nah, ma is sikerült kijutni. kép nem készült, viszont az "mondta" a sportstracker, hogy ez volt a 10. idén (óóó, azért ez elég gyengus), a leggyorsabb az adott körön (mivel nem fotózgattam...) és az idei leggyorsabb is. aszta!!!
![]()
Jelentkezz be Regisztrálj
Vác körüliek ide!
#561
Írta 2021. március 26. - 19:54
- Rabbit kedveli ezt
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#563
Írta 2021. március 20. - 10:51
egyszemélyes fórum...
de legalább jó társaságban vagy. ![]()
- Kisherceg kedveli ezt
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#565
Írta 2021. március 15. - 19:48
ma elég nehezen sikerült elindulni, a kedvemet sem javította pl ez:
![]()
én elismerten egy mindennel nagyon sok dologgal elégedetlenkedő, pesszimista, morgós hüJe vagyok (mondjuk van nálam sokkal rosszabb is), de ez az "ösvény" két éve, sőt még tavaly is így nézett ki:

nem tudom, mi a francnak kell terepjáróval bemenni ide? rendszeresen? minek? az út egyébként párhuzamosan, kb húsz méterre fut a bal oldalon...
nem is tennék hozzá semmit...

a következőre kb számítottam:
![]()
természetesen az alul lévő kapu is zárva, már legalább fél éve, de lehet, több is már. így legalább nem gurultam le, hogy aztán mászhassak vissza a gyümölcsösön keresztül. gondolom, ezek a próbálkozók is feladják majd, mint a többi és újra nyitva lesz majd a kapu... (értem én amúgy, hogy ez az övé, de b+ egy konkrét út megy ott! ha el akarják lopni a termést, majd pont az a vacak lakat állítja meg a bodzaszedőket?!)
de jó is volt azért, a hat poszttal korábbi képen látható tavat tócsát és feltúrt utat szépen rendbetették. néha kellemesen csalódok... respect!
...és basszus, hogy nem lehet már úgy bicajozni, hogy ne fussak bele valakibe...
ez meg honnan és hogy került oda??
![]()
morrr!
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#575
Írta 2020. október 09. - 18:40
ma láttam pár újonnan "telepített" ilyet, sajnos:
![]()
meg egy ilyet:
![]()
a nyomokat látva és a március óta minden korábbinál több motorzúgást hallva értem az okát, azt viszont nem tudom, jogszerű-e, illetve ha bemegyek és összefutók valakivel, mi lesz? utána kell nézzek...
![]()
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#578
Írta 2020. szeptember 18. - 21:39
![]()
![]()
![]()
múlt hétvégén nem tétlenkedtem, végre átfűztem a hope agyakat a 27,5 felnikbe. ez a hátsó még mindig qrva hangos*, persze jobb, mint az eddig használt kukás slx, amit kb csak a gyorszár tartott egyben... :/ ...éééés vettem egy ikont hátra.
csak azt nem tudom még mindig, hogy mi legyen a 45650B-n. mondjuk, HA kapok csere-contit, akkor csak hátra kell valamit találnom... ...vagy esetleg skinwall ardent elöl-hátul? az már nagyon gizda lenne? ![]()
![]()
*biztosan öregszem, tíz éve még ultra menőnek tartottam egy hangos agyat. ![]()
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#580
Írta 2020. szeptember 05. - 20:34
a mai kör elég kis rövidre és takarékosra sikeredet. fejfájás, nyakfájás, általános "minden bajom van" és defektszerelés után sikerült elindulni. vagy háromszor meg is kellett állni, rápumpálni, szóval jól sikerült, nagyon.
persze inkább egy tekerés, mint egy se, ugye...
![]()
![]()
![]()
![]()
Kisherceg módosította - 2020. szeptember 05. - 20:35
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





