Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szeprtember 22 autómentes napi felvonulás

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
49 hozzászólás a témában

#41
Mec

Mec

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Én is megyek!!

Ha valaki szervez csapatot, akkor betársulok! E-mail-ben értesítsetek!

A lustábbak kedvéért word dokumentumban feltöltöttem a levelet, meg formáztam rajta egy keveset (pl. helyesírásilag ;) ).
Összesen 1 lap, nyomtatható verzió:

www.mecsystem.laza.hu/felvonulas/index.html

Enjoy.

#42
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
én meg nemvagyok Bp-i de mennék (feltekerek Bpre 8))
szal kéne szállás aznap estére, mert aznap már tuti nem akarok visszajönni (meg nem is tudnék)

#43
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Én is beírtam naptáramba, csak ne essen :-\

#44
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Sziasztok!
Természetesen van rá engedély, mert anélkül nem is lehetne semmi. A rendezõk nagy tömeget várnak, ami a dolog hírverésébõl következtetve valós lehet.
A felvonulás útvonala: Városligeti Mûjégpálya (18 óra) - Kodály Körönd - Lövölde tér - Rákóczi út - Erzsébet híd - Attila út - Moszkva tér - Margit híd - Oktogon - Városliget (www.hajtaspajtas.hu)

Én ott leszek! 8)

#45
Nemfáj

Nemfáj

    vendég

  • fórumtag
  • 196 hozzászólás
Ahoy!

Merre megy majd a felvonulás a Mûjégpályától? Powerbar kell hozzá? ;D

Tényleg, merre megy a dolog? Van rá rendõri engedályünk: Vagy ez nem olyan, mint a Fekete Tekerés? Vagy csak megyünk, és lenyomhatnak? Akkor nekem is szabad lenyomni?

Na, komolyan! ??????????????????

NemFáj

#46
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nyomtasd ki pár példányban, és tedd ki a pultra! ;)

#47
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hozzánk is jöhetne néhány...

#48
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Elhelyeztem a kiírást néhány boltban.

#49
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
király...ott leszek! :)

#50
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás

AUTÓMENTES NAPI FELVONULÁS!



Kedves mindenki!



Szervezödik egy igazi nagy megmozdulás erre a napra. nagyon jó lenne, ha minnél többen részt vennénk rajta. Ezért kérlek benneteket, vegyétek a fáradtságot, és olvassátok el az alábbi levelet.

Szevezzetel erre az alkalomra csoportokat, hívjátok meg barátaitokat, legyünk minnél többen. Jó lenne az is, ha a szervezödö csoportok megadnák nevüket és hozzáférésüket akár nekem, akár a levélben szereplö emilre.

ja, és szóljatok hozzá!



Kösz

János



FIGYELEM, FIGYELEM!



Szeretnénk értesíteni benneteket, hogy a VBB, a KEROSZ, a Környezetvédelmi Minisztérium, a budapesti biciklis futárszolgálatok, és más bringás szervezetek óriási kerékpáros felvonulást rendeznek 2004.szeptember 22-én az Autómentes Nap alkalmából.



A szervezés nagyon sok szálon fut, a lényege az, hogy legalább 80-100 különbözõ szervezetet, egyesületet, bicikliboltot, iskolát kérünk meg arra, hogy szervezzen saját csapatot a felvonulásra. Az így összeállt csoportok a saját boltjuknál, iskolájuknál, stb. gyülekeznek és indulnak majd 17 óra körül, hogy 18 órára a városligeti Mûjégpályánál egybeolvadjanak, és így kezdõdhessen a nagy felvonulás.



Úgy gondoljuk, hogy szinte minden biciklibolt körül kialakult egy párszor 10 fõs társaság, akiknek ez nagyon klassz és látványos program lesz, másrészt így is tovább erõsíthetitek a már kialakult kötõdést, ami a boltnak is érdeke a csúnya téli holtszezon elõtt. Reméljük, hogy kialakul majd egy kis rivalizálás is a boltok között azon, hogy kitõl jönnek többen a felvonulásra.



Szeretnénk azt is elérni, hogy a fenti módon létrejöjjön egy olyan civil hálózat, aminek az alszervezetei egy pillanat alatt elérhetik a saját csapatuk tagjait. Így akár pár nap alatt is szervezhetõek lennének a hasonló, de egyre nagyobb megmozdulások. Ebben egy kicsit le vagyunk maradva, hiszen például Varsóban már 3-4 ezres felvonulásokkal demonstrálnak a kerékpárosok.



Mindettõl a nagy bulikon kívül azt is várjuk, hogy egy idõ múlva komoly súlyt ad majd a brigás érdekek képviseletének, felfigyelnek rá a politikusok is, és észreveszik, hogy egy ekkora tömegnek érdemes a kedvében járni bringautak építésével, kerékpárszállítási lehetõségekkel, és hasonló finomságokkal.



A felvonulás nonprofit. Nincsenek szponzorai, egyedül a minisztérium segít a sajtóhírverésben, de pénzt õk sem adnak. Persze nem is kell, hiszen ez a dolog csak lelkesedéssel és sok munkával dagasztható nagyra. Viszont ez nem jelenti azt hogy a résztvevõk keze meg lenne kötve. Használjátok ki a lehetõséget a reklámra. Gyertek egyenpólóban, osztogassatok matricát, vagy amit akartok. Semmilyen reklám sem tilos, amíg valaki olyat nem talál ki, ami rontja az egész rendezvény hitelét.



Értesítsétek a lehetõ legtöbb embert, és kérjétek meg õket hogy õk is adják tovább a felvonulás hírét. Ünnepeljük meg együtt az Autómentes Napot! De nagyon!!!



Találkozunk 22-én!



Üdvözlettel:



a Szervezõk





Ha szeretnétek értesítést kapni a felvonulás híreirõl, küldjétek el az e-mailcímeteket a kapcsolat@hajtaspajtas.hu címre!