Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

From trash to treasure 3

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
51 hozzászólás a témában

#41
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nekem mukszik mindketto
nem jobb klikket kell hasznalni mert nem szereti atw

#42
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nekem se jön le akárhogy is próbálom ! :'(

#43
totalscience

totalscience

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
be kene nevezzetek vele a XAFT 2004-re. szeptember 10-ig lehet leadni a filmeket.

http://www.xsport.hu...php?cikk_id=678

#44
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
naná hogy ingyé szerver!

Különbenis, mindenkinek látnia kell a 8méteres letörést meg az útátugrást ;D

Figyelj, 4-500 megába ha felpakolod vhová, vagy valahol ütközünk és odaadod cd-n akkor már nyomatom is fölfele, szal ilyen egyszerû a dolog.

mondjuk mostanság egyre kevésbé fogok ráérni, szal minél elõbb kéne nyomni akkor az ipart.


Ja, és igazából valszeg csak egy ideiglenes megoldás lenne ez a szerveresdi (2-3 hónap), egyes okok miatt.

Vagy ha leszeditek a trezsör 1-et, és annak a helyére külditek fel?

#45
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Jaja nekem is jobb lenne a szerver (az viszont akkor ingyen), de ha nem sikerül, akkor... akkor sajna nemnagyon tudok más megoldást. Mondjuk már egy csomóan jelezték a szerver megoldást, csak nem tom, mi lesz belõle...
Ja meg lesznek Treasure3, FreeRide.fw.hu pólók meg kitûzõk is!!!!!

#46
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
neeemár! Ne kelljen sms-webtárazni! Ha 400-500 megába sikerül bezsugorítani, akkor megoldható énáltalam a dolog (bluecet szerver). Esetleg valahogy elintézem hogy +500=1 gb hely legyen, de ezt nem tudom garantálni!

#47
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
akkor már inkább az sms-es megoldás...jók a filmek, de annyira azért nem izgatnak, hogy ezért elmenjek egy boltba....
bár az igazi az ingyenes lenne (tudom, hogy nem meggazdagodni akartok ezen, csak a tárhely miatt, de akoris.. ;D)

#48
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
ez a videocd jó 5let. meg a dvd is ;)


#49
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Nekem lejött ééééésss naon naon naon naon übermegazsír! Teccccccenek ezek a képi 5letek, hogy nem csak atom zúzás hanem pl. itt a felkelõ nap/árnyék a házon, meg a Meki...télleg jó! Várjuk az egész estéset!

KÉRDÉS: nem lenne egyszerûbb egy smswebes tárhelyre kitenni, fizetni nekünk kéne érte akik letöltik és vidékieknek is szerintem praktikusabb! ..

NA hajrá!
tom


#50
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
nem jön le >:(

korábbi részek fellelhetõek valahol? (ftp, web)

#51
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Hmmmm... jaja! Kösz Thez!

Még csak annyit közvéleménykutatás képpen, hogy nem-e lenne para, ha esetleg 500 Ft-ért lehetne megvenni VideoCDn a Gyapinál, vagy valahol máshol, ha esetleg nem sikerülne állandó szervert találni neki (netre is igyekszünk feltenni, vagyis egyszer mindenképp megpróbáljuk, csak nemtudni, meddig maradhat fent egyes szervereken)... Jameg DVDn és VHSen is ki lesz adva, ezek kb. egy ezresbe lesznek, ha sikerül megoldani...
Na mind1, errõl is szeretnénk megtudni a véleményetek, ki hogy áll hozzá ezekhez a variációkhoz...

#52
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
2004 októberében megjelenik a 3ik rész is!
addigis egy kis elõzetes: 8)


http://treasure.atw....eb(352x240).mpg

(fttt3 trailer)


(pót source: http://treasure.atw....ure3trailer.zip)