Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Üzenõfal (archív #1)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
19790 hozzászólás a témában

#19601
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás
Nekem is van egy SOS cucc:

Ha valaki tud valami módot, hogyan lehet az USA-ba, levélcímre pénzt feladni nem túl drágán, az legyen olyan jó és küldjön privátot!

Eddig a Western Uniont néztem (37USD kezelési költség :P ), ennél kéne olcsóbb és nem baj, ha lassabb mód (ez 15-30 perc alatt "ott van")

#19602
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Halihó mindenkinek!

Mint az aláírásomban is olvasható, 35mm-es átmérõjû ELSÓVÁLTÓt keresek!

Nagyon fontos volna, mert a hosszú szünet idejére túrát tervezek.... :( :( :(

Kérem aki bárkiben tud segíteni, tegye meg!....

Köszönöm!!

Bruce.

#19603
vendég__*

vendég__*
  • vendég
- Miben hasonlít a gulyás (tehén pásztor), a kerékpáros és a sziklamászó?
- Mindegyik marhára vigyáz a hegyen!

;D

#19604
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Igen, és 800 a vége. :D

#19605
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ez progressziv!

#19606
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Akinek puha... ;D Merhogy 800 lbs a vége.

#19607
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Ingyenreklám ;)

Ma megnéztem a Hajdúban a SW NDH 260-ast, mondom jézus 12mm pálca 2 rugó, dupla méretû túlfolyó, 79mm út, fekete anod szín, mindezt 49000-ért, ezek után ki vesz RS-t Fox-ot 110.000-ért.

Feltöltött kép

#19608
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hat igen ezert szep ez a sport!!!!!!

#19609
tiBIKE

tiBIKE

    vendég

  • fórumtag
  • 131 hozzászólás
Március 29-én a Téry 50-es teljesítménytúrán egy vörös hajú, vékony, magas srác segített a láncszakadásom megjavításában, de aztán egyszercsak eltûnt a színrõl és én nagyon restellem magam, hogy igazából nem tudtam meghálálni a segítségét. Ezúton üzenem, hogy az adósa vagyok! Minimum egy korsó sörrel. ;)

#19610
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Rugóstagra várók: X-Faktorba megérkeztek a 2003-as SW NDH tagok (a DH utódja). 48.000 HUF-ért vihetõk.

#19611
vendég__*

vendég__*
  • vendég
A MAGYAR KERÉKPÁROSKLUB (MK) 2002 januárban alakult meg, hogy a kerékpározók nagy többségének kínáljon országos és régiós érdekképviseletet, egyénileg pedig jogvédelmet, szolgáltatásokat és rendszeresen híreket, információkat.

Alapítói - többek között - a legnagyobb hazai és európai kerékpáros szövetségek, egyesületek vezetõi, akik fontosnak tartják, hogy a kerékpárosok még többet tudjanak egymásról, és az emberek még többet tudjanak a hivatásforgalmú ("városi") ill. a szabadidõs (túra- és hegyi-) biciklizésrõl.


HOGY MÉG TÖBBEN LEGYÜNK ÉS MÉG TÖBB HELYEN
Korrekt tagnyilvántartással és országos (regionális) szervezõdéssel
Jó munka és információs kapcsolat érdekében, a már meglévõ kerékpáros között
Alacsony tagdíjjal, ami nagyobb részt a helyi (régiós) szervezeti egységnél marad


SOKSZÍNÛ ÉS BÕVÜLÕ TAGI SZOLGÁLTATÁSOKÉRT
Pontos és gyorsan hozzáférhetõ információk (adatszolgáltatás, tagi ügyfélszolgálat)
Hírlevelek és információs csatornák (honlap), segítség a diplomakészítõknek
Jogsegély ill. kerékpár- és balesetbiztosítás, olcsóbb csoportos utazás a vasúton
Kedvezmények bicikliszervizekben, vásárlásnál, kerékpárbarát szállásoknál
Kerékpártúrák és programok családoknak, baráti köröknek


SEGÍTSÉG A HELYI (REGIONÁLIS) SZERVEZETEK MÛKÖDÉSÉHEZ
A különbözõ (hazai és EU) pályázatok elnyeréséhez
A helyi (regionális) szakmai munkalehetõségek kiaknázásához


EREDMÉNYESEBB ÉRDEKKÉPVISELETTEL, LOBBIZÁSSAL
A Nemzeti Kerékpáros Stratégia és Programterv elfogadásáért
Biztonságos és minõségi kerékpárutakért, kerékpárbarát létesítményekért
A közlekedésbiztonság javulásáért, a kerékpárbarát közvéleményért
Döntéshozók, politikusok és szakemberek megnyeréséért


A MAGYAR KERÉKPÁROSKLUB TAGJA LEHETSZ! Elsõ lépések: kitöltöd és postázod a szándéknyilatkozatot! A TAGDÍJ EBBEN AZ ÉVBEN (MIN. 1 EURO) 250,- FORINT

#19612
vendég__*

vendég__*
  • vendég

Vasárnap voltam a KEROSZ közgyûlésén. Ami számomra érdekes és fontos volt...


mankamtb válasz erre | adatok | e-mail 2003-03-25 00:05:54 (59004)

Tehát töredelmesen be kell vallanom, hogy elrontottam a dolgot, de rendesen. Ugyanis én következetesen KEROSZ-ról beszéltem, miközben a "Magyar Kerékpárosklub (MK)" számára próbáltalak megnyerni titeket. Éppen ezért kaptam is a fejemre, jogosan. Mentségemre legyen mondva, hogy:


a., számomra Balogh Gábor neve teljesen eggyé olvadt a KEROSZ-szal,
b., még most is van egy kis átfedés a két szervezet között, mint azt ezen - bemásolt - szövegbõl is láthatjátok.


