Kisherceg módosította - 2020. augusztus 29. - 22:36
Jelentkezz be Regisztrálj
Vác körüliek ide!
#581
Írta 2020. augusztus 29. - 22:28
- Rabbit és donciccio kedveli ezt
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#582
Írta 2020. augusztus 29. - 22:04
ma családi gravel túra volt a program. tavaly is kb ilyenkor volt ugyanez, így már szinte annual. ![]()
rendhagyó módon, a zabával indítottunk. imádok enni, említettem már?
![]()
![]()
a helyszín a váci főteren található, nagyon kiváló. ![]()
https://www.netpince...arm-burger-vac#
volt Dunában pancsolás Gödön, aztán nekiindultunk, elsőként át kellet jutni a kettesen. most is sokan visszaintegettek. ![]()
![]()
később egy-két giga tócsát is ki kellett kerülni.
![]()
a tehetségesebbeknek sikerült is, persze kivétel mindig akad...
![]()
aztán már csak haza kellett tekerni, a dűnéken át.
![]()
öt perccel sikerült megelőzni egy ordenáré nagy vihart, nagyon örültünk, hogy nem áztunk el. nem sokon múlott...
- Rabbit és donciccio kedveli ezt
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#583
Írta 2020. augusztus 25. - 20:23
egysebis átmozgatás ![]()
mindig meglep, hogy ha egy ideig nem használom (és idén nem sokat tekertem ezt a bicajt), mennyire ki tud kapcsolni egy-egy kör. free your mind! ![]()
![]()
tavaly júliusban innen nem messze tafláztam egy hatalmasat. most gond nélkül lecsorogtam. ![]()
![]()
majmok akcióban...![]()
![]()
a táj szokás szerint szép volt ma is:
aztán beütött a baj:
(ezen a képen már én rángattam be a fatörzset (ágat?) az útra, hogy mindenki más lássa, ne jársjon úgy, mint én.)
itt látszik, hogyan állt az ütközés után, ennél valamivel kintebb lehetett. ez egy lejtő, elég sebesen jöttem lefelé. mikor észrevettem, már késő volt, eltalálta a kezemet, elhajlította a fékkart, befordította a kormányt. én meg repültem pár méter.
eredmény:
- jobbos fékkar csere
- felni csere
- sisak csere
- kell új szemüveg, mert nem találtam meg
- a vázat/villát méregetem (látható sérülés nincs, de még nem vagyok biztos benne, hogy az a kis pontatlanság, amit látni vélek, gyártási tolerancia vagy az esés eredménye)
Kisherceg módosította - 2020. augusztus 25. - 20:29
- donciccio kedveli ezt
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#584
Írta 2020. augusztus 23. - 20:57
![]()
Váckisújfalu, horgásztó:
![]()
Váckisújfalu felett, a toronynál. Szemből-középről, a csücsökből pont ideláttam:
![]()
![]()
..és a végén megkaptam a hol_a_f@szban_voltál nézést...
![]()
Kisherceg módosította - 2020. augusztus 23. - 21:00
- donciccio kedveli ezt
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#589
Írta 2020. augusztus 03. - 09:37
tegnap "haaatalmas" túrát tettünk innen:
![]()
ide:
![]()
hogy ráleljünk erre:
![]()
https://www.sports-t...a0a9400b3e69cca
- Rabbit és donciccio kedveli ezt
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#590
Írta 2020. augusztus 01. - 21:50
tegnap megint voltam tekerni- a meleg és az idei jóval kevesebb km/alkalom éreztette hatását....
...és az első megállónál kiderült, hogy egy potyautast is cipeltem:
![]()
![]()
![]()
otthon a gyerek jóvoltából király vacsit toltam ![]()
![]()
a zöld izé rukkola, fura íze van, senkinek nem ízlik rajtam kívül, szóval mind a enyém! ![]()
- Rabbit és donciccio kedveli ezt
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#592
Írta 2020. július 17. - 19:52
mivel ma délután nem úgy alakult, ahogyan tervezetem, volt időm egy kis rendrakásra. megtaláltam ezt a régi vázat:

a nyugdíjazás oka egyértelmű:

Kisherceg módosította - 2020. július 17. - 19:53
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#593
Írta 2020. július 04. - 17:00
a péntek a majmok égetés napja Őrbottyánban...
![]()
itt meg volt egy út még pár hete a kb 15m széles sáv erdő felőli szélén... de újra megerősítést nyert a paraszt szó pejoratív felhangja...
![]()
ezt meg csak úgy, amúgy jó kis tekerés volt.
![]()
- donciccio kedveli ezt
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#595
Írta 2020. július 01. - 15:16
#600
Írta 2020. május 17. - 15:07
keskenylevelű ezüstfa (Elaeagnus angustifolia)
botanikaland.hu/elaeagnus-angustifolia/keskenylevelu-ezustfa/
hu.wikipedia.org/wiki/Keskenylevelű_ezüstfa
köszi! ![]()
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







