Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Felhasználói beállítások

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
606 hozzászólás a témában

#221
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
akkor kezdetnek tanuld meg megfogalmazni helyesen a kérdésedet.
amit te szeretnél azt avatar képnek nevezik.
olvass utána.

go to vezérlõpult
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#222
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
jó a képmérettel semmi baj:D...mert én a nevemhez szeretnék képet ne csak az legyen h CJ...betenném a franciát pölö...értitek?:D

#223
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

kep merete ne legyen nagyobb mint 1024*768, mivel az szethuzza a forumot, es csunya lesz. plusz idegesito oldalra gorgetni


szvsz inkább 800*600
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#224
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hatha olvassa zOrg:

szeretnenk kerni a max 3 smiley szabaly modositasat mondjuk 5-re. koszi :)

lehetne mondjuk karakter-aranyos. x karakterig 3, utanna meg mehetne feljebb ahogy tobbet szovegelsz.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#225
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Engem a 3 smiley limit csak akkor bosszant, ha idézni akarok, s már ABBAN van 3 smiley. Nem gyõzöm kitörölgetni. :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#226
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
3 smiley a limit. ez a szabaly. ezen nincs mit nem erteni

a kep beillesztese pedig:

mikor irod a hozzaszolast, akkor a szovegdoboz ikonsoraban van egy ilyen, hogy Feltöltött kép

erre kell rakattintani, es oda bemasolni a kivant kep URL-jet. ha kerhetem, akkor a belinkelni kivant kep merete ne legyen nagyobb mint 1024*768, mivel az szethuzza a forumot, es csunya lesz. plusz idegesito oldalra gorgetni

de azt hiszem a kep beillesztesenek mikentje az benne van a FAQ reszben is.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#227
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
valaki meg tudná mondani hogy mért nem tudok az üzibe 3 szmájlinál többet küldeni?és hogy tudok képet feltenni?:D

#228
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Az oldalon belüli javascriptek sorrendjén variáltam - a tartalmukon semmit az égvilágon.
Mondja ezek után valaki, hogy az IExplorer életképes...
"In idem flumen bis non descendimus"

#229
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
Hello zOrg!

Nem tudom változtattál e valamin de a probléma megszünt, újra bejön az oldal.

#230
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Nem tetszik, hogy ha tiltólistás emberkéktõl idéznek akkor az idézetet látom.:(

#231
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
köszi

#232
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

kérdés:

megváltozott az e-mail címem, hogyan tudom ezt módosítani az apróban?
az adatlapon nincs változtatásra lehetõség.

Jövõ hét folyamán megoldom a publikus módosítási lehetõséget, addig türelmed kérem.
"In idem flumen bis non descendimus"

#233
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Az jó lesz...:clap:
Nekem csupán egyetlen tippem van: Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix)
Tudom nem kívánságmûsor, meg minden és nekem sem ez a kedvenc számom, csak úgy vettem észre a bulikban, hogyha berakom megörülnek érte az emberek. Nem tudnám elmondani, hogy melyik szám ez, mert fél tonna filmben benne van (pl.: Wasabi-ban a remixelt változata, a VIVA-n a Snickers Eksönnek is ez a zenéje). Tapasztalat, hogy mindenki imádja és ismeri, de kevés embernek van meg...csak 1 tipp volt...szerintem beillene ide...ígérem többet nem is írok ebben a témában...:P
Azért egy próbát megérne...


Prodigy-t kedvelem, és a Pendulumot is. Ez a remix is megvan...;)
"In idem flumen bis non descendimus"

#234
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
kérdés:

megváltozott az e-mail címem, hogyan tudom ezt módosítani az apróban?
az adatlapon nincs változtatásra lehetõség.

#235
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Az jó lesz...:clap:
Nekem csupán egyetlen tippem van: Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix)
Tudom nem kívánságmûsor, meg minden és nekem sem ez a kedvenc számom, csak úgy vettem észre a bulikban, hogyha berakom megörülnek érte az emberek. Nem tudnám elmondani, hogy melyik szám ez, mert fél tonna filmben benne van (pl.: Wasabi-ban a remixelt változata, a VIVA-n a Snickers Eksönnek is ez a zenéje). Tapasztalat, hogy mindenki imádja és ismeri, de kevés embernek van meg...csak 1 tipp volt...szerintem beillene ide...ígérem többet nem is írok ebben a témában...:P
Azért egy próbát megérne...

#236
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Fog bõvülni és szétszedem valahogyan "stílusokra" majd, hogy a Passenger után ne egy electro-dance valami jöjjön...;)
"In idem flumen bis non descendimus"

#237
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Hogy tovább bonyolítsam a dolgot, nekem CSAK Bikemag Rádió nem ment (de még annyira sem, hogy a fejléc megjelent volna, semmi, mintha nem is létezne), minden más igen. Egyébként a téma tárgytalan mert már én is átálltam FireFox-ra (nem emiatt:p )...
Más. A Rádió iszonyat jó. Jó, hogy megvannak a régi számok, meg sok új is van. Ez végleges, vagy fog még bõvülni?

#238
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
pcycle:
Elárulod a böngészõd _pontos_ verziószámát?
Mondjuk szinte mindegy: ma is kérdeztem jópár embertõl - többek között a modoktól - teljesen megegyezõ verziószámú IE böngészõk:
1. hibátlanul hozzák be az oldalt vagy
2. behozzák de egy hibaüzenet jelenik meg a bal alsó sarokban (gyak. nem zavar senkit) vagy
3. fejléc után behal vagy
4. semmit nem jelenít meg.

Így "kicsit" értelmetlen a szájton/kódban keresnem a hibát...
"In idem flumen bis non descendimus"

#239
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Zorg: jól összevontad a dolgokat... Az apróról is beszéltem, de más szempontból, és világosan elkülönítve a többi hozzászólástól. Tehát explorerrel egyáltalán nem lehet megnyitni a Bikemaget --míg minden mást sitet igen (a gépemen egyedül a bikemagot nem tudom)--. Képeket pedig feltételezésem szerint azért nem lehet(ett?) feltenni, mert a méretnagysága valamit túllépett...

#240
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
A helyzet változatlan. Talán a hibajelentés pár pillanattal késöbb jelenik meg de ezt csak úgy érzésre mondom.