Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dirt pálya

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
104 hozzászólás a témában

#81
Star_sky

Star_sky

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
Nem akarok pofatlan meg tolakodo lenni ,merthat nem en inditottam a topicot de mi lenne ha a tour reszet elkezdenenk a dolognak hiszen azert mar javaban benne vagyunk a tavaszban!Valami olyan helyen amit mindenki ismer(mondjuk videkiek nem biztos).Pl.Gorzi dirt.(Azon lehet mar 1altalan nyomulni? :))Vagy Kelenfold. Velemeny?

#82
mode1

mode1

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás

mode1 természetesen bringázni :)
szal érdekelne ilyen?


Köszönöm az invitációt! Szivesen mennék akár haverokkal is ,de elöször rá kell birnom a diszes
társaságot hogy "van élet a Börzsönyön kivül is" ;D.
Ha sikerül mindeféleképp irok.

Thx:Mode1


#83
mode1

mode1

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás

mode1
mi vácon lakunk esetleg csinálhatnánk vagy segíthetnénk!Vannak szobi haverok is!Mokor mi? ;D


Juhi mester,téged ismerlek ám ;)
Nem csak a fórumról,hanem a Gyurótól is ;) ;D
Többi privi.

#84
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
mode1 természetesen bringázni :)
szal érdekelne ilyen?

#85
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
mode1
mi vácon lakunk esetleg csinálhatnánk vagy segíthetnénk!Vannak szobi haverok is!Mokor mi? ;D

#86
mode1

mode1

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás

mi is (Szombathely) szeretnénk építeni pályát, dirt-öt is, ide is jönnétek? :)


öö lapátolni vagy bringázni? ;D ;)

#87
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
mi is (Szombathely) szeretnénk építeni pályát, dirt-öt is, ide is jönnétek? :)

#88
mode1

mode1

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Lehet picit off lesz :
Szertnének mi is pályát épiteni,de nem vagyunk elegen :-\
Érdekelne hogy ki lakik Veröce,KisMaros,Nagymaros,
Zebegény,Szob vonalon,akinek lenne kedve valamit
( mondjuk egy kisseb pályát ;) )összehozni!
Vagy csak együtt tekerni ! :)

üdv:

Mode1

#89
Star_sky

Star_sky

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
Az ötlet eleggé fasza!Na de mikor és hol kezdenénk?
Érden ahol lakom fölnyomattunk egy palyat sztem eléggé fain. A legkisebb kb.1.2-m a legnagyobb 2-2.3-m . Ha erdekel valakit szoljatok,szivesen megmutatom.( bar meg javitgatni kell mert a tel elegge megviselte)
Szoval 1 hetvegen osszefuthatnank! ;)

#90
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Hova építkeztek a 17. kerbe? Én is oda tartozom

#91
bobby

bobby

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
hi!

az 5let eléggé jónak tûnik így asszem nálunk is lenne 1-2 arc akit valszeg érdekelne ez a móka...!! Pályákról annyit tudok h Velencén van egy ottani mx-es srác pályáján belül 2 (azaz kettõ) dirt bucka, meg mi is építünk itt a 17.kerületünkben. Itt hely van bõven, csak a dolgos kezekben van kisebb-NAGYOBB hiány... de ez majd kialakul, a Dirt TOUR '04 pedig HADD SZÓLJON!!!!

bobby

#92
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Csatlakozom! Már én is sokat hallottam a Víztározóról, de nem tudom, hogy pontosan hol van. Részletes útleírást plíz!

Sopronban a Jereván lakótelepen a IV. LÁszló király utca végén van egy kicsi és egy nagy dirt sor ill. mellettük van a BMX pálya, amin a púpocskáktól a 7 méteres púptávolságig minden van, csak bírd kitekerni, meg persze ne legyen tériszonyod. A Radasics Vilinek, meg a Prájcer Petinek sosincs. Sõt, a Vilinek verseny közben még integetni is marad ideje. :)

A másik izgibb hely pedig a Téglagyári tavak mellett van a város túlsó felén (tudjátok pár éve ezekbe fulladt bele két kisgyerek; tele voltak vele a híradók). Itt egy nagy kiterjedésû sittlerakó terepet találtunk, amin csak a bozótot kellett megritkítani meg a kupacokat kicsit ívesebbre kaparni, és már meg is voltak az ugratók. Kb. egy óra munkával három jump kész volt, mert jó puha a talaj. Aztán kiscsávók is rákaptak, és építettek egy rakás ugratót meg ösvényt. Nagyon tutinak néz ki. Ja, és ugyanitt vannak 10-15m magas közel függõleges homokfalak, amelyeken le lehet jönni. Látványos... :)

#93
nikkon

nikkon

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
na neszivassá má' :)
biztos nem az az az valami más lesz
de hol van az a viztározó?



#94
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
es az dirt mi? ::) ;D

#95
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Gellért-hegyi víztározó ;) A lényege a perem melletti/alatti út átugrása lejtõbe ;)

#96
nikkon

nikkon

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
tsók,

Víztározó...


nos, a többi oké, de ez merre is van ha szabad tudni? ???
érdekelne plíz


#97
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
naaaa!

Irhás (KFKI): A régi trailst úgy terveztük, megcsináljuk tavasszal, Ákosék úgysem nagyon törõdnek már vele, de az új mindíg jó szokott lenni, csak nem árt, ha lapátolsz, ha Ákos ott van, különben elég könnyen kinéznek...
Van még egy Trails a Zsoltiéknál Nagykovácsiban (bunkó nagyok állítólag)
Aztán van Görzi trails... na ez király nagyon... mindenféle méretben vannak jumpok, sztem ez mindenkinek jó lehet
Víztározó... kezdésnek szerintem kurvajó, kis jumpokkal indul, aztán növekszik, de egyik sem olyan vészesen nagy... jelenleg asszem 4 jumpból áll...
Valaki említett egy Soproni helyet is...ez érdekelne, úgyis nyáron be akarjuk járogatni az országot a Trezsör tímmel, és télleg jó lenne, ha minél több várost útbaejtenénk...
Debrecenben is van állítólag egy, ami elvileg már kész van és jóóóóónagy... (Lekka Feriéké)
Aztán v.hol Budaörs felé is épül most valami (Bodoláékkal), errõl nem sokat tudok, csak azt, hogy ha kész lesz, lesz Foam pit!!! :o
Kelenföldön már rég voltam, de naggyon fíling az a trails is (vagyis fél éve még az volt)

Ha tud valaki vidéken v.mit, szóljon légyszi, szeretnénk v.hol BPn kívül is bicózatni 7végente, vagy nyáron...

#98
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Akkor nekem eddig mindig szerencsém volt, huhh megúúúsztam

#99
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
en mar sok embert lattam ott. a regi palya ot is sajna eleg ramaty, az ujra meg szinten nem szeretik ha ramennek...persze ha nem tudnak rola nincs gond ;D

#100
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Én Irhás-ároknál (bp.) tudok egy pályát, ahol még senkit soha nem láttam