Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyíregyháza itt is jelen!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3057 hozzászólás a témában

#3001
Lasy

Lasy

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Akkor egyhangú szavazattal nyert a vasárnap. Nekem sincs semmi egyenlõre betervezve. És ki merre szeretne menni?

#3002
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Valószinüleg nekem is jó lesz a vasárnap.(szombar 90% hogy nem)

#3003
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Az jó lenne. Bár a hétvégére nem mondott valami jó idõt. De nem akarok vészmadár lenni. Amúgy a vasárnap valószínüleg jó lenne nekem. Legalább is nagyon remélem.

#3004
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Nekem csak a hétvége lesz jó,mert hétköznap dolgozok.Mindíg csak a meló áááá!Jó lenne valamit összehozni a hétvégén!Csinálnánk egy találkát,dumálnánk na és persze tekernénk!

#3005
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Írjanak mások is! Pénteken mehetünk valahova. Vagy a tokaji "dh" vagy valami kis túra. Csak jöjjön minél több ember,.

#3006
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Hello mindenkinek! Egy napig nem vagyok és újéletre kel a Nyháza topic. :) A Baumax mellett múltkor láttam 2 emberkét építgetett ott valami ugratót de annyira nem figyeltem meg lehet ti voltatok azok ott mentem el mellettük egy zöld Merida bicajjal lehet láttatok. Amúgy én a túrákat szeretem igazán. Itt az msn címem: norbiweb@freemail.hu majd ha felvesztek a listába szóljatok rám, hogy a bikemag fórumról vagytok. Thx.

#3007
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Látom elég furán fogalmaztam. Úgyakartam kérdezni, hogy ismersz e streeteeseket meg dirtösöket hátha van közös ismerõsünk. No nembaj hozzunk össze egy közös tekerést és majd mindent megbezsélünk :)

#3008
Lasy

Lasy

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Én se tartozok senkihez. Nekem egy Caprine Highlanderem van, ami nem nagy szám, nem is drága, de hobbi szinten nekem nagyon megfelel. Lencoval szoktunk Káló és Újfehértó fele tekerni régi 4-esen, Kemecse fele is, de még egy Tokaj is belefér akár. Amúgy meg a városban is jól ellehet lenni :)

#3009
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Nem nem én csak 1 ember vagyok. Én is streetelek meg ami sikerül, de nem magamra gondoltam. (bár õket is ismerem részben) Én egy szürke fekete Napalmal nyomom amikor épp egyben van de mindig meghal valami :)
Amúgy meg egy scott comp racingel bringázgatok.

#3010
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

Majd irogatunk ide. Lasy meg én msot éretségizünk szóval bámikor ráérünk. :)
Majd csak 1 angy találkát is csinálhatunk. Ti ismeritek a streetes dirtös dh-sokat?
Outi tekeréstõl kezdve light dh ig mindenben benne vagyok csak szoljatok mikor és hova.


A streetes dirtös dh-sok ti lennétek?A városban van egy csoport fiatal gondolom ti lehettek azok,sokat vagytok a belvárosban.Nekem nem ez a stílusom bár tetszik.Majd egyszer építek egy ilyen bringát is remélem.Konák,Magellán,Caprine ,ti vagytok?

#3011
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Ha valkainem van kedve dirtpályát épiteni vagy dirtelni az csak szoljon.
Mi épitgetünk egy pályát a baumax mellet ami még nagyon kezdõ,de még csak most kezdtük. Ha valaki akarja használja vagy épitgesse nyugottan.
Bár miután aza terület nem a mi magánterületünk fa és egyébb épitményeket nem nayon kéne. Na jó meglátjuk ki mit akar és hol. Elõbb írjon valaki aztán megbezséljük milegyen :)

#3012
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Majd irogatunk ide. Lasy meg én msot éretségizünk szóval bámikor ráérünk. :)
Majd csak 1 angy találkát is csinálhatunk. Ti ismeritek a streetes dirtös dh-sokat?
Outi tekeréstõl kezdve light dh ig mindenben benne vagyok csak szoljatok mikor és hova.

#3013
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
e-mail-t küldjetek vagy írjatok ebbe a topicba!
e-mail:az avatar feletti felhasználónévre kattintva válaszd az emailt

#3014
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Helló srácok!Na!Alakulunk úgylátom!Gyerünk-gyerünk,üdvözlök mindenkit itt a nyíregyházi topicban!Jó lenne a csoportos tekerés csak tudjuk összehozni!Írjatok!
Norbinak gratulálok a vizsgához!

#3015
Lasy

Lasy

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Csatlakoznék, csak mondjátok meg hol vagytok elérhetõek (msn, irc, icq jöhet) és megbeszéljük.

#3016
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Hello!
Csak most látom, hogy van itt ilyen topic is. Kis tekerésben én is benne lennék (meg esetleg pár ismerõst is hívok)
Ti akkor túra kategóriában tekertek?
Majd rendszeresen figyelem a fórumot és bekapcsolódok ide.

#3017
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Még nem tudom pontosan mikor lesz ok az idõpont,de írok ha szabad leszek!

#3018
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Levizsgáztam! :) Mostmár 1000-el lehet bicajozni.
Akkor hol és mikor hozzuk össze a tekerést?

#3019
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Ok,semmi gond!A jövõhéten összehozzuk!Sok sikert a vizsgára!

#3020
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Sorry, de mégsem jó a holnapi nap.:( Elnéztem a napokat, nekem hétfõn vizsgázni kell menni és még nem tanultam semmit. Legalább pontosan letudjuk egyeztetni majd a jövõ vasáranpot remélem addig nem jön semmi közbe.