Tehát akkor a hivatalos invitálás:


Egy közösség biztonsága - minden kerékpárosnak!
Mindazok számára, akik fontosnak érezik egészségük és szabadidejük gyarapodását!


Egy klub azoknak a kerékpárosoknak, szülõknek, gyerekeknek, akik nem kívántak eddig egy kisebb helyi egyesületnek tagja lenni.
De szeretnének több programról hallani, megismerkedni más biciklisekkel.
És akik fontosnak tartják, hogy maguk és gyermekeik, a barátaik biztonságosabban, szabadabban kerékpározzanak.


Egy klub azoknak a kerékpárosoknak is, akik már tagjai egy helyi biciklis egyesületnek, baráti körnek.
De tudják, hogy így jobbat kaphatnak, még több kellemes élményhez juthatnak.
És akik kíváncsiak arra is, hogyan alakulnak a bringás ügyek külföldön-belföldön.


Egy klub azoknak a szakembereknek, döntéshozóknak, akik fejleszteni, hasznosítani akarják tudásukat, kapcsolataikat.
És tenni is akarnak a kerékpár-használat ügyében, érdekében.


1119 Budapest, Hadak útja 64/A.
Drótposta: bringaklub@kerosz.hu
Honlap: www.kerosz.hu/mk.htm
Számlaszámunk: 11742001-20048343 (OTP Bank Rt.)

#19613
bagira

bagira

    vendég

  • fórumtag
  • 99 hozzászólás
Bringás versenyek, - legyen az házi, vagy nagyobb presztizsû vállalkozás - idõmérését vállaljuk.
A rendszerünk elektronikus, PC-vel összekötött lézerkapuk rögzítik a versenyzõket.

Ha érdekel hívj: 70-236-8508
vagy írhatsz mailt is.
bhutan@freemail.hu


#19614
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Vasárnap voltam a KEROSZ közgyûlésén. Ami számomra érdekes és fontos volt:

1., A tagsági díjat 1 Euro-ban, azaz 250 Ft-ban határozták meg.
2., A KEROSZ ténylegesen felszólalt több helyen (akárcsak a VBB) a kerékpáros társadalom érdekében.
3., Alapvetõen nem verseny, vagy túra specifikus szervezet.
4., Lobbizásra alkalmas egység, melynek megvan az affinitása is arra, hogy tevõlegesen hozzájáruljon a kerékpározás elismeréséhez.
5., Szervezeti felépítése miatt jól megfér a keretén belül a városi tekerés is, akárcsak a többi speciális (pl. trial) ágazat.
6., Megfelelõ lehetõségekkel és kapcsolatokkal rendelkezik ahhoz, hogy megfelelõ taglétszám esetén olyan pénzalapokhoz jusson, melyekbõl érdemi fejlesztést lehet(ne) végrehajtani a területen.

Ezek alapján:
a., Javasolom, hogy a listáról is lehetõleg minél több ember lépjen be.
b., Megfelelõ létszámmal komoly eredményeket lehet(ne) elérni a pályázatokban.
c., Na meg persze lehetne kedvezményeket is kiharcolni a tagoknak.

Én azt veszem észre, hogy sok tevékeny, ötletes ember van (itt a listán is), akinek az értékes javaslata megfelelõ fórum hiányába kárba vész. Ezen tud segíteni a KEROSZ.

#19615
spenot

spenot

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
A Pajtás Biciklibolt IX. Lónyay 20., mely a Hajtás Pajtás Kb. 120 kerékpárjának karbantartója legalább 3 éves biciklikereskedelmi és szervizes múlttal rendelkezõ üzletvezetõt keres. Szakmai önéletrajzokat március 10- ig a spenot@hajtaspajtas.hu ra várunk.

Ugyanitt legalább 1 éves tapasztalattal rendelkezõ szerelõkre is szükség van.


#19616
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
hat ha ennyire tudod, akkor biztos te is kukkoltal nala!!??
;D ;) ;D

#19617
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Hát!Nem semmi csávó ült mellettem ma a netteremben!
Vmi Naturalista,Exhibicionista és Leselkedö oldalakat bámult. :P
pl kirándulások egy szál f.szban illetve p.nában,kandifelvételek lehajoló nénikröl... :-X

#19618
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Mivel virág szakmában dolgozom szeretném az újabban kialakult tévhitet eloszlatni. MA Bálint nap van. Az ivás és a Qrvázás ünnepe. (CSOB) Írom ezt azért, mert szinte nem aludtam egész héten, mivel hajtás volt.
Minden kedves (és kedvetlen) lánynak BOLDOG VALENTINNAPOT KIVÁNOK, egyben remélem mindenki megkapta a járandóságát. ;)

Üdv.:Tyito


#19619
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Lefekvéskor körbe kellett volna raknom magam Szindi Krávfordokkal.Most asszem macskákkal fogok 1ütt élni elkövetkezendõ éveimben... :P

#19620
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Engem anyukám keltett,mint minden reggel... 8)