Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Manitou

- - - - -

  • Please log in to reply
3554 replies to this topic

#1881
lordd

lordd

    vendég

  • fórumtag
  • 16 posts
Üdv!
A Stance blunt-ról valakinek van valami tapasztalata? Simán a teló kb mennyi kp lehet? Ha a külsõ fekete réteg a becsúszókon el kezd kopni, a teló használhatatlanná válik?
csákó

#1882
Jevge

Jevge

    vendég

  • fórumtag
  • 71 posts

Szia! Megnéztem a katalógusokat '03,'04,'05-ben csak a Skareb Super volt Lockout-os, másikakba nem raktak, hacsak nem OEM-ben, de nem valószínû. Siki


Köszi!

Tudtommal nem OEM, de akkor valószínûleg át lett építve és hozzá lett adva a lockout. De ettõl még nem lett super-szintû, igaz?
"I am running from something that I don't know... I am searching for something, which way to go? I am trying to separate what's real, I'm running in a wheel"

#1883
SliN

SliN

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 posts
FFD és TPC között elvileg annyi a különbség, hogy a TPC-s villáknál fölül is van egy csillapítófej (föntrõl is megy lefelé egy nyomórúd féle cucc). szóval ha beleraksz az FFD-s villába egy lock-out kitet, az elvileg upgrade-eli a villát

The life is short, ride more!


#1884
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts

vhogy ki tudom cserélni a csillapítást FFD rõl TPC re?
(R7 comp)



tipp:confused:

#1885
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts

Volt 2004 környékén lockoutos skareb comp?

Mert ha nem, akkor nem teljesen világos milyen teló is lesz az új bringámban...
:D

Szia! Megnéztem a katalógusokat '03,'04,'05-ben csak a Skareb Super volt Lockout-os, másikakba nem raktak, hacsak nem OEM-ben, de nem valószínû. Siki

#1886
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
OEM-ben bármi elõfordulhat.


A sebesség mindent megold.

 


#1887
Jevge

Jevge

    vendég

  • fórumtag
  • 71 posts
Volt 2004 környékén lockoutos skareb comp?

Mert ha nem, akkor nem teljesen világos milyen teló is lesz az új bringámban...
:D
"I am running from something that I don't know... I am searching for something, which way to go? I am trying to separate what's real, I'm running in a wheel"

#1888
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts
vhogy ki tudom cserélni a csillapítást FFD rõl TPC re?
(R7 comp)

#1889
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 posts
Ja, az is elég ha valaki a becsúszó falvastagságát tudja, onnan már kitudom számolni kb mekkora:P
köszi

#1890
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 posts
Valaki nem tudja véletlenül, hogy a Gold Label rugója milyen átmérõjû?
Kiváncsi vagyok belemegy e stance-be, illetve inkább hogy nem ütõdne-e neki a becsúszó falának..(van egy olyan érzésem hogy vékonyabb)

Szia! Haveromnak másodszor kerül vissza a telója a szervízbe, mert elngedi a levegõt, de elég durván. Elõször amikor megcsinálták 2 hétig volt jó, most megint megadta magát.


Volt valaha olyan manitou amiben sikerült normális levegõs rendszert csinálni?:) Stance-ek eresztenek, R7 ereszt, talán Splice is hajlamos volt rá:)

#1891
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts

nem teljesen tiszta a dolog, ezért inkább rákérdezek:
nekem egy R7 comp van amiben FFD-s a csillapítás
amit találtam alakatrész - itt - az fog nekem lockoutot hozni, de oda van irva hogy TPC, ez azt jelenti hogy csak TPC csillapítású R7 be lehet belerakni vagy azt, hogy ezzel az FFD-t is
cseréli TPC-re a lockout mellett!?

ui: van egyátalán olyan R7 ami FFD-s és nincs benne Lockout?

Szerintem a kettõ nincs összefüggésben. A csillapítás a szár aljában van. az lehet TPC vagy FFD. A lockout pedig felül van, fent zárja le az olaj áramlásást ezzel blokkolja atelót. De szerintem kérdezd meg a Velotrade-et vagy valami jó szerelõt.

#1892
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts

Sziasztok!

Mi a véleményetek az R7 Elite- ról jó teló? A Comp változata azon kívül hogy könnyebb miben különbözik Tõle? Vagy RS-ben szerintetek melyik teló ilyen kaliberû mint ez az Elite?

Köszi

Üdv, Pelikán János

Szia! Haveromnak másodszor kerül vissza a telója a szervízbe, mert elngedi a levegõt, de elég durván. Elõször amikor megcsinálták 2 hétig volt jó, most megint megadta magát.

#1893
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts

Köszi SikiMano!!Lemegyek és akkor +kérdek 1 szakembert!Amugy szenrinted nagyon vészes az a karc?? :(

Volt errõl a villáról szó 4 oldallal ezelõtt és igértem hogy linkelek róla képet...

Hello Sanzi.
Az a gond, hogy mivel a karc felsértette a becsúszószáral a mozgás miatt az ki fogja kezdeni a szimeringet, tele megy trutyival és..... szép lassan tönkre megy.

#1894
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts

ui: van egyátalán olyan R7 ami FFD-s és nincs benne Lockout?

:D


ami TPC-s és nincs benne Lockout?

#1895
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts
nem teljesen tiszta a dolog, ezért inkább rákérdezek:
nekem egy R7 comp van amiben FFD-s a csillapítás
amit találtam alakatrész - itt - az fog nekem lockoutot hozni, de oda van irva hogy TPC, ez azt jelenti hogy csak TPC csillapítású R7 be lehet belerakni vagy azt, hogy ezzel az FFD-t is
cseréli TPC-re a lockout mellett!?

ui: van egyátalán olyan R7 ami FFD-s és nincs benne Lockout?

#1896
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts
Very, very nagyon köszi! :D

#1897
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts

itthon kinél lehet alkatrész után érdeklõdni vagy ki lehet az aki adott esetben össze is rakja?

Segítség 1: www.lanchalozat.hu
segítség 2:
TPC-s: A832651
Click-IT:A832977
Üdv:Thy

#1898
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts
itthon kinél lehet alkatrész után érdeklõdni vagy ki lehet az aki adott esetben össze is rakja?

#1899
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
lényegében igen, ennyi.
itthon próbáltad már?
úgyrémlik mintha találkoztam volna már ilyen alkatrésszel.

#1900
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts
adott egy R7 comp, szertnék bele vhogy utólag lockout-ot rakni, találtam is egy helyet ahonnan lehetne rendelni, csak azt nme tudom hogy;
1. ez ilyen egyszerû lenne?
2. jó lesz ez bele?
3. hogy lássak neki?

link -náluk lehet venni