Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Manitou

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3554 hozzászólás a témában

#1021
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Csak mert sok olyan villával találkoztam, ami a megpróbálta címszóval kezdõdött, és így jóval többe került a javítása...szal csak ügyesen:)

#1022
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég

Tipp: szervízbe bevinni?

Háááátttttt, az már a végsõ megoldás....nem vittem semmit szervízbe már nem is tudom mióta, az olyan snassszzz :D Szeretek szerelgetni nah, de ha nem tudok segíteni rajta, úgyse marad más választásom... :(
Azért köszi a helpet. :)

#1023
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Nyüves gold label alul a csiliállító kék tekerentyû mentén lassan, de biztosan engedi az olajat? :( Tipp? Szétszedni, megnézni, hogy hol ereszt?


Tipp: szervízbe bevinni?

#1024
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Nyüves gold label alul a csiliállító kék tekerentyû mentén lassan, de biztosan engedi az olajat? :( Tipp? Szétszedni, megnézni, hogy hol