Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Felhasználói beállítások

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
606 hozzászólás a témában

#261
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás

Megjegyzem, hogy nekem sem tetszik, hogy boltok is az apróban hírdetnek. Szerintem csak magánszemély használhassa az apóhírdetõt! Hogy miért is? Gondolj csak bele - most még csak 3-4 bolt használja erre a célra. Mi lenne, ha mondjuk 30 tenné ugyanezt? Egyszerûen az apró rovat szerepe, hogy "mi, egymás között lebizniszeljük a többé-kevésbé használt cuccosainkat", számomra (is) megszûnik.

mizie - Firefox-al nincs gond.


igen, közben rájöttem én is, csak eddig bénáztam. - köszi

a többivel meg egyetértek, mert én pl meg szoktam nézegetni a boltok
ajánlatait mert szerepel bennük jónéhány jó akció, de az azért teljesen
más mint a használttermék biznic... (szal nem hiszem h kevesebben néznék)

jah és vszeg nõni fog a boltok száma, mert sokkal többen nézik
ezt az oldalt mint egy bringabolt oldalát.

#262
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Nem. (Gondolj bele boltosként is, szerintem rájössz.) A háttérszín-kiemelés jövõre megszûnik.


Megjegyzem, hogy nekem sem tetszik, hogy boltok is az apróban hírdetnek. Szerintem csak magánszemély használhassa az apóhírdetõt! Hogy miért is? Gondolj csak bele - most még csak 3-4 bolt használja erre a célra. Mi lenne, ha mondjuk 30 tenné ugyanezt? Egyszerûen az apró rovat szerepe, hogy "mi, egymás között lebizniszeljük a többé-kevésbé használt cuccosainkat", számomra (is) megszûnik.

mizie - Firefox-al nincs gond.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#263
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

igaz már az elõzõ kérdésemre se érkezett válasz, de azért erre hátha...

szal nem lehetne kicsit megnövelni a kiléptetési idõt?
mármint belépek a fórumra, megnézem a friss topicokat
kb 10 perc múlva visszanézek és már jelentkezhetek be
megint...
esetleg egy 30 perces limit optimális lenne szerintem - de ti tudjátok.

Kattintsd be belépéskor az "emlékezzen rám" opciót plusz a böngészõ ha rákérdez (márpedig rá kellene, ha nem IExplorer...) jegyeztesd meg a jelszavad. A fórum alapban soha nem léptet ki, a beállításokat neked kell a saját böngészõdben/gépeden megfelelõen beállítgatni...
"In idem flumen bis non descendimus"

#264
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Kérek egy illetékest! Lehet ezen a fórumon olyan témát indítani, amiben szavazni lehet? Szerintem meg lehetne szavazni a 2006-os év bringáját, szakágak szerinti lebontásban. Adandó alkalommal pedig bemutatni a bringát a magazinban is, esetleg a Sport Kiállításon is. Csak az egyedileg épített bringák jöhetnének számításba, mert nem nagy szám a polcról leakasztani valamit. A jelöléshez 10-20 felhasználó ajánlása szükséges, egy felhasználónévvel (legalább 1-3 hónapja regisztrált) pedig csak egyszavazatot lehet leadni. Vélemény?

Lehet(ne), az ötlet nem rossz de ezer más dolog "beelõz" prioritásban, így ez a Sport kiállításig biztosan nem jön össze.
"In idem flumen bis non descendimus"

#265
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

hi

nem lehetne az apróban a boltoknak külön topicot csinálni?
kb 3-4 oldalt kell visszalapozni hogy a rendes aprókat láthassam.

de az se lenne rossz ha a 18-as max látható hirdetést mondjuk 50-re is lehetne állítani.

Nem. (Gondolj bele boltosként is, szerintem rájössz.) A háttérszín-kiemelés jövõre megszûnik.
"In idem flumen bis non descendimus"

#266
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás

Én sosem lépek be, a rendszer magától beléptet.


hm... ilyen operával nekem is volt... de most firefox van és azzal nemtom hogy kell... (tudom, hogy innentõl off, de hogy kell?)

