Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

From trash to treasure 3

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
51 hozzászólás a témában

#21
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
mikor lehet majd a ride.hu-ról letölteni?

#22
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Treasure 3 DVDk Gyapinál!

#23
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
voltam a treasure-t megnézni, és jó volt ;) tök jól sikerült.
csak néhol picit retro filingem volt ::) :D Chreis, pl.
csak így tovább! ;)

viszont az a 116-os körzet ::) :o hogyismondjam....

#24
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Az a helyzet a mostani videóval kapcsolatban, hogy a ride.hu szerverén úgynézki fennlesz a VideoCD verzió, és azt szeretnénk, hogy ha tetszik, dobjatok össze a DVDre 3-an,4-en és vegyétek meg 2000 Ft-ért, ami igényesen meg lesz csinálva borítóval, mindennel (A DVDn lesznek DVD extrák (más magyar bicós filmek Teaser-jei is DVD minõségben (JHG Allstars, Ultralight...), extra nyersanyag, amiket nem tudtunk beletenni a filmbe (így is 55 perc :) ) , a videóban megtalálható zenék mp3 formátumban, meg remélhetõleg egy adag matrica is jár majd hozzá, ha addig elkészülnek), aztán megoldjátok a másolást egymásközt (pl. a borító mindenki számára elérhetõ nyomtatható verziója fennvan neten). Én konkrétan 30 - 40 darabot terveztem eladni, hogy mégiscsak legyen egy kis pénz belõle, amit rá tudok költeni kamerára...
A DVD a Gyapinál biztos kapható lesz, de tervezzük még máshova is eljuttatni. Bõvebb info a megjelenés után (2004. November elsõ hete) a freeride.freeweb.hu fórumában. Hameg addig nem bírnátok ki, gyertek el pénteken a Converse hangárba a premierre, ami egy after partyval / éjszakai bicózással lesz egybekötve a HANGÁR EGÉSZ TERÜLETÉN! Jóólesz! Szombat reggel 10ig lehet maradni. Belépõ 500Ft. GYERTEK MINÉL TÖBBEN!

Bõvebb info: freeride.freeweb.hu Fórum

#25
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás

az 500 ft nem nekik megy ;) hangár belépõ.


én kis naiv...na de igazad v csak türelmetlen vtam...d nem tehetek róla...AKAROMMMMM ;D

#26
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
rob látta, és rob tecc arcának. kérdésem lehet? jó bikemagos kérdés: még több déhá? ;D

#27
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
az 500 ft nem nekik megy ;) hangár belépõ.
amúgy a premier után cd-n tuti megkapják emberek(én is beújítom) utána meg megy fel nyilván dc-re és egyéb helyekre.

#28
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
d ugye majd netrQl is le lehet szedni...v ez most szigorúan fizetQs?(nem minth 500 ft-t nem érdemelnétek meg, csak kérdezem)

#29
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Pedig ez a hét így elég mozgalmas lett volna így...

#30
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Hozzatok, de inkább jövõ hétre... merthogy ma reggel 10kor felhívtak a hangárból hogy a holnapi nap mégsem jó, mert nem tudnak ottmaradni felügyelni a szombati tempo&style miatt... szal el kellett halasztani jövõ hét péntekre (29-edikére), viszont akkorra már visszaviszik az egész street pályát, és az egész hangárt lehet majd használni egész este másnap reggel 10-ig... szal bicóval gyertek, arra lehet ülni is!! ;)

A lényeg, hogy ne menjetek oda holnap hiába, JÖVÕ HÉT PÉNTEKEN, OKTÓBER 29-ÉN LESZ A VETÍTÉS! A belépõ viszont sajna akkor is 500 Ft lesz...

Bõvebb info: http://freeride.freeweb.hu

#31
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Vigyünk magunkkal széket? :D

#32
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Pont aznap van az 5 éves érettségi találkozóm... :'(

#33
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Kaszásdûlõn

#34
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Bro, merre van ez a hangár?

#35
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Na!

Treasure 3 premier a Converse hangárban (projektorról, kihangosítással) 2004. Október 22.-én este 8 órától, de sajna belépõt is kell fizetni, a hangártulajoknak a szokásos 500 HUF-t, viszont jöhettek bicóval is, meg majd lehet bicózni, partyzni a film után egész este! Várunk mindenkit sok szeretettel!

#36
Star_sky

Star_sky

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
Már nagyon várom a teljes verziót ;D.Remélem ,hogy legalább olyan jó lesz mint a második rész.(azt legalább tízszer megnéztem)Csak így tovább "Brada"!! ;)

#37
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
De, így igen, tegnap már letöltöttem így , de azért köszi !

#38
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
http://users.atw.hu/...eb(352x240).mpg
ígyse?


#39
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

nem jobb klikket kell hasznalni mert nem szereti atw


Tudom, de nem jön le akármivel nyomok is rá. :(

#40
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
jó lesz ez srácok, gratulálok!
megint ge*ijól együtt van a zenével és ez jó!
van köztetek DJ, vagy olyan, akinek hobbija is a zene, vagy van köze a zenéléshez?