Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás lányok márpedig vannak - 2. rész

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3562 hozzászólás a témában

#61
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Éljen soká a kismama! :-)

(remélem lesz ideje elolvasni)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#62
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Jó szórakozást mindenkinek, én elhúzok Szegedre testõrködni... ;) :D
When the day is through, all I want to do is slow down...

#63
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás

Nem. Tényleg forgatás volt, de már befejezték mire odaértünk. De lejjebb még ott voltak a (gondolom) világításhoz használt állványok, meg kötélpályák, emberek angolul karatyoltak

Ráadásul a képen annyira nem feltûnõ, mert a háttérben is van valami zöld, de ennek a fának minden ágára külön-külön voltak felkötözve a leveles ágacskák, hogy zöld legyen

Ok, hiszek nektek! Lehet, hogy én vagyok már túlérzékeny az off-road-osokra és mindenben sorompót szeretnék látni.

#64
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
hú, de szívesen mennék, de nekem ez hazautazós nap lesz :-\ (meg biztos Era sem engedne be :-))

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#65
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Pix, igen, hozd!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#66
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
akkor projektort, collective-et, nwd4-et, k5-öt hozom.

era, egy pontos címet por favor! cangat gonolom el lehet valahova tenni...
"The faster you are, the slower your life goes by" - Lucas Brunel

#67
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
hozd, hozd! azt hiszem hosszúra fog nyúlni az este :) era, van elég kávétok? ;)
"The faster you are, the slower your life goes by" - Lucas Brunel

#68
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás

A holnapi buliba szeretnénk mi is jelentkezni.
Kérdés: az amazon küldött nekem ma egy filmet (DVD), a címe 2 seconds. Egy DH-s lányról szól, akit kidobnak és beáll bringás futárnak. Szerintem jó film, itthon egyszer vetítették a Francia Intézetben a rendezõvel. Kíváncsi rá valaki, elvigyem? Angol/francia nyelvû, magyar nincs.


ez egy nagyon jó film szerintem is!... én az Örökmozgóban láttam pár éve...

#69
pixel

pixel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 250 hozzászólás
A holnapi buliba szeretnénk mi is jelentkezni.
Kérdés: az amazon küldött nekem ma egy filmet (DVD), a címe 2 seconds. Egy DH-s lányról szól, akit kidobnak és beáll bringás futárnak. Szerintem jó film, itthon egyszer vetítették a Francia Intézetben a rendezővel. Kíváncsi rá valaki, elvigyem? Angol/francia nyelvű, magyar nincs.

#70
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Skiri, lehet, hogy csak véletlen egybeesés, de a Pilisborosjenõ fölött épített kis középkori falut is angol megrendelésre csinálták. A film egy kisfiúról és egy sárkányról fog szólni. Elképzelhetõ, hogy õk is azok voltak. Hehe, kicsi ez a Pilis. :)
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#71
skiri

skiri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás

Szerintem az a szerkezet nem más, mint egy sorompó, az off-road-osok ellen, mégpedig a "biobb" fajtából. A kötéllel lehet fel-le mozgatni, a szerkezettel lezárni. Nem olyan tájidegen, messzirõl olyan, mint egy kidõlt fa. Lelki szemeimmel már látom a pár hét múlva képzõdõ kis kikerülõ ösvényt...


Nem. Tényleg forgatás volt, de már befejezték mire odaértünk. De lejjebb még ott voltak a (gondolom) világításhoz használt állványok, meg kötélpályák, emberek angolul karatyoltak

Ráadásul a képen annyira nem feltûnõ, mert a háttérben is van valami zöld, de ennek a fának minden ágára külön-külön voltak felkötözve a leveles ágacskák, hogy zöld legyen

#72
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Szerintem az a szerkezet nem más, mint egy sorompó, az off-road-osok ellen, mégpedig a "biobb" fajtából. A kötéllel lehet fel-le mozgatni, a szerkezettel lezárni. Nem olyan tájidegen, messzirõl olyan, mint egy kidõlt fa. Lelki szemeimmel már látom a pár hét múlva képzõdõ kis kikerülõ ösvényt...

#73
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Konamano: ez hogy is volt? Egy filmezés közepébe csöppentetek??

A hétvégére plussz 6 fokot mondanak. Ezek szerint megint minden jól megolvad, majd a jövõ heti lehûlésben szépen jéggé fagy minden! Klassz.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#74
konamano

konamano

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
:mybad: akartam még mondani...
Findli és Rave: gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!

#75
konamano

konamano

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás

Ez a jól ismert 'AmenekülõFõhõsÉppenÁtcsusszanAzÚtraZuhanóFaAlatt' címû jelenethez használt szerkezet.

Épp valami filmet forgattak.


Illegális fadaraboló?

KATAPULT!
Szerintem oda kell ülni a telóra és kilõ.

De azért nekem mindkét válasz tetszik :D

amúgy ezzel a szerkezettel mozgatták a fát a fenn említett jelenetben valszeg. Vicces volt, hogy ekörül a fa körül minden valósághûen barna levelekkel rendelkezett, de erre rádrótoztak egy csomó zöld levelet


lens: de jól hangzik...

#76
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

Ismerõs érzés Lens!


Jó kép, ezt látja az ember, ha esik egy nagyot a hóban??? :D
Ausztria, Kenguruk földje!

#77
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Nnna! Irígykedhetünk.

#78
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ismerõs érzés Lens!

Feltöltött kép

#79
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Friss, ropogó hó a bringám alatt. Az Explorer Pro végtelen, keskeny nyomokat hagy. Minden növénykét hóréteg borít, s ahogy a nap fénye áttûz rajta, a hópamacsok sziporkáznak. Hó,hó, hó - bármerre nézek. Nem sár, nem sivár szürkeség, hanem hó. Az ropog a kerék alatt, hódarát fúj rám a szellõ, s a kis kristályok megtelepszenek egy idõre termo-kesztyûmön. Kocsinyomas havas út: ott tapad és ropog a hó, néhol csúszik. Még érintetlen, szûz út - nem járt erre senki a hóesés óta. Friss porhóban gázolok, kerekemet meg-megdobják a láthatatlan vágatok, kövek, lyukak, idõnként fagyott pocsolya jege törik szét súlyom alatt. Izgalmas nagyon. Izzasztó mászás, csupa fehér az erdõ, egyik ágról kis hópamacs telepszik az orromra. Óvatos ereszkedés, porhópamacsok reppennek fel nyomomban, próbálnak követni, de hiába.

Ragyog a nap. A hóvilág él, villog, sugárzik. Micsoda gyönyörûség. Bringám puhán ring alattam. Ez a végsõ boldogság.


Nos, nagyjából így írhatom le a ma reggeli utamat a Pilisben, bár ez is csak silány megközelítése a történteknek. Olyan gyönyörû, olyan ragyogó és fantasztikus volt minden. Az összes tereputat pár centis hó borítja, amiben kiválóan lehet bringázni még akkor is, ha nincs kitaposva autó által, mert anyaga nagyon puha és átengedi a bringagumit. Aki teheti, menjen megnézni ezt a csodát, mert állítólag hétvégére felmelegedések jönnek, esõ és 6-10fok!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#80
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Ma este kori, 17.50kor a jépálya elõtt, vagy bent a jégen.
Képeim
Mailt küldj, ne privit! Köszi