#267
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Én sosem lépek be, a rendszer magától beléptet.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#268
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás
igaz már az elõzõ kérdésemre se érkezett válasz, de azért erre hátha...

szal nem lehetne kicsit megnövelni a kiléptetési idõt?
mármint belépek a fórumra, megnézem a friss topicokat
kb 10 perc múlva visszanézek és már jelentkezhetek be
megint...
esetleg egy 30 perces limit optimális lenne szerintem - de ti tudjátok.

#269
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Az enyém talán indulhatna. ;) (hú, mennyi meló benne van...)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#270
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a moderátorok tudnak szavazást indítani. de én még sose csináltam :)
ennek neki kellene feküdni rendesen. mert a szavazás csak ugy megy, hogy eleve tenni kell pár jelöltet, amire aztán lehet szavazgatni.
szóval valamivel már most ki kellene szûrni, milyen szakágban ki induhat...

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#271
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Kérek egy illetékest! Lehet ezen a fórumon olyan témát indítani, amiben szavazni lehet? Szerintem meg lehetne szavazni a 2006-os év bringáját, szakágak szerinti lebontásban. Adandó alkalommal pedig bemutatni a bringát a magazinban is, esetleg a Sport Kiállításon is. Csak az egyedileg épített bringák jöhetnének számításba, mert nem nagy szám a polcról leakasztani valamit. A jelöléshez 10-20 felhasználó ajánlása szükséges, egy felhasználónévvel (legalább 1-3 hónapja regisztrált) pedig csak egyszavazatot lehet leadni. Vélemény?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#272
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
találat az az, hogy eddig mennyi ember nézte meg a hirdetésed (szerintem) a meghosszabbításról pedig kapsz majd egy imélt a hirdetés lejárta elõtt azt hiszem 5 nappal, és követni kell az utasításokat.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#273
akosm5

akosm5

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Sziasztok!

Remélem, hogy jó helyre írok /ez nekem nem igazán szokott menni ezen a fórumon:)/
Az "apró"-ban feladtam egy hírdetést és érdekelne, hogy mit jelent a "találat" szó. Van néhány ötletem, de mivel, hogy nem tudom megnézni õket vagy csak én nem tudok vmit, ezért gondoltam megkérdezem. A másik, hogyan lehet meghosszabbítani a hírdetést?
Köszönöm!

Üdv!
Á

#274
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás
hi

nem lehetne az apróban a boltoknak külön topicot csinálni?
kb 3-4 oldalt kell visszalapozni hogy a rendes aprókat láthassam.

de az se lenne rossz ha a 18-as max látható hirdetést mondjuk 50-re is lehetne állítani.

#275
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
vezérlõpult -> logó módosítása

#276
pepe16

pepe16

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
sziasztok
az lenne a kérdésem , hogy mien módon tudnék képet betteni oldalra a nevem alá , ahol jelzi a hozzászólásaim számát stb.
sehol nem találok ien opciót
elõre is köszi a segítséget

#277
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Cirka 2 hete próbálkozunk a szolgáltatások átköltöztetésével - eddig sikertelenül. Éppen a fórum gigantikus adatbázisának "átrakása" az egyik legproblémásabb.
Nem tudok konkrétumot továbbra sem, de nagyon-nagyon szeretném már látni a jövõ hét folyamán, hogy milyenek lesznek a terhelések ha egy külön gép tolja az adatbázis kiszolgálást. A héten egészen biztos nem érünk a végére. (Hidd el, már én is úgy vagyok vele, hogy 18-22 óra között csak sandán merek a monitorra nézni...)
"In idem flumen bis non descendimus"

#278
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
meddig várható, hogy a fórum hibaüziket küldözget? (server is too busy...).
csak mert eltûnt felülrõl a figyelmeztetés, de most sz.rabb mint volt :)

#279
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Én full nem emlékeztem rá hogy volt ilyen kérdés, amikor regisztráltam... :) rövid az eszem... :D

(thnx)

#280
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Már rég óta megakarom kérdezni, hogy mit jelent az a nyilvános adataimnál hogy "ajánlók : 5" ?


http://forum.bikemag...4&postcount=125

te ajánlóként látod, ha más nézi, meg akkor hivatkozás.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda