Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Manitou

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3554 hozzászólás a témában

#1041
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Rob, megnézted nékem, h mitek-e van levegõs Marshoz? :) Elsõre igazából egy manualnak is nagyon örülnék, és ha nincs alkatrész, akkor a boltokban esetleg pótolható cuccok mûszaki paramétereinek :)

#1042
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

sziasztok! a 2008-as Nixon Elite-nél a 130-160 rugóutat hogy tudom állítani? kívülrõl tekerõ biszbasszal? a választ elõre is köszi!

vagy 145-ös vagy 160-as. nem állítható a 2008-as dealerbook szerint. hol olvastad, hogy állítható lenne?
amiket lehetett állítani, az ha rugós akkor rtwd (tekerõs) ha levegõs akkor IT (távirányító-karos)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1043
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
sziasztok! a 2008-as Nixon Elite-nél a 130-160 rugóutat hogy tudom állítani? kívülrõl tekerõ biszbasszal? a választ elõre is köszi!

#1044
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Mit is kéne karbantartani?


#1045
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Még mindig keresnék olyan boltot, amely foglalkozik karbantartással....
Ha lehet segítsetek! Kösszencs
" A Cube el van vetve! "

#1046
BRo

BRo

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Használ vki Manitou Relic Supert? Milyen tárcsafékkel használjátok (már aki :P), és hány milliméteres tárcsával?

#1047
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Sajnos mégsem, felvettem velük a kapcsolatot, és nem tudják elvállalni a karbantartást!
" A Cube el van vetve! "

#1048
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
jó lesz az ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1049
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
De az nem sok idõ? Akkor nem jobb, ha én viszem be a forgalmazóhoz?
Nem is tudom, ki forgalmazza, utána kell nézzek...
azért köszönöm
Utánanéztem, a velotrade forgalmazza (ta?) és a lánc hálózaton belül a bikeberguson bringabolt lehet egy lehetõség.
Ha nem jó felé tapogatózom, kérem segítsetek!
Köszönöm
" A Cube el van vetve! "

#1050
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
menj biztosra, és küldd be a forgalmazóhoz egyik bolton keresztül :)

#1051
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Sziasztok! Van egy hátsó tagom, amit szeretnék elvinni karbantartásra, tudna valaki segíteni, melyik bringabolt foglalkozik evvel?
" A Cube el van vetve! "

#1052
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Aham, értem, kösz.

#1053
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

A jelek szerint el tudnék hozni 60-ért egy 2007-es 80mm-est, Label II-es átütõst...bár tényleg nem drága 89000 HUF-ért az új generációs, de használtan mindig jó vételeket lehet kifogni...legalábbis próbálkozom...:)

80mm Fix/ 100 mm Fix-et úgy érted, hogy nem lesz belülrõl állítható? Amikor megveszed, akkor választasz hogy 80 oder 100 és kész? :o

60-ért jó vétel az idei GL átütõsben!
a fix rugóutat pedig ugy értem, hogy nem állítható 80-ról 100-ra, max visszabutitani lehet a 100-ast. de nincs gyárilag útállítás.
csak nem akartam ugy irni, hogy 80/100 nehogy valaki azt gondolja, hogy 80-100 között állítható mind.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1054
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
A jelek szerint el tudnék hozni 60-ért egy 2007-es 80mm-est, Label II-es átütõst...bár tényleg nem drága 89000 HUF-ért az új generációs, de használtan mindig jó vételeket lehet kifogni...legalábbis próbálkozom...:)

80mm Fix/ 100 mm Fix-et úgy érted, hogy nem lesz belülrõl állítható? Amikor megveszed, akkor választasz hogy 80 oder 100 és kész? :o

#1055
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
idén csak gold label lesz, jó hír, hogy a tavalyinál jóval olcsóbb ajánlott fogyáron. (89.900 huf) csak fékszem nélküli lesz. 80fix/100fix mm, átütõtengely.
én minute-ben használok 110-145 rtwd-t, nekem 65 kilóhoz kemény.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1056
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Hogy mondjak jót stancerõl.
Merevségben ugyanott van mint gold label. kicsit persze nehezebb, és stance-n nem állítható a visszaútcsilli(csak 05-ösön), de ez nem nagy hátrány. 2006 elõttiek hátránya, hogy a becsúszóról kopik a fekete réteg..(bár ha vki rendesen karbantartja, sokkal lassabban fog, haveré 2 éves lesz nemsokára és alig látható még rajta kopás), másik meg h a levegõs rendszer nem a legjobb.
a krómbecsúszósok viszont nagyon jók szerintem, egyetlen hátrányuk, hogy gyárilag puhák. Viszont megveszed mondjuk most akciósan 45-ért, veszel bele egy kemény rugót max 5ezerért, és 50bõl van egy tökéletes dirt villád.

#1057
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
nem 2006 elõttiekrõl hallottál rosszakat?

#1058
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég

eddig arról se hallottam sok rosszat

Én már ezt nem mondhatomnám el...:)
Próbáltam is nemegyett, de nagyon vegyesek a vélemények....

#1059
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
stance static mért nem jó dirtre? eddig arról se hallottam sok rosszat

#1060
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Ó nem, egyébként nekem egyáltalán nincs szükségem a nagy rugóútra, tehát a sherman is csak az alsó állásban lett volna, de akkor sztorno...
Mert a sztorinak az elõzménye, hogy Dirt Jumper szériával szemezgettem régebbi I-es, II-esek...de azoknak az a régi filligrán válla, mindig törik, reped, stb. Argyle-t a saját szememmel is láttam már úgy hajlani, mint a kolbászt, tehát az is kiesett, ezek után a Shermannak is lõttek, mert maximum a Sherman Jumper lenne nekem megfelelõ, de olyan meg nincs sehol ( ha valakit tud egy eladó darabot, ordítson!)...:(
Szóval ha jól látom már csak a Gold Label esélyes...abból is csak átütõs II-es...
És köszönöm az eddigi tanácsokat!