Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pályakerékpározás itthon, külföldön

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
325 hozzászólás a témában

#21
nervex

nervex

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás

Rasta és többiek szombaton 10-13.00 közt nyilt edzés/bringázás..mennyetek minnél többen!!!


A fentiekhez egy fontos infó:
Miután szombatonként 10 és 14 vagy 15 óra között a BVSC bringás szakosztályának tagjai a Pálya Európa Bajnokságra készülnek, ezért a földi halandók 15 és 18 óra között próbálhatják ki a pályát az eddigi 10-13 intervallum helyett. Utána pályamenü (Korsó sör, zsíroskenyér, presszókávé) a Caffé Waggonban. Sisakot hozzatok.
nervex

#22
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.237 hozzászólás
  • LocationSvájc
Az én kis médiaszárom ;)

jól mutatsz az ujságban!

most kezdek SS építésbe, kéne egy két alkatrész, összeirom és átküldöm
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#23
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
na ideye élesztenia topicot..
yövõ héten már uyra bringázhatok.

Rasta és többiek szombaton 10-13.00 közt nyilt edzés/bringázás..mennyetek minnél többen!!!

#24
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
Uj idõfutam telikerekem..

Nervex !
neked van valami yo kis idõfutam szingogumid? nekem csak ilyen régi yók vannak 320g körüliek.... szívesen cserélnék 2õ ilyet egy TT-re veled.

Sayna idén még mindig nem bringázhatok szabadban de lehet kinéznék szombaton ha rendben leszek. (yövõ szombat)
kint leszel?

Feltöltött kép
hm.. aszem 59-16al elhajtom könynen, azt arajtnál is könyû mozgásbahozni

#25
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
az nem spanyolul,nem fogok tudni.

de Orbea gyárlátogatás mehet.
:) nékem i s van .

mit fogsz csinálni? ösztöndiy?? bár a juniusban az még nincs.
de te még nem végeztél az Ybl-n vagy igen??

#26
rastafari

rastafari

    vendég

  • fórumtag
  • 83 hozzászólás
Majd csak június elején emigrálok, és szeretnék is ott maradni. Ha viszont odaragadok, bárkit szívesen látok. Van ott egy jó kis fedett velodrom! Netán egy kis Orbea gyárlátogatás!


d:->

csak tanuljatok spanyolul!

#27
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
mikor mész mennyi idõr?? vigyél engem is!! :))

#28
rastafari

rastafari

    vendég

  • fórumtag
  • 83 hozzászólás
Mostmár közkincs!
Anoeta jó lesz köszi.

#29
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
Spain

* Velòdrom D'Horta (1992 Olympic Games), Barcelona
* Carabanchel, Madrid,
* Anoeta, San Sebastian, (indoor)
* Velodromo Luis Puig, Valencia, (indoor)
* San Moix, Palma de Mallorca

LInk a honlapjaikhoz:
http://en.wikipedia....Velodrome#Spain


Nervex. amugy egy 18 küllõs Carbon pálya idõfutam szingós 26" os kerék nem érdekel?
Mavic Carbon Aero felni, Gipiemme pályagy.
Mayd cserebrélhetnénk vagy nem tudom..de akár "tesztelni" kölcsön is adom, mert ninc sbringám amibe yó lenne.

#30
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
Rasta!!!

Olvass vissza!!!
belinkeltem valamit!!
Ott van a Világ!! összes Velodromya feltüntetve...

VÁZ:
A MALI Iroman egy Triatlon váz ezért méások a szögek..rövidebb. azért ér bele a lábad.
a Fixiddel azért nem mert az országuti villádnak nagyobb az elõrehaylása..kb. 3 cm-el biztosan..

RASTA! amugy nem a belinkelt bringád volt eddig..ez most uy?? vagy nem te vagy a képen??

NERVEX::
Engem ne hány szemre. :) hogy miért nem yártam olvasd el a _Szabadonfuto Térdsérülések és egyéb vagy valami hasonló cimû topicban...

Ya és Uydoinság.
Idén versenyen csak Idõfutamon 1000 és 5000 m
valamint pontversenyíben indulok mayd.

Van már telikerekem!!!! Syntace könyöklõm...durva lessz nagyon..a gép..már csak nekem kell annak lennem.

van orvosid?? Egyesület? indulsz az OBn??
probáld ki! látod oyan maymok mint én is indulnak :)

#31
rastafari

rastafari

    vendég

  • fórumtag
  • 83 hozzászólás
megez megez

http://www.pegoretticicli.com/
http://www.handmadeb....com/index.html

most eza mánijám

#32
rastafari

rastafari

    vendég

  • fórumtag
  • 83 hozzászólás
Naja! Néha feltámadok! például tavasszal. Szemrehányást vettem. Sokan pikkelnek erre a villára, de eccer majd tényleg le fogom cserélni, mert böki a csõrömet ha valami nincs egyben. Érdekes pálya dolog ez, még sokat kell tanulnom. Még egy óriás kérdésem volna ám,: hogyan tudnám megnézni, hogy észak spanyolországban merre vannak velodrómok, esetleg baszkföldön, vane?
Két imádnivaló oldal, annak aki még nem látta:

http://www.moyercycles.com/
http://www.vanillabicycles.com/

Ha egyszer nagy leszek.......

#33
nervex

nervex

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Ohh, hát ön még él?
Nos, a tengelytávot nem csak a szögek befolyásolják, hanem a villa utánfutása, azaz az elõrehajlás mértéke is. A Te vázad esetében a vázszögek párhuzamosnak és átlagosnak tûnnek (73°/73°) a láncvilla egy picit mintha túl hosszú lenne (mérd le légyszi, és tedd már közkinccsé) a villa pedig szemmel láthatóan gigantikus utánfutással rendelkezik. Egy csekély utánfutású origi acél pályavilla beszerzésével (szerintem a váz megérdemelné) talán valóra válhatna az álmod, és végre beleérhetne a cipõd orra a kerékbe. De miután a pályán mostanában ritkán látunk (ezt vedd szemrehányásnak) szerintem a villa komolyabb elõrehajlása a mindennapi használat során nem feltétlenül hátrányként jelentkezik.
nervex

#34
rastafari

rastafari

    vendég

  • fórumtag
  • 83 hozzászólás
Óriás-hatalmas kérdésem van?
Az a dilemmám támadt, hogy a pályabicó elvileg rövig tengelytávval rendelkezi, és nagyobb szögekkel, ergó beleér a lábad a vázba, vagy valami ilyesmi. Na most az én verdámon, kajak bazi messze van a lábam az elsõ keréktõl. Ha meg felülök egy mali ironman-re ami ugyebár nem pálya, na azon meg hozzáér a lábam.Hogy van ez? Aza bajom hogy mé nem ér bele a lábam a kerékbe?

http://www.flickr.co...otos/norkabizi/

#35
nervex

nervex

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Pályaarcok, meg mindenki, aki él és mozog, Figyelem! Most szombaton (feb. 24.) 10-13 óra között hagyományos szombati nyílt velodromolás keretein belül farsangi vígasság és jelmezverseny lesz a Millenárison! Gyertek jelmezben és délben úgy le lesztek zsûrizve, hogy csak na. Aki még nem volt hazánk egyetlen igazi velodromjában, annak itt a vissza nem térõ alkalom... Gyertek, gyertek... (Czím: Bp. XIV. Szabó józsef utca 3.)
nervex

#36
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
Feltöltött kép

a természetes forma

#37
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
nervex
alul....

http://www.mathcurve...idspheric.shtml

amugy yövõ hét csütrötök BÉCS!!! lehet beférsz.

ya és még ezt találtam:
Feltöltött kép

#38
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
nervex.. baker gondoltam hogy szép az a moser... de enyire.... kösz mindenkinek nagy volt a pálya... eisi ék meg álatok :)

#39
nervex

nervex

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Má' hogy ne lett volna, de mekkora volt. A múltkor 30-35-en voltunk, most kb 60-70-en. Volt kajapija, edzés Karesszal, meg 412 méteres állórajtos idõfutamverseny 35 versenyzõvel. Basszus, a magyar bajnokságon nem állnak rajthoz ennyien egy-egy számban! Mentünk körbe váltott vezetéssel, körönkénti váltásnál elkezdek hátrafelé csorogni, és azt látom, hogy nincs vége a kígyónak. Kb. húszan nyomtuk egy sorban, durva. 10-tõl voltam ott, de 13 óra után még simán nyomtam volna még egy órát, de sajna koccolni kellett. Sebaj, a Ligetben köröztünk még egy jót. Fotókat, eredménylistát a criticalmass.hu-n találni.
nervex

#40
yobo

yobo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 500 hozzászólás
ma is volt pálya??
mer beteg vagyok most meg, pedig kinéztem volna.

mind1 a szingo kiráyság :)