Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyíregyháza itt is jelen!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3057 hozzászólás a témában

#3021
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
A vasárnap délután nekem is jó. Akkor hol találkozzunk és hánykor? Sóstói korház elõtt a buszmegállóban olyan 4-kor? Aztán meglátjuk merre tekerünk.

#3022
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Nekem a Vasárnap lenne jó,délután bármikor!Az útvonaladon is mehetünk.

#3023
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
A hétvége az jó. Már csak az a kérdés hol és mikor?

#3024
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Hát igen,jó lenne a rendszeres tekerés!Összehozhatnánk valamit!Hétvége?

#3025
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Ma annyi bicajost láttam Sóstón, nem is tudtam, hogy ennyi országútis van itt. Már valami társasághoz nekem is csapódni kellene, sajna a haverjaim mind lusták a tekeréshez.

#3026
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Akkor nem maradtam le semmirõl ezek szerint!Az idõjárás legalább kegyes volt!

#3027
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Na kimentem a versenyre de nem volt valami nagy durranás. Nem is maradtam sokáig. Láttam néhányan azért beneveztek a T. gazdaságos bicajokkal is. Azért kicsit többet vártam ettõl a rendezvénytõl. Na mind1 azért egy misét megért,:) ez van ezt kell szeretni.

#3028
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Ez a másik dolog!Amilyen idõ van az utóbbi napokban lehet,hogy el is fog maradni az egész!Ha pénteken megint esne milyen lenne a pálya?Szerintem elmaradna.Na mindegy majd kiderül!

#3029
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Kár, hogy nem tudsz jönni. Én mindenesetre megyek de csak akkor ha jó idõ lesz.

#3030
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Láttam a programról plakátot,én tuti nem tudok ott lenni mert nem sikerült a szabadnap!Mmajd számoljatok be milyen volt!

#3031
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Oké. Amúgy én is úgy tudom, hogy olyan 9 óra fele lesz.

#3032
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Nem tudom mikor kezdõdik a rendezvény,de gondolom a délelõtti órákban.Én reggel 9-tõl dolgozok 1-ig!Valószínû,hogy ekkorra már vége is lesz!Ha minden jól megy kérek szabadnapot és elmegyek,persze csak nézõnek.Ha délután lesz akkor nem tudok menni mert 5-tõl programom van.Majd meglátjuk,mindenesetre kíváncsi lennék!Ha megyek,jelzek!

#3033
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Akkor csak a nézõtérrõl követem majd végig az eseményeket. Aztán ha nem vészes a verseny jövõre benevezek, aztán vagy nyerek vagy nem.:)
Amúgy te jössz majd a nagy eseményre?

#3034
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Hát eddig még nem hallottam róla,de volt ilyen tavaly is!Szerintem ez ugyan olyan lesz.Nem voltam tavaly,csak újságból értesültem az eredményekrõl.Volt egy-két profi is állítólag!

#3035
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Oké ez érthetõ csak szokatlan volt ez a "csend". Május 21-én lesz valami amatör verseny a Robinzon dombon, tudsz valamit errõl?

#3036
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Nem tûntem el!Elég sok dolgom volt a héten,nemnagyon volt idõm netezni.Meg egy kicsit fáradt is voltam!

#3037
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Mi az, mi történt itt??? Olyan csend lett.

#3038
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Akkor a hétvégeken összelet hozni valamit. Már csak az a kérdés, hogy hova megyünk és hányan? Vagy itt a környéken is lehet tekerni. Nekem van egy bevált útvonalam az 44 km. Igazából nem egy nagyszám de mindég itt készülök fel a túrákra. De ha van valami konkrét elképzelés az is jó. Ja amúgy van msn címed? Azon lehet, hogy gyorsabb lenne az egyeztetés.:)

#3039
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
A hétvége majdnem szabad!Szombaton 1-ig meló így marad a Szombat délután és az egész Vasárnap + 2-3szabadnap!

#3040
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Minden nap 6-ig? Az húzós. És a hétvége? Van egy Merida kalahari bicajom nem egy profi gép de nem T. gazdaságos. Azért próbálok komolyabban tekerni járok túrázgatni a hegyekbe, 100 km-t aránylag lebírok nyomni. Még az is lehet, hogy többet.