Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dirt pálya

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
104 hozzászólás a témában

#61
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
ma voltam a camponánál, miota nem szarok be egy 10 centis ugratótól azóta nagyon bejön a pálya.
kár h annyian vannak, így gyakran kell várni ahhoz h ugrassak.
van innen vki aki szokott oda menni ugratni?

#62
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
a godspeedi dirt pályán kell belépöt fizetni ha igen mennyit? oda bemehet bárki?

#63
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nagyjából igen. a kidobó meg van törve, dh pálya a rámenõ, nagyjából ennyire kell gondolni.

#64
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
de mit értetek amugy h szar állapotban van? hogy homokvár van ugrató helyett?

#65
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
a budaörsi reptér mögött.
írt címet Tommas, www.utvonalterv.hu

#66
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
kösz

#67
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Helloka

Kissé csodálkozva olvasom a topicot dirt pálya, a kökeréknél nem lesz fejlesztés a tulajal nem tudtunk megálapodni.De lesz verseny a campinál INFÓ: www.campona.hu Ott minden fent van :)
Setike kicsi tigger (Mérgesmókus l.)
Veres Ördögök S.E.
Csillebérc bike park

#68
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
az nincs közelebb mint a hegy.
70es bevezetõ szakasz, a bob pálya mögött.
bemehet, még csak fizetni sem kell érte
de mivel nem foglalkozik sneki vele, kb a kuka szinten áll.
meg kéne javítani midennt, de senkit se izgat már kb, mióta a streetes elemeket elvitték onnan

#69
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
godspeed> kamara erdõnél van ha naon érdekel a pontos cím akkor 11.ker repülõtéri út 6.
kamaraerdõ> ott már télleg nincs semmi .. csak föld meg hely ... ásót,kreatívitást,kitartást vinni kell..
campona> ajánlom, szerintem sokat lehet fejlõdni ott..
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#70
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
olvastam vmi kokerek nevü parkrol, az milyen? oda bemehet kezdö? és az nem is lenne messze, a képeken elég sok a jump

#71
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
godspeed egy kerékpáros park
mint a görzi is

#72
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
godspeed? az meik? kamaraerdeit láttam, de ott kevés van és 1 ugratóért nemigazán érdemes anyit tekerni.
na m1, camponát mégeccer megnézem.

#73
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
rég nem jártam kelenföld fele ( se )
campona miért nem jó? komolyan?

végre lett arrafele vmi, ( miután a kamara erdõben már minden szét ment/elbontottak ) .. nincsenek is sokan..közel van a vasút is ha vki azzal jönn..ott a tesco :) .. mi kell még ? ..

hátha meg nem tetszik...tessék ásót fogni>csodákra képes..nagyobb öröm lesz rajta zúzni, és a kar átmérõ is módosul pozitív irányba..
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#74
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
campona nem tetszik neki, kelenföld mostanra már elég profi sor lett, vagyis hogy magyarul írjam profizmus szükséges a beugrásához.

#75
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
campona..
esetleg kelenföld, kondorosi út vége a vasúton túl..de nem hiszem h oda járnak még vki...godspeed...kamaraerdõ, akkor már AZ egész HEGY...

jah..h ez mind buda..de szerintem nincs messze csepeltõl pl.campona..
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#76
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
merre vannak pesten kezdö-közepes kb 1m-es jumpok?
tud itt vki csepelhez viszonylag közeli helyszínt mondani?

#77
sacrown

sacrown

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Merre van a Kelenföldy dirt????

Elõre is thanx.

#78
sacrown

sacrown

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
A kis pöcsök ki vannak zárva mert ez egy motoX pálya mellett van egy erdõ mellet közvetlenül, egyetlen veszély van hogy eladják a telket és beépítik, de ez nem nagyon áll fent, meg ha eladják is ezelött a terület rész elött olyan terület van ami közvetlen a fõ út mellett van épp ész ember inkább azt veszi, ez evidens. Állítólag meg vmi Motox-esé. És ha elakarja adni azt a terület részt megvesszük tõle. Ha meg tudjuk oldani....
Az építéssel kapcs. :
A tervezés aminek jól megoldott dolognak kell lenni, több helyszínen lesz ott a közelben több ugrató.
De Bobcates megoldást választjuk mert puklikat hónapokon át hordhatnánk össze, és Bobcattel meg föld összehordás egy óra alatt letudott dolog, útánna csak vmi jó földet kell rá találni ami jól megkeméynszik esõben és azt rábasszuk esõbe kimegyünk megkeményítjük és kész a pálya, Trails Dirt stb....

#79
PROBIKER-X

PROBIKER-X

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Sztem nagyon jó ötlet! Én pölö még elég sok helyen nem voltam ! És még kezdõ dirtös vok, és szeretnék fejlõdni, a pályaépítésben minden továbbbi nélkül teljes értékûen benne vok. CSak azért van egy kis probléma! Igaza van 1-2 spannak, h ott vannak a kiskölykök és azok Sz@rnak az egészbe hogy az mi és ott homokoznak! Ha meg merünk nekik szólni h ne menjenek oda rohannak anyához,h bántottak! aztán itt a probléma! én debreceni vok de nem akadály az ország túlvége!:D

Webcímem: http://probiker-x.uw.hu (vannak videk, képek)
Probiker-X.TEaM

Buggy-rider voltam, csumi
BUggy, a zállat

#80
sacrown

sacrown

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Van egy jó kis hely Soroksáron és van ott néhány Dirt jump számszerint 3
És tervezünk még néhány nagybb dirtet odaépíteni, és ehhez valami tanácsot kérnék, hogy hopgy érdemes csinálni ha minden igaz lesz trails is és hogy azt hogy cisnáljuk kb. hogyn ézzen ki van ötletem mindenre de nem árt ha nem csak egy amatõr gondolja végig a pálya építését hanem egy profibb ember is.
Elõre is kösz