Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Felhasználói beállítások

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
606 hozzászólás a témában

#241
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
sysspo:
Ránéznél most?
Köszönöm
"In idem flumen bis non descendimus"

#242
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Nem, tudom, hogy az IE finoman szólva gyengén kezeli a javascripteket - az új oldal pedig tele van vele (az elõzõhöz képest mindenképp).
Plusz van egy kosárnyi javascriptes mérõkód is a lapban - ezek mondjuk egy éve nem változtak.

Teszteltetem tovább. Ja: IE alatt betöltéskor (EZ AZ ELÕZÕ OLDALVERZIÓNÁL IS ÍGY VOLT!) trójait jelezhetnek az értelmesebben konfigurált tûzfalak/spyware figyelõk. Természetesen a szájt virgácsmentes - ezt is csak az IE alatt/keresztül produkálja.
"In idem flumen bis non descendimus"

#243
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
Nálam a fejlécig jut a menüpontokkal és ott jön a jelzés. Ha mindenki másnál müködött esetleg magyarázat lehet, hogy nekem német verzió van telepítve.

#244
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Az IE-ben ez a másik: jópár ismerõsömmel teszteltettem a tesztoldalt - náluk is mûködött (hibaüzenetet jelzett a böngészõ, de a megjelenítéssel nem voltak gondok).
sysspo akkor te vagy az én emberem! ;)
"In idem flumen bis non descendimus"

#245
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás

Nálam még hatos IE van fenn tesztelni, minden mûködik rajta.


Nekem is hatos van de az oldal egyáltalán nem müködik. Csak egy rövid hibajelzés jön, hogy az IE nem tudja megnyitni.

#246
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
A szájt megy IE alatt is - csak egy-két dolog nem olyan szép, mint szabványosabb böngészõk alatt (Teszteltem: Opera v8.xx és 9.xx, FF 1.1x és 1.5x valamint IE 6.xx).
Nem fogom az életemet tölteni azzal, hogy külön minden bizbaszt legyártsak a raklapsz.r explorer alá, amit külön stíluslapokkal hívogassak be. Magatoktól szoktok le róla: tavaly januárhoz képest 29(!) százalékkal kevesebben nézik a bikemag oldalait - globálisan - IE alatt. És nem azért mert valami nem mûködne, arra azért ügyelek...
Nálam még hatos IE van fenn tesztelni, minden mûködik rajta.

pcycle:
Te ugye az apróhirdetõrõl beszélsz (valahogy az mindig lemarad, hogy melyik szolgáltatásunk...) Azon _semmit_ nem bütyköltem már igen régóta - a hiba tehát a túloldalon lesz.
"In idem flumen bis non descendimus"

#247
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Igen, ezt én is tapasztaltam...mondjuk nekem mûködött a honlap Explorer-el, egyedül a rádióval nem tudott mit kezdeni. Engem ez személyesen nem érint (FireFox 2.0-át használok), meg én értem, hogy a többség már nem használ Explorer-t, de szerintem azért az durva, hogy lassan már aki IE-t használ...annak katter, nem megy a site...:(

#248
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Két kérdésem lenne:
1. miért lett számûzve a int. explorer? (mától nem tudok belépni ezzel)
2. miért nem tudok feltölteni képet az apróban (túl nagy neki valami)
(lehet hogy a kettõ összefügg...? :-))
És egy hozzászólásom:
A boltosokat (és "vállalkozókat") külön kellene szerepeltetni, hirdessenek külön részben, ennek alapja igazán egyszerû: akik fizetnek a hirdetésért. Az ún. vállakozók kiszûrése már nehezebb, de aki eléggé ismeri az aprót, azért rájön kik azok.

#249
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Értve, kösz.

#250
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Stimmel, ez a fájl jelenleg nem elérhetõ - ennek segítségével lehtett regisztráció nélkül kérdéseket, problémákat jelezni a fórumon és ez volt az üzenetküldõk "motorja" is. "Szétszpemelték" ezért átmenetileg kinyírtam. Rövidesen generál fórumfrissítés lesz, akkor helyreteszem a dolgot.
"In idem flumen bis non descendimus"

#251
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Attól még nem megy ;)

#252
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
nem csak nálad...
javaslatom:
adatlap--> ctrlC ctrlV
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#253
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Nálam van a hiba, hogy nem tudok felvenni embert az msn ikonra kattintva?

"Object not found!
The requested URL was not found on this server. If you entered the URL manually please check your spelling and try again.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 404
forum.bikemag.hu
Tue Jan 23 11:09:33 2007
Apache "

#254
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
maradjunk annyiban, hogy lehet hogy vannak akiknek ez nem tetszik, de egyelore igy marad

es ez itt meg raadasul offtopik is, van aprohirdetos topik, ott kene rola beszelgetni.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#255
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Mindenkinek megvan az igaza, de ez a mennyiség szerintem is túlzás. Teljesen elveszti a feelingjét!

Nem megoldható az adás-vétel részbe egy bringaboltok ajánlatai fejezet?

#256
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
oke.

kivesszuk a boltok hirdeteseit.

kifizeted azt a penzt, amit ok fizetnek?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#257
togo

togo

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Elõre is bocs, de a mai adagon besokalltam..........
PUSZTULJANAK AZ APRÓBÓL AZ ÜZLETEK!!!

Egy kerékpárüzlet miért apróhirdet???

wáááááááááááááááá

#258
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
megteszi...:)
Köszönöm LL-bácsi...:)

#259
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
7edszerre is.

amikor beregisztrálsz, a reglapon van egy olyan opció, hogy "ki ajánlotta neked az oldalt"

így már jó? :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#260
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Én nekem az a kérdésem lenne, hogy ha bemegyek a vezérlõpultomba, mi az az ajánlók? Nem tudtam rájönni , hogy mi lehet.....
Ha nagyon hülyét kérdeztem és rossz helyen akkor bocsánat:)