azt pyxis team-et, gyönyörûre volt festve..35rugóba került a gazdijának  :-/

tommmas

#13270
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Kiváncsi leszek jövõre a fullos polarx-re. Olyan kis szlalom/fr gépecske! Fincsi!

#13271
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Zolle nekem is jobban tetszik a boa-nál a poalrix de amikor én vettem nem jött még meg!

#13272
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Nekem is 2002-se Polar-X em van,most tesszük,össze haverral.A tapasztalatokról majd beszámolok.Egyébként eddig csak dícsérték. :)

#13273
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Csámcsi :) Szerintem a PolarX még annak is jó aki CCzik. (Nagy túlzásokkal) Elég univerzális váz, de nem értem miért kérdés ez? Kinézek az utcára, 40 polarx jön szembe. Persze hogy jó.

Vázfestés: (nem ide kéne, tudom) de senkise tudja megmondani milyen festékkel lehetne lefúni? Van makettes festõpisztolyom, meg kicsi kézügyességem is, csak kell hogy a festék is elég aprószemû legyen ha fújom. Amúgy az egyedi festést komolyan latolgatom, de csak ha lekopott a gyári (elég ronda, pláne a matrica összeeresztésnél) festék.

#13274
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ja én is leakartam festettni a boa-m csak nem tudom, hogy úgy majd jövõre el tudom-e adni, mert azért még pár ezret fog érni jövõre is.

#13275
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Jaj istenem min csámcsogtok már ennyit.. Persze hogy számít ki hány kiló...... De a PolarXet nyugodtan vegyed, az jó váz. Duplavállast is nyugodtan rakjatok PolarXbe, sõt Mozot is.
Boa sem egy rossz váz ám, csak ronda. Ennyi pénzért megéri (különösen ha van egy jó graffitis haverod, aki lefújja, és akkor még jól is fog kinézni).

#13276
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Hali
Ez lehet hogy hülye kérdés lessz de az számít hogy milyen nehéz vagyok??
Pl: ha 100kg vagyok vagy ha 56kg?
dirtboy

#13277
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
ja hát a dh2-tõl félthetted is a Vipert. én se raknék duplavállast boa-ba.

#13278
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Persze! Nekem is Mali Viperem volt. Most PolarX, de még mindig nem tudok bringázni, csak ezt nem féltem, meg illik bele a teló  ;D

#13279
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
most is az van de majd lecserélem vmikor de most megtanulni vele biciklizni arra egy ideig jó.

#13280
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Végülis ha jól tudom, neked olyan volt, tbertalan. De az a felsõcsõ nekem gyanúsan virsli.