Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás lányok márpedig vannak - 2. rész

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3562 hozzászólás a témában

#21
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás

...
Mászás csüt délután ok:) fél 5 után...

En 5 korul erek oda (mile end climbing wall);)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#22
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
ádám:te már nem is vagy agglegény:)vagy lemaradtam valamirõl?
Mászás csüt délután ok:) fél 5 után...

#23
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én is ismerek pár szingli csajt, és valóban zûrös a legtöbb. :D
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#24
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Ezek szerint ez tipikus eset, mert egy ismerõsöm most épp erre panaszkodott. Bár szerintem mi agglegények sem vagyunk túl egyszerûek!;)

#25
zitinha

zitinha

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Eljöhetsz velünk kipróbálni a squasht, lehet hármasban is menni, és 20 percenként váltogatni egymást. Hétvégi bérletet vettünk, úgyh szombat v vasárnap fogunk járni.

Az a helyzet, hogy a "mûkoris csaj" már férjnél van . A múltkori barátnõk közül meg sajna egyik sem túl egyszerû eset, már ami a pasikat illeti ;-) Igazából arra jöttem rá, hogy az összes szingli barátnõm zûrös valamilyen szempontból;) :usmiech_o

#26
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
Zithinda: Még sosem fallabdáztam, de kipróbálnám egyszer.
Szerda nekem sajna nem jó, mert gólyabálra vagyok hívatalos. Bár nagyon csábító az ajánlat, hogy egy mûkoris csajt hozol magaddal. Gondolod, hogy a barátnõid azért nem rugtak labdába, mert nem tudtak utólérni?:D Vagy lecsúsztam róluk?:)

#27
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
tul.képp nekem meg 2tõl jó, jövõ csüt meg öööö, még nemtom.
hol szeretnél, mountex vagy más? (kispesten is nyílt egy izé, ami asszondják jó nagy)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#28
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
ehh, 6-ig vagyok available :( jövõ csüt 4-6-ig?
"The faster you are, the slower your life goes by" - Lucas Brunel

#29
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
én mennék terembe ~6 után, de nagyobb rábeszélés esetén akár déltõl is (szóval órám lenne de ellóghatok)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#30
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Tháy, a filmes korong engem is izgat! mászni teremben, vagy jó kis fagyos franciab? csürörtökön lehet énis leugranék, ha nem túl késõn mentek.
"The faster you are, the slower your life goes by" - Lucas Brunel

#31
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Sziasztok!
Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Klassz volt a mozi is a szobában! Jó volt látni titeket.
Azt hiszem egy ideig még ehetjük a tésztát, vagy lehet még egy pár összejövetel a télen. - Kicsit elméreteztem az adagot. :)


Era! Másnap reggel én is tésztagyártásba kezdtem és felhasználtam hozzá 1 kiló húst, meg majdnem egy kiló tésztát, mivel vendégem jött. Még ma is azt eszem!! :D Úgyhogy jó tésztás volt ez a hétvége. (Pontosabban tészta 4 napon át)

Thy: Zed-et érdekelnék a filmek, azt üzeni.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#32
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Nekem is nagyon jó volt megint látni a régi arcokat, és jól esett, hogy így fogadtatok.
Hazafelé meg Kex felvilágosított, hogy honnan ismerhetem Andit (Pixel barátnõje, remélem jól emlékszem a nevére), mert egész este alatt nem bírtam rájönni.
Korizás nekem szombaton lesz (megyek az osztályommal), de jövõ héttõl hétköznapokon is ráérek.

#33
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Mi is köszönjük Eráéknak a vendéglátást, és végre dumáltunk egy jót mindenkivel:)
Akkor akit érdekel a Disorder6, a North Shore extreme8, És a Hegyek Pokla...az szóljon...
Szerdán a korizás végre érdekelne:)
Kedden jóga,csütörtökön mászás:)
Jó kis fogyókúra...
Üdv:Thy

#34
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Sziasztok!
Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Klassz volt a mozi is a szobában! Jó volt látni titeket.
Azt hiszem egy ideig még ehetjük a tésztát, vagy lehet még egy pár összejövetel a télen. - Kicsit elméreteztem az adagot. :)

#35
zitinha

zitinha

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Mi is nagyon jól éreztük magunkat pénteken, köszönjük a meghívást és a vendéglátást!!! :)

Zoli (és minden érdekelt), mi a héten szerdán megyünk korizni, jön egy mûjégkoris kolléganõm is, ígérte, hogy tanítgat egy kicsit minket.
Szombat este voltunk zártkörû vodafone korizáson, tök szuper volt, alig volt valaki a pályán, lehetett gyakorolni a koszorút meg mindent :)
Tegnap meg fallabdázni voltunk, Mellon kapott tõlem ütõt névnapjára, és tetszett is neki a játék szerencsére, úgyhogy ez a sportot is felvettük a repertoárba :jupi:

És ha minden igaz, ma estére már otthon is lesz netünk. Nem is tudom, hogy ennek örüljek-e vagy sem ;)

#36
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Énisköszi mindent. A sok mákot, a jó társaságot, a kétmásodpercet!
"The faster you are, the slower your life goes by" - Lucas Brunel

#37
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
Köszönöm a szívélyes vendéglátást Era, Paul. Jó volt végre dumcsizni veletek egy kicsit. Reggel nagyon gáz volt felkelnem, de ezen is túl vagyok.
Van valakinek kedve holnap korizni a mûjégpályán?

#38
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Kala, aha, fent van a gépemen, ráfér egy CD-re. Igen, a Chevy az intróban nagyon-nagyon...
Ausztria, Kenguruk földje!

#39
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Kedves Era és Paul!

Nagyon szépen köszönjük nektek a finom kajákat, a vendéglátást és a kellemes társaságot!
Nagyon jól éreztük magunkat, szuperek voltak a filmek, és jó volt ennyi barátot látni! :)
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#40
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Ja és akkor a kütyükhöz a kábeleket is hozzátok!
Na, megyek is még veszek tésztát, meg ami kell. Ezután telefonon vagyok elérhetõ.