Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

From trash to treasure 3

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
51 hozzászólás a témában

#1
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ha még van akkor török utca 5
margithíd budai hídfõnél.
www.bluecet.hu

#2
jurci

jurci

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Helyileg pontosan hol lehet ilyn DVDt beszerezni?

#3
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
dvd-n tényleg jobb sokkal mint avi-ban...

#4
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Ja a bmx-es srácok picit elvetemültre csinálták a filmet, de én kisfiúkoruk óta ismerem sokukat és nekem megszokottak. Rendes és ügyes gyerekek :) Lustikám!

És évi 1x veszek mûsorost... kell a bringára a píz
az észmentes nõnemû...

#5
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

Ultralightom van eredeti, szerintem ezt is megveszem. Támogatni kell a feltörekvõket!

És vannak olyan zenei elõadók, akikre szánok sok pénzt, hogy megvegyem a bótba a lemezüket.


tiszteletre méltó magatartás, viszont legfeljebb akkor venném meg, ha kutúráltabb lenne, így számomra elfogadhatatlan.......de örülök, hogy mások megveszik, mert azért azzal is egyetértek, hogy támogatni kell õket....
Van állásom...:bananadan

#6
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ha majd lesz fizetésem, én is igényes leszek, és öltönyben járok majd, meg jogtiszta cd-ket fogok hallgatni, és elfelejtem azokat a szavakat, hogy warez, crack, deviance.nfo, vagy DC++.


de addig...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#7
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Ultralightom van eredeti, szerintem ezt is megveszem. Támogatni kell a feltörekvõket!

És vannak olyan zenei elõadók, akikre szánok sok pénzt, hogy megvegyem a bótba a lemezüket.
az észmentes nõnemû...

#8
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
megadom a címed a BSa-nak:) elég?
aki eddig is csak letölteni akarta, most is csak azt fogja tenni. aki meg meg akarta venni dvd-n, az meg már elment oda.
mellesleg mivel jobb a minõsége a dvd-snek, ezért már énis elgondolkodtam hogy...

#9
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ezzel most megint eltántorítottatok pár tucat potenciális vevõt a vásárlástól...


Ha én lennék a microsoft, vagy a sony, együtt tudnék érezni Brotherrel, de tekintve, hogy nincs otthon se legális szoftver, se legális audio cédé, sztem nem meglepõ, hogy ezt is rutinból dobtam a flesgetbe. Undorító ez a fogyaztásellenes magatartás. Átkozott deviancia. Gyõzzetek meg, hogy vásároljak jogtiszta terméket.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#10
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
vagy így:
http://www.ride.hu/v... Treasure 3.mpg
a %20-ak hiányoznak a fleshgetnek a fr.fw.hu-n, ráadásul az url sor elejére be van írva egy "www.freeweb.hu/freeride" is aminek nem sok teteje van ottan.

#11
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
http://www.ride.hu/video it alul a trezsör 3 ra jobbgombal és letöltés flashgettel;)

#12
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Tök jó, hogy mindenkinek teccik, és még csak egyet vittetek el a Gyapitól.......


mentségemre szolgál, hogy pécsi vagyok? :angevil:

ráadásul nemis tudom leszedni... nem hajlandó elindulni a letöltés :( (flashget)

#13
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Tök jó, hogy mindenkinek teccik, és még csak egyet vittetek el a Gyapitól.......


Download rulz! Sorry!

#14
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Tök jó, hogy mindenkinek teccik, és még csak egyet vittetek el a Gyapitól.......
RÁJD

#15
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
csak igy tovább!!!! cool.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#16
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
baba lett a 3dik rész!Gratula már sokadszor!ja és bécsi fáramászós roadtrip rulez
Absofuckinglutely infuckingcredible

#17
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Borítót honnan lehet tölteni?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#18
ptom19

ptom19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
na vegre nekem is megvan...1 ora alatt lejott :)
szal nagyon kiraly. nekem nagyon tetszettek a kameraallasok meg meg a street resz meg...najo ugy az egesz nagyon bejott :)

#19
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
teccik ez a 3. rész. Jók a zenék, és ami feltünöen okésabb az elõzõ részhez képest, hogy látok bukósisakot... :matrix:

na nézem tovább.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#20
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Már letölthetõ a ride-hu -ról ...

tommmas