Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szeprtember 22 autómentes napi felvonulás

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
49 hozzászólás a témában

#21
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Hmm....autó mentes nap,legyen biciklis felvonulás h mutassunk más alternatívát is munkábajáráshoz.....ez mind szép és jó,csak sztem az általunk keltett dugóban ücsörgõ,anyázó soföröknek nem éppen az a kis kósza gondolat villant át,h "hú de jó!Holnap én is bringával megyek dolgozni!"Pláne aztán nem h valamelyik kedves sporttárs úgy akarja népszerûsíteni a kerékpározást,h autó ablakokat tör be,felbátorodva,a tömeggel a háta mögött. :P
Én személy szerint nem azért megyek el egy ilyen felvonulásra,h ilyen bunkó cselekedetek miatt minõsítsenek "vandál,garázda bringásnak". ::)

Amúgy tényleg jó volt látni,h milyen sokan is vagyunk igazán... :)

#22
skiri

skiri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás

Jó volt! ;)

Feltöltött kép

#23
mittu

mittu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 hozzászólás
FÉÉÉÉÉLELMETEEEES volt ;D
Késõbb még jelentkezem, van pár fotó is.

Luki, énis beteg vagyok. De ez kivételesen nem gátolt :D

#24
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
REngetegen vagytok és nagyon jó volt látni, hogy ilyen szép számmal vonultok. Sajnos nekem be van gyulladva a torkom, és 3 napja egyfolytában az orrom fújom, de azért lementem a ház elé az Astoriához megnézni titeket. Negyon irigyeltem mindenkit aki ott tekert, remélem jövöre én is megint ott lehetek köztetek!

#25
vendég_SenkiaLfonz_*

vendég_SenkiaLfonz_*
  • vendég

SenkiaLfonz: Éppen most írtuk le BMFT-sek találkozunk az Oktogonon. Eldöntheted az út melyik oldalára szeretnél állni.
De komolyan, gyere, csatlakozz hozzánk. (Én egy piros AUTHOR biciklivel leszek.)


ok kösz szépen épp most szerveztem be még pár embert de azért majd lehet, hogy megkereslek... :)én arany-fekete polaris :)

#26
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
SenkiaLfonz: Éppen most írtuk le BMFT-sek találkozunk az Oktogonon. Eldöntheted az út melyik oldalára szeretnél állni.
De komolyan, gyere, csatlakozz hozzánk. (Én egy piros AUTHOR biciklivel leszek.)

#27
vendég_SenkiaLfonz_*

vendég_SenkiaLfonz_*
  • vendég
én is ott leszek...de sajna csak egyedül...nincs valaki, vagy csoport, akihez lehet menni? :)SenkiAlfonz

#28
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
remek, én pár ismerõsömmel az átelenes sarkon találkozom pont akkor... :)

#29
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
A BMFT-s Bringás lányok már pedig vannak csapat fél 6-kor találkozik az Oktogonon a BKing elõtt. 8)
Akinek van kedve, csatlakozzon hozzánk!

#30
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
jaja, vagyis folyamatosan hazudoznak. kár ,hogy sosem találnak telibe az elõrejelzéssel.

ez nagyobb százalékban válik be:
http://www.idojos.uw.hu/

#31
sztyopa

sztyopa

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Sziasztok!

Az idôjárásról bôvebbet:
http://www.metnet.hu -n találhattok. Egyelôre esôt nem mond, de folyamatosan frissítik az eredményeket.

Tsôváz

#32
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ott leszek a vasalómmal.

#33
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Sajnos a kerékpárom most nem tudom felvinni pestre, de gyalogosan mindenképp ott leszek veletek szerdán! ÉS megporbálok Pesten szerezni egy kerót. Ja meg viszek fényképezõt is!

#34
KG

KG

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

ezen kb hany ember lesz?? meddig tarthat..?? mert haza kellene huznom meg utana, es videki vagyok.. de sebaj kinezek.. viszek nehany havert is... tuti jo poen lesz... :)


Amennyire a hírverés alakul, többezren is lehetünk.
Az origon, az indexen fõoldalon van ( http://index.hu/kult...letmod/amn0917/
), a Pesti Est, a Flyerz, a Narancs, a velotrade.hu, több rádió és még sokan inygyenhírdetéseket adtak.
Jelentkezett már csapattal a belga és holland nagykövetség, a kultiplex, a tilos rádió, a wiw, a környezetvédelmi minisztérium, sok-sok cég, de még a görkorisok is...
Nézem az idõjárásjelentést, és derült 20-22 fok lesz, ami ideális.
Még több info a szervezésrõl: www.hajtaspajtas.hu, ccb.hu, pikk-pakk.hu, fontoslap.hu, kerosz.hu ...
A rendõrségi engedély már megvan, ma kaptam másolatot.
FIGYELJETEK! MÁR AZ OFF PEDÁLSZEMLE IS NAGYON NAGYOT DURRANT ÖT ÉVE, DE MOST NAGYON SAJNÁLHATJA AKI EBBÕL KIMARAD. KOMOLYAN MONDOM... :)

Viszont annál hogy ti jöttök, már csak az fontosabb, hogy minden elképzelhetõ csatornán adjátok tovább a hírt. SMS-en, e-mailben, képeslapon, telexen.

Mi mától matricázzuk a bringautakat, és vasárnap az autómentesen is szórólapozunk...

SZERINTEM BESZÉLJETEK MEG TI IS EGY GYÜLEKEZÕT, ÉS CSINÁLJATOK SAJÁT CSAPATOT. GYERTEK MÁR EGYÜTT A MÛJÉGHEZ!

KG
(HP)

#35
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
Én is ott leszek... :D
Viszont tényleg jobban kéne reklámozni, mert nemigen tudnak róla az emberek....
Mondjuk a fórum fõoldala jó ötlet.... :)

#36
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

szerintem:
1 nem érnek rá
2 jön az új fórum
3 lehet, hogy egyik sem.. ;D

4 amúgy jó ötlet lenne...


3.5 vagy mindkettõ 8)

#37
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
lehet, hogy én is megyek. az idõtõl függ. ha esik, tuti nem megyek.

#38
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
ezen kb hany ember lesz?? meddig tarthat..?? mert haza kellene huznom meg utana, es videki vagyok.. de sebaj kinezek.. viszek nehany havert is... tuti jo poen lesz... :)

#39
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
szerintem:
1 nem érnek rá
2 jön az új fórum
3 lehet, hogy egyik sem.. ;D

4 amúgy jó ötlet lenne...

#40
Mec

Mec

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
A bikemag kezdõoldalon nem lehetne valami cikkszerûséget, illetve kedvcsinálót feltüntetni? A kezdõoldal már hetek óta (vagy már hónapok..??) nem bõvül. Mi ennek az oka?