Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Edzésmódszerek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
868 hozzászólás a témában

#861
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Hát szerintem ugyan úgy..kimegyünk tekerni bár ez sajna nem népszerû..mert jönnek a görgõvel meg akármivel :-\


ha mondjuk heti 5ször akarsz edzeni, akkor most még talánFeltöltött kép ki lehet menni egy-egy órára, de amikor már fagypont körül van az idõ akkor bajosan bírod ki ezt heti 5ször.
azaz kibírod de 10 év múlva meg csodálkozol hogy miért mentek tropára már 30 évesen az izületeid Feltöltött kép

szóval ha valaki komolyan gondolja akkor görgõ!

megéri kicsit ésszel gondolkodni:
gondold el 30km/h az már 0fokban azt jelenti hogy kb -7 van a lábaidnak meg a kezednek, de a 20km/h is legalább -4/-5...

persez mindenki maga dönt hogy neki mi a fontosabb ;)
'Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Az elsõben nem vagyok biztos.' A. Einstein

Live long FireFox!

#862
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
hát nekem kevés a macskaszem mert lejtõzöm és ott néha gyosan jönnek a dolgok a kis fény semmi sem ér..mászásnál meg városban elég de lefelé édeskevés.
Nem paraferivel, nem ismerem csak itt láttam még. ;)
Haverokkal csak ugya ma is öt emberbõl csak nekem volt lámpám és én világítottam..szóval más az ha egy kamion fényereje világ mint egy pici lámpa..


#863
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Khmmm. Most akkor egyedül mégy a sötétben, vagy Paraferivel? ;D

1ébként nekem is csak 1 HL 1500-as halogén macskaszemem van. Igaz terepen sötétben eddig még csak a 24 órás versenyen mentem tavaly és idén, de elegendõnek bizonyult számomra a fénye, pedig 2-3 W teljesítményû. 50 W meg brutális, hosszú távon már rongálja a szemet. ;D

#864
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Most olvastam, ma is mentem sötétben csak egy sima Cateye lámpával ami nem elég de majd beírok a topicba hogy kérek énis halálsugár lámpát ;)Fun a sötét csak nem mindenki szereti, és egyedül a sötétben nem megyek..mert az PARA ;)

#865
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Sötétség nem kifogás, olvasd el a Látni és látszani topicot. Néhányan olyan fényerõvel indulnak tekerni, ami mellett egy fotballmeccset is le lehet játszani. ;D

#866
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Hát igen.
Ma sem volt rossz idõ..csak kabát kell és kész..egy a probléma hogy hamar sötétedik, és nem mindíg érek ki a hegyre..
Egyébként meg csak a hétvége marad de az remek..már várom hogy jöjjön a hó és meg is maradjon..

#867
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Mert nem tudják milyen jó a friss hóban suhanni. ;D

#868
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Hát szerintem ugyan úgy..kimegyünk tekerni bár ez sajna nem népszerû..mert jönnek a görgõvel meg akármivel :-\

#869
Mateqrov

Mateqrov

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Mivel nem találtam ilyen topikot, gondoltam nyitok egyet. Mivel nemsokára jön a felkészülés a következõ évadra, gondoltam megoszthatnánk egymással a tapasztalatokat. Mit miért mikor jó/ nem jó csinálni edzésen. Hol edzünk? De bármi jöhet, ami edzéssel kapcsolatos.