Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Üzenõfal (archív #1)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
19790 hozzászólás a témában

#19641
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
 
És Boldog ÚJ ÉVET!!!! ;)
 

#19642
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Boldog karacsonyt kivanok mindenkinek!

Udv,
mrc

#19643
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Üzenetem:"Mondjátok meg Beának,hogy szeretnék vele járni"





Gratulálok Puruczkinak az elsõ hozzászólásához!





#19644
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
BRUCE: nem azt mondtam, hogy a
Te részedrõl nagy a felhang, hanem úgy általában. Mármint, hogy aláírást gyûjtenek ellene. Egy szóval se mondtam, hogy Te benne vagy a dologban... :-X ;) :)

#19645
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Dirt topic: http://www.bikemag.h...y;threadid=3087

A flash beszúrásánál a két kapcsoszárójel közé kell a hivatkozás. Csakúgy, mint a neon kiemelésnél a kiemelemdõ szövegrész.

#19646
Puruczki András

Puruczki András

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
valaki tud jó dirt pályát ???

;) sirály 5let az üzifal...!  8)

#19647
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
megprobálok nem szitkozodni:
van az a kis karika amivel semmi bajom nem lenne.... legakább diszes a Tv-m, de az, hogy fil közben is menjen az már tulzás... valamikor multkor volt , hogy az a ember aki azt oda ragsztotta, rossz helyre tette, mert pont az egyik lényeges résznél nem láttam, hogy mit vesz ki a táskábol a csávo hátratett kézzel!!! ha ez minden jo filmnél igy lesz én hülyét kapok.... a másik meg : elöre is sorry a Valov. és a Big.B. rajongoktol.... eddig is ugy volt, hogy minden filmbe negyed oránlént betettek 5 persz reklámot, majd most ezeket az idiotaságokat is közbetették, és egy fél orás film 1,5 orán át tart... ugyhogy már 1 hete be se kapcsolom a Tv-t... lehet hogy ennek a hozzászolásnak semmi értelme, de most irogatni volt kedvem

#19648
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Nem tudom, mi ez a nagy felhang ellene.


Nagy a felhang ellene?
Én egyszerûen megjegyeztem, hogy akit érdekel, nézzen be egy bizonyos weboldalra.
Sluszpasz.
Nem akartam szítani a hangulatot, ha megnézed, nem is én kezdtem a "mocskolódás/szitkozódást".

Jorus: zehn komma null ;) 8)

#19649
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Üzenet: "Mondjátok meg Máriának szeretem!"

A karikáról: f...ság. Egyrészt, mert, ha otthon van a szülõ, akkor vagy engedi a kölöknek, hogy nézze az animal szexet, vagy nem engedi. Karikától függetlenül. Ha meg a gyerek egyedül nézi, akkor meg tesz a karikára életkorostól. A szomorú ebben annyi, hogy hülyének néznek megint mindenkit, és azt hiszik, hogy egy szülõ nem tudja eldönteni, hogy mit nézhet a gyerek és mit nem, de persze semmi gond, mert mindenki tesz rá. A tévétársaságokkal az élen. (Vasárnap véletlenül belenéztem egy filmbe, amiben a két szereplõ épp arról beszélt, hogy mit is fognak egymással csinálni - szexuális téren -, majd végrehajtották a tervet egymás nagy örömére. Ez amolyan bugyiszex-szerûség volt. A sarokban pedig ott vigyorgott a 12-es.)

#19650
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Engem nem zavar a kis karika. Halvány is, kicsi is, észre se veszem. Nem tudom, mi ez a nagy felhang ellene. ??? Viszont olvastátok az aláírások mellett a megjegyzéseket? Tanulságos. Látszik belõle, hogy 10bõl 2 ember nem veszi komolyan ezt az egészet/szimplán hülye/kamu/stb. SzVsZ komolytalan az egész a virtuáis aláírással együtt.

