Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyíregyháza itt is jelen!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3057 hozzászólás a témában

#2981
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Menjünk ebéd után?Nekem 10 után már ok!Ráérünk délután hazajönni.Hol találkozzunk?Én örökösföldi vagyok!

#2982
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
ha esik akkor kell sárvédõ meg esõkabát,ha nem akkor nem :) Rosz idõt mondanak, de azért bizakodjunk.

#2983
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Nekem a délelõtt a legjobb (de délután is mehetünk). És hol találkozzunk ja és persze hánykor?
És persze, hogy milyen idõ lesz minden attól függ.

#2984
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Úgylátom akkor tiszatelek a befutó. Akkor megbeszélhetjük mikor és hol találkozunk. Figyelembevéve, hogy az út kb 30-35km így 1.5-2 óra (közben fagyi kút beszélgetés :) ) Íg számolva is elég ha délután indulunk ebéd után. (vagy koránreggel és ebédre hazaérünk :) ) Kinek, hogy lenne a legjobb?

#2985
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Hát én nem viszek. Csak hegyekben szoktam sisakot. Most lesz 1 hátizsák kaja pia esõkabát meg gumijavitó esetleg. Szal semmi különös nem kell szerintem.

#2986
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
A vasárnap nekem is jó lesz. Úgy látom, hogy akkor Tiszatelekre mennénk. Szerintem is jó nem egy nagy táv, elsõre pont jó. Az idõjárás még mindég a fõ kérdés de, ha minden igaz délelõtt jobb lesz az idõ mint délután.
Felszerelésnek meg amit álltalában vinni kell egy túrára. És ki hoz sisakot? Mert ugyebár fõ a biztonság.

#2987
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Jaj bocs nem láttam csak lasy üzenetét. Na mind1.

#2988
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Csak az idõ miatt gondoltam rá. HA jó a szombat akkor öszegyüljetünk mondjuk kimehetünk kabalásig meg vissza, az úgyis csak ksi rövid semmiség.
Ha meg mégsem jó akkor majd vasárnap. Minnél több annál jobb. :)

#2989
Lasy

Lasy

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Jó lesz a vasárnap, mert szombat holnap van. Ne bonyolítsunk ha egyszer a vasárnap már mindenkinek yo

#2990
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Nekem a szombat nem jó,csak a vasárnap!

#2991
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Oké 50% megvan én meg tartózkodok. :) Melékesen megjegyzem, hogy nekem mégis csak jó a szombat is szóval ha akkor jobb az idõ és ráérünka kkor emehtünk szombaton (vagy mind2 szer).

#2992
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

Én a Tiszatelket támogatom, tekintettel léve az eddigi hozzászólásokra. Kezdetnek nem kell nagyon hosszú út, és egy esõ se esne valami jól. Eltekerünk bringaúton, döglünk egyet, és jövünk haza. És nem is kell rá egy egész nap. És ha beválik, akkor legközelebb beiktatunk egy Tokajt, amikor jobb idõ lesz.


Egyetértek!

#2993
Lasy

Lasy

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Én a Tiszatelket támogatom, tekintettel léve az eddigi hozzászólásokra. Kezdetnek nem kell nagyon hosszú út, és egy esõ se esne valami jól. Eltekerünk bringaúton, döglünk egyet, és jövünk haza. És nem is kell rá egy egész nap. És ha beválik, akkor legközelebb beiktatunk egy Tokajt, amikor jobb idõ lesz.

#2994
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Hát gyerekek úgy néz ki nem lesz kegyes hozzánk az idõjárás!Pont Vasárnaptól mondja az esõt!Remélem nem lesz igazuk és napsütés lesz.Mindegy hová megyünk,vannak jó ötletek!Ki mit hoz magával?(felszerelésre gondolok)

#2995
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Tokajra az út a 38 ason 33km (gépes atlasz szerint) , de ezt én még hétvégén sem nagyon támogatom, mert szerintem akkor is túl nagy a forgalom túrázásra. De van több lehetõség tokajba vagy Nyírszõlõsön át ami kb 50 km vagy Nagyhalász felé elindulunk a kerékpárúton és lekanyarodunk Kótaj felé és onnan tovább (Kótaj->Buj->Gáva->Rakamaz->Tokaj)(51.2km).
De elmehetünk a bicikliútón egészen Nagyhalászig is és onnan KAnyarodunk rakamaz felé (52.8km).
Tiszatelekre Nagyhalászig (20.8km) kerékpárút meg még 1 kicsit Nagyhalászban is és utána egy a 38 ashoz képest kihalt betonút. Tiszatelek 31km összesen.

#2996
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Nézegettem a térképet és szerintem Tokaj vagy Tiszatelek lenne a legjobb. Tokajba rögtön 2 útvonal van, nyílván a legrövidebb a 38-as út de vasárnap nincs nagy forgalom (tudtommal) vagy Nagyhalász felé Ibrányon és Rakamazon át igaz ezzel kerülnénk pár km-t de az út kb. felén van bicajút. Tiszatelek meg szerintem egyértelmû Nagyhalászig bicajút aztán fõút. Persze ez a rövidebb táv is. Azért jó lenne délelõtt menni mert kitudja meddig leszünk vagy, hogy mi lesz.
De mivel vasárnapra retek idõt mondott a szon ezért minden kérdéses.

#2997
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Ismerem azt a részt is. Az az útvonal is jó (ha a bicikliút nem gond). A távot megbeszélhetjük és ha kell még van sok ötletem, hogy merre menjünk. Mekkorát tervezünk? 1 délutános vagy 2-3 órás? VAgy írjátok le ki milyen túróra gondolt.

#2998
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Nekem mind1, hogy hova megyünk csak jó idõ legyen és persze, hogy hány km-t megyünk mert akkor úgy kell készülni. És ha már ennyi útvonal közül lehet választani én is mondok egyet pl. Tiszatelek ez Nagyhalász után van.

#2999
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Bár ha gondoljátok mehetünk terepre is. Mondjuk a sóstói erdõ földútjaira, cska akkor szoljatok péntekestig.

#3000
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Miután 4 emebrnek már nem a legjobb a bicikli út ezért gondolom valami kevesebbet hazsnált betonút jó lenne. pl.: régi 4 esen butykánál elkanyarodunk vagy nyírszõlõs felé elindulunk, ott egy idõ után már nincs sok autó szal az is jó (arra szoktunk tokajba menni) vagy esetleg a lõtér felé si mehetünk. Én ezeket az utakat ismerem ami esetleg megfelelhet, de mondjatok ti is lehetõségeket.