Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dirt pálya

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
104 hozzászólás a témában

#21
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Engem is érdekel a téma. Bár bringa és felkészültség hiányában sajna nem tok menni...majd jövõre. Ez vmi új kezdeményezés, ugye? Ilyen még nem volt.
A szervezés, a versenyzõk, nomeg az eredmények miatt viszont érdekel a dolog...

#22
Liget rider

Liget rider

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
most olvastam hogy lesz dirtverseny szombaton és szerdától már lehet menni gyakorolni. Na de hova menjek??? vagy csak én nem látom?

#23
balazs91

balazs91

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Hát azért én sem tépek ismeretlen terepen, csak amin már mentem min. 5x.
Egyébként bringázás miatt még soha nem tört el semmim.

#24
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
érdekes mert én nem vagyok esõs típus.. persze néha én is esek, de nagyobb esésem már kb féléve nem volt szerencsére
igaz bevállalós aztán végképp nem vagyok
lassan fejlõdök, de legalább nem lesz bajom, nem leszek 5 év múlva nyomorék a sok csonttöréstõl pl, mint a mostani kissrácok nagytöbbsége akik simán rámennek mindenre anélkül h átgondolnák..

#25
balazs91

balazs91

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás

ezt tanúsíthatom:D
egyszer vitt ki egyszer véletlen unokatesó 2005 nyáron még egy hauserrel, utána azonnal indult a zúzás és a spórolás egy normális bicóra..


Engem is elõször az apám vitt ki egy dirt bemutatóra, azt fél évig spóroltam egy konára :D Igaz azért a szüleim is besegítettek.
Mostanába egyre jobban érdekel a dh, csak az a baj hogy még nem tudok :(
Egyszer még pár hónapja nyomultam le kábé 30 cal, ugrattam, csak lecsúsztam az ülésrõl és belerohantam egy tölgyfába... de ezen a héten csak 3x estem el.

#26
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
ezt tanúsíthatom:D
egyszer vitt ki egyszer véletlen unokatesó 2005 nyáron még egy hauserrel, utána azonnal indult a zúzás és a spórolás egy normális bicóra..

#27
Liget rider

Liget rider

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Csak vigyázz,mert ha egyszer kipróbálod,nincs megállás... :D

#28
balazs91

balazs91

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás

van ot sok pálya
bõvebben jánoshegy topic
felmész fogassal mész amerre látsz v csatlakozol vkihez
de ott csak kevés jó ugrató van inkább dh

Azért azt is kipróbálnám

#29
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
van ot sok pálya
bõvebben jánoshegy topic
felmész fogassal mész amerre látsz v csatlakozol vkihez
de ott csak kevés jó ugrató van inkább dh

#30
balazs91

balazs91

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Köszi hogy válaszoltál!
Egyébként hallottam vmi pályáról a János hegynél. Tudna vki pontosítani hogy hol van?

#31
Liget rider

Liget rider

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Sziasztok! Tudtok valami pályát a IV. kerületben vagy környékén a farkas erdõ mellettin kívül?

hát azon kívül nem,de az sztem korrekten meg van csinálva az,szóval sztem boldog lehetsz,hogy az közel van. Szal én nem tok mást ott a közelben:(

#32
balazs91

balazs91

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Sziasztok! Tudtok valami pályát a IV. kerületben vagy környékén a farkas erdõ mellettin kívül?:chomik: :chomik: :chomik:

#33
Smallfont

Smallfont

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Hát sajnos ilyen siralmas a helyzet... de ha ki akarod próbálni a dirtet,akkor szerintem kezdésnek van egy jó ugrató a Pesti út mellett,a Baumax-szal szembe és egy kicsit még arrébb. Én oda szoktam menni,gyere ki egyszer,ha gondolod


Jól van de BMX-en full kezdõ vagyok még és jártam ott tegnap de nem ugrottam..komolyan mondom megrémít ez a pici bicaj :)... Én a kerületben keresek bringásokat streeteseket h ne egyedül keljen végig szenvednem a trükk tanulást...ha tudsz ilyeneket vagy te is benne vagy a dologban néha röffenhetünk..de mondom én nekem még sokat kell szoknom ezt és fejlõdni is...4 napja van meg..az MTB valahogy más volt :)
*

#34
Liget rider

Liget rider

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás

Én is a XVII-kerbõl vagyok... És pont tegnap mentem a Helikopter út melletti erdõb eahova éveken át lehetett menni Dirt-et ugrani meg letörni... Hát a látvány enyhén kiborított.. Minden fa szarrá van vágva.. A kis ösvény ami bevitt oda járhatatlan a másik fele meg olyan széles h egy kamion beférne.. A fákat kivágták az ugratókat eltaposták az árok egyik felét feltöltötték... ÁHHH... XVII ker bicósok mi lesz így velünk??? Most vettem meg a BMX-em és ki akarom próbálni dörtön vele... Én spec tegnap ezen kiborultam.. :(


Hát sajnos ilyen siralmas a helyzet... de ha ki akarod próbálni a dirtet,akkor szerintem kezdésnek van egy jó ugrató a Pesti út mellett,a Baumax-szal szembe és egy kicsit még arrébb. Én oda szoktam menni,gyere ki egyszer,ha gondolod

#35
Smallfont

Smallfont

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás
Én is a XVII-kerbõl vagyok... És pont tegnap mentem a Helikopter út melletti erdõb eahova éveken át lehetett menni Dirt-et ugrani meg letörni... Hát a látvány enyhén kiborított.. Minden fa szarrá van vágva.. A kis ösvény ami bevitt oda járhatatlan a másik fele meg olyan széles h egy kamion beférne.. A fákat kivágták az ugratókat eltaposták az árok egyik felét feltöltötték... ÁHHH... XVII ker bicósok mi lesz így velünk??? Most vettem meg a BMX-em és ki akarom próbálni dörtön vele... Én spec tegnap ezen kiborultam.. :(
*

#36
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás

Ciao!

Én is pályaépítésben kérek segítséget, mivel lenne rá extra hely, meg minden csak mivel cc-s vagyok én nem értek hozzá... :(
...de ha vki sok képet tudna küldeni progi pályákról ne adj isten tervrajzot, akkor lehetne mo-n egy eu-s szintû pálya és sok verseny!! :) segítsetek és végre elõrébb leszek egy bringás paradicsommal... :)

pá, buék

TD(CI)


Hali halál!
Engem érdekelne a dolog. hol lenne a hely? kell bérelni bobcat-et és kész. nem? vagy kérdezd thez -t õ jártasabb az ilyesmikben.

#37
Liget rider

Liget rider

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Sziasztok! Én XVII. kerületi vagyok és kérdezném,hogy tud-e valaki egy normális ugrató(ka)t.
A bombát most szétzúzták,a Pesti út melletti az meg kezdõ eléggé.
Ha tud valaki légyszi írjon.

#38
TheDeath

TheDeath

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Ciao!

Én is pályaépítésben kérek segítséget, mivel lenne rá extra hely, meg minden csak mivel cc-s vagyok én nem értek hozzá... :(
...de ha vki sok képet tudna küldeni progi pályákról ne adj isten tervrajzot, akkor lehetne mo-n egy eu-s szintû pálya és sok verseny!! :) segítsetek és végre elõrébb leszek egy bringás paradicsommal... :)

pá, buék

TD(CI)
The Death
bringásdolgokszervezõje
www.sportolokegyesulete.hu

#39
tib01

tib01

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
sziasztok!
Kalocsán épül idén,vagy jövõ tavasszal( ahogy engedi az idõ) dirt pálya,meg trial pálya.a pénz el van rendezve,de szivesen vennénk ha valaki tervekkel el tudna látni minket,vagy segítene tervezésben,sajnos nemnagyon értünk hozzá.jól szeretnénk megcsinálni,tavasszal lesz itt egy trial verseny meg dirt bemutató,elég komoly dijazással,szóval profin kellene pályát épateni.örömmel vennénk ha valaki tudna segíteni,elõre is köszi.sziasztok!

#40
lordd

lordd

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Hello! Veszprém környékérõl nincs valaki itt? Ott én egy ásásban benne lennék (inkább a baécsi felé)!