#19651
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Már magamban röhögök ezen az egész "sárgakörbenszám" dolgon. Namostakkor halgassatok meg engem is.
1. Ez az egész szülök öröme arra jó, hogy a gyereket még jobban lehessen ba***gatni, ha meg akar nézni egy filmet, és a "megengedett" szám alatti életkorral "rendelkezik". Szal ez nem jó semmire, a gyerek úgy is megnézi azt amit akar. ::)

2. Örülök neki, hogy a 72-es tévéátlóból egyre kevesebbet látok a sok fa***ság miatt. Egyszer kiírják a csatornát, az ok, kiírják, hogy egy rendkívüli mûsor megy, méghozzá a Big Brother- ezt azért szükséges kiírni, mert az ország 99%-a tudja mi megy, a mûsor logója nélkül is. (az az 1% max a nagypapám aki szarik az ilyen hülyeségekre...) ;)

3. Ezzel mi a cél? A gyereknek sokkal kiegyensúlyozottabb élete lesz, hogy nem lát egy vérfoltot ??? :P
Lassan a csapnivaló közbiztonság miatt látjuk a fõváros megfilmesítését a tévében. :'( (ezzel azt akartam mondani, hogy nem kell a tévét nézni, elég kimenni az utcára, ott is van agresszió bõven)

(Ennek ellenére támogatom a film elõtti figyelmeztetést!)

#19652
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hi! uzenem annak a szemelynek akinek anchilotti bringaja van vagy a kornyezeteben van akkor kuldjon mar nekem privit vagy telszamot!!!!
lenne par kerdesem hozza!!!
koszike



a kis sarga kor meg elmehetne a p-be meg a nagy testver is a let a tettel egyutt.
es jojjon vissza a jo baratok!!!!!
hodito hodok hajra!!!!!!

#19653
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Winethoo: bírom, amikor valaki úgy kérdez valamit, hogy nem olvasta el a eddigi hozászólásokat (t.i. már leírtam, mi a bajom vele, igaz, most meg lehet akkor azt mondani, hogy ennyi idõ alatt simán leírhattam volna megint, de ha megtettem volna, akkor megint ugyanúgy kérdeznél - csak máshol és mást)

#19654
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
És mi bajod a sárga karikával?
Nem múltál el még 12?

#19655
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Srácok, szerintem félreértette(')tek.
Én arról beszélek, hogy ha meg akarsz nézni egy esti filmet, akár abban a hónapben elõször és utoljára, a TV nézés rendszereségétõl függetlenül, ott lóg a sárga karika (legtöbbször).
Ne keverjétek ide az egész nap tévén lógó emberiség jelenségét.

#19656
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Én is ellenzem a túlzott TV nézést,beszippantják az agyad és befolyásolnak.(sok mûsor csak belõlünk él)Pl.:mi lenne a Nagy Testvérrel,ha az a sok hülye nem menne ki a -5 fokba ordibálni a ház elé szombatonként?Inkább olvassatok!


Ha tudja valaki hol lehet KONA 660 MM-ES DH KORMÁNY-t kapni írjon privátüzit.

#19657
piotrick

piotrick

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Osztom micike véleményét! H a azt akrjuk, hogy a fejunk szarral pumpalodjon tele akkor csak be kell kapcsolni a TV-t! Persze azert vannak musorok amiket erdemes megnezni! PL.: eurosporton barmi bringassport kozvetites ;D ;D ;D

#19658
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

én nem nézek ilyen filmeket. sött tévét sem. legalább nem bomlik az agyam.(ettöl)

#19659
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
engem nem ;D

#19660
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Üzenõfal, üzenek hát.

Mindenki, akit zavar, hogy a sárga köröcske ott van a TV képernyõ bal alján, esetleg ki is égeti a képcsövet, az nézzen be ide:
http://www.petitiono...T/petition.html

Köszönöm a figyelmet, társadalmi hirdetéseinket látták ;) 8)