Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Vázak CC/FR/DH/4X - általános eszmecsere (archív #1)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
13292 hozzászólás a témában

#13201
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
valamit elrontottál nem? ???

#13202
diamond

diamond

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

flash=200,200]URL[/flash] ;)
Hát ez az.XC vázat senki ne akarjon DH-ra használni, mert nagy és csúnya esés lesz a vége.TRIÁLnál ugyanaz.

                                   diamond

#13203
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Nem feltétlen görbe a váz! Szimplán csak nem olyan telóra tervezték. A PolarX pl úgy van megoldva, hogy elég sok hely van a fejcsõ és az alsócsõ végei közt, és egy széles teló is elfér.

#13204
diamond

diamond

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
???Szerintem Tamaskának görbe lehet a váza ha a teló beleér az alsócsõbe. Ha gondolod leÍrom hogyan ellenõrizd.
                            diamond

#13205
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Ejnye bejnye! Csak nem valami csúnya Sermanó?  ;D

#13206
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Szóval akkor nagy valószínûséggel nem lesz belõle gond. Egyébként Manitou kerülne bele.

#13207
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Elvileg csak a brutál egyenes vállúak érnek bele, meg a Center X, normális telónál (mi az, hogy normális??) nem fordulhatna elõ...  :-X

#13208
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nem Black-et... titok !  ;)
Aztat sejtettem, hogy a fejcsõszög rendeben lesz, csak tamaska írta, hogy az integrált kormánycsapágy miatt egyes villák /pl.: SW Joy/ válla beleér az alsócsõbe.

#13209
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
A 2003-ast még én sem láttam, de a '02-es fejcsõsög-állítási lehetõsége direkt a hosszú (120-130 mm, vagy afeletti) villákhoz lett tervezve, és ha a Mongoose Fairlane-rõl szóló cikket elolvastad, akkor tudhatod, hogy biztos nem ott fog elrepedni! (Mit raknál bele? Blekket?)  ;)

#13210
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nem azt kérdeztem hogy szép-e /láttad már a 2003-ast ? Nem hiszem.../, hanem hogy elég erõs-e egy 120-as villához és nem-e fogom beleütni a villa vállát az alsócsõbe ?!

#13211
mate111

mate111

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
hát az biztos hogy merev egy váz de iszonyú :-/
ronda szerintem is várj inkább

#13212
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
tamaska!
Akkor most gyengus a Mongoose Deuce ? Gondolkozom egy ilyenen, egy 120-at mozgó szimplavállas villa menne bele. Úgy járnék mint a haverod ?

#13213
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Hát kb, PolarXbe max 2.5ös gumi fér be, szerintem, de majd kipróbálom egy akkora Highrollerrel:)

#13214
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
vgay a polarixba space ott is szó van, hogy mien gumik mennek bele a polarixbe. De szerintem is 2.35-ös gumi ideális.

#13215
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Szerintem Freeride-ra egy stabil 2.35-ös megteszi.
Javaslom, hogy a "Freeride külsõ??" topikban tegyél fel ehhez hasonló kérdéseket.  ;)

#13216
vendég__*

vendég__*
  • vendég
;D egy kicsit hülye vagyok...gondoltam...zuzni kell 3-as...te mit tennél bele freeridera (gyökeres, sáros, mostanában havas lejtök)? 2.6, 2.7-es? eddig egy Mali Python volt átesett 2,3 heggesztésen és most sikeresen elmecseredett a váz is. persze nem a gumik miatt  :)
Tehát akkor mi az 5let? mit rakjak bele?

#13217
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
mármint 3"-os? az biztos nem fér bele csak ha elfűrészeled. Minek bele 3" gumi?

#13218
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Lenne egy kérdésem...van egy Polar X 2002-es vázam és amit nem tudok, az hogy egy 3-as gumi belepasszol-e vagy csak elfürészelem a láncvillát?  ???

#13219
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Merida Matts Dual Thrust (nem a Fun, a tavalyi) 240 ropiért nem rossz... Manitou x-vert full xt... raksz bele egy Ruckus vázat, és császár géped van...

Feltöltött kép

;D ;D ;D 8) 8) 8)

#13220
veloteam

veloteam

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
ÉVÉGI AKCIÓ-KARÁCSONY

WWW.VELOTRADE.HU - AKCIÓK

ÜDV CSEKKOLD