Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Üzenõfal (archív #1)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
19790 hozzászólás a témában

#19661
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Yoci, szerintem pattanik egy kettõt, hogy kvittek legyenek

#19662
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
;D

Szerintem a macsek repülés közben gyorsan átköti a talpára a kenyeret, mert õ sem mer dacolni a "fizika" törvényeivel...vagy érkezés után egybõl továbbpattog a másik oldalra...bár az már csalás lenne...

ny.


#19663
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Csak 1 kérdés: Ha a macska a talpára esik, a vajaskenyér meg a vajas felére, akkor 1 vajas kenyér a macsek hátára kötve?????

#19664
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
barki akinek hianyzik ilyesmi: irni be nekem hany es milyen kulccsal, hatha valakinek szerencseje lesz. (tok vetelkedo feelingje van, nem?)
nagyon orvendenek ha megkerulne a gazdaja, nekem csak foglalja itt a helyet  ;D

#19665
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
én pont most hagytam el a kulccsomom.... >:( >:( >:(az a legsz..abb hogy a kegóm 3db lakattal lakatoltam ki a tárolóba mondván hogy tiz perc múlva úgyis felviszem.... >:( >:( >:( ???

#19666
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
tegnap este normafanal, a sinek melleti aszfalton talaltam egy kulcscsomot (igy kell ezt irni egyaltalan?  ??? ). Ha valakinek hianyzik, szoljon mielott kidobja a zarat vagy akarmit!  :)

#19667
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Elmész ide:
www.funpic.hu és szólj, ha az összes képet leszetted ! OK ?
Utána meg menj ide: www.pinkbike.com és tedd ugyanazt.

#19668
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ha tudtok, légyszi küldjetek nekem sok kerékpározással kapcsolatos képet!!! vagy lehet más téma is, minden jó kép érdekel.
Köszi!

tbertalan@mailbox.hu

#19669
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
[glow=blue,12,300]Ne törõdjél semmivel;egyél zsömlét kiflivel[/glow]

" A gyanusitott arcán egy 5 ft-osnál nagyobb, 10 ft-osnál kisebb, kb. 7 ft-os  méretû heg látható"
by Anonym Hungarian Police Man

Ja és menny be egy kerékpárboltba, és kérj egy Biker's Guide-ot, abban van a jó...

Opa

#19670
shipa

shipa

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Hahó!!!!

S.O.S. légyszi akinek van képe az új [glow=red,2,300]MALI[/glow] vázak vmelyikérõl, az küldje el az emilemre, nagyon fontos lenne!!!!!mailto:mezi@revai.hu

Ma kellene megrendelnem, de még mindig nem tom melyik hogy néz ki, a régibõl meg má nincs 15"-os

#19671
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
http://www.iit.bme.h...kep/b22_200.jpg

O-10, szabadság híd közelében pesti oldalon

#19672
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Az merre van, csak úgy nagyjából? (Mielõtt térképet veszek a kezembe...)

#19673
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Specialized kapcsám levlistára jött:

"Magyarorszagi forgalmazo VAN !

A ceg neve Intest Bt es a Vahot utca 6-ban talalhato a szekhelyuk...
A nagy beharangozo es a specialized aradat azert maradt el mert az elso szallitmany megserult a hajon, es visszakuldtek. En is varok a sajatomra
:))

A honlap ami a http://www.specialized.hu-n LESZ elerheto. Shoprendszerrel es bovebb infoval szolgal a nyar vegetol... mert addigra keszulok el vele.

Bovebb Infoert a 06309489827-es szamon erdeklodjetek :))

Ui: A Specialized.com-on meg Januar ota nem volt frissites ezert nincs kirakva a magyar importor "

A mintabolt pedig a Csarnok tér 3-4 szám környékén található, elég eldugott hely

#19674
Astro

Astro

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Bazeg
Nem tok nagykovácsira menni, mer szar lesz a bizim :(

#19675
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Lehetõleg olyan strandra menj, ahol nincsenek jet ski - k , meg egyéb õrültségek, ajtók, sátrak ( a kempingeket is kerüld !!!), Jorusok, és biciklijik, stb ...    ;)

#19676
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Rave: lehet, hogy jobban jársz, ha a 7végén inkább strandra mész inkább  ;D ;D Aztán majd jõvõhéten újra próbálkozhatsz a bringázással, de elõbb nézd meg, hogy fölötted van-e még az a csúnya fekete felhõ ;D ;D

#19677
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Rave Ace: kez es labtorest! aze` vigyazz magadra!

Ja amugy Jaguar XJ220-as is van Mo.-n , meghozza Szarvason :o :o   ??? hogy az hogy kerult oda?

#19678
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Na mesélek egy kicsit!
Mostanában annyi minden történik velem muszáj kiirnom magamból!Szóval az egész a sport szigeten kezdõdött vasárnap délután!
Kipróbáltam Jorus barátunk fullszuszpenzátoros gépszörnyét és annyira örültem, hogy milyen szépen mozog, hogy nem vettem észre a nyakam magaságában kifeszitett kötelelet amivel egy sátrat kötöttek ki!Így hirtelen megáltam majd a sátor felborult én pedig nyertem a nyakamra egy kb 15 cm hosszú vágásszerû sebhelyet.
a hét elején még egy kicsit megijedtem mert a gigám elkezdett dagadni és egyre nehezebb lett a nyelés de mára már kezd normalizálódni a helyzet!
Más.
Kedd este tekerünk findlivel hazafele amikor a parkolóban egy nõ rámnyitotta az ajtaját!
Még elötte észleltem mit akar és félrerántottam a kormányt így az ajtó éle pont a jó kis kormány szarvamba ért bele ami jól kivágott az út közepére pont findli elé!
Fékeztünk de nem estünk el csak egy kicsit összeakadtunk!
A csaj meg persze értetletlenkedve nézett aztán próbálta arra keni,hogy nem vagyunk kivilágitva de amikor megmutattam neki a villogóm egybõl bocsánatot kért!
Az jutott eszembe ha nincs a szarvam, akkor tutira a jobb kézfejem találja el az ajtó éle és töri darabokra!
Ez most nagyon jól esett volna így nekem!
Aztán másnap reggel egy autós úgy átment elöttem a piroson, hogy öröm volt nézni még jó, hogy benéztem elöre a kereztezõdésbe és láttam, hogy túl gyorsan jön és nem mentem elé!
Nem tudom mi van mostanában velem, de eddig nem történt ennyi izgalmas dolog amióta bringázom!
Ez a hét nagyon belehúzott!
Remélem túlélem ez e nehéz idõszakot!! ;D

#19679
templar

templar

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Gyári állapotú, karcmentes hófehér A4-es lapomat hasonló Audira cserélném. ;D

#19680
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
ZSIROSMACSKA: a ferrari gyárt bringákat is, csak nem egy olyannal tekersz  ;D ;D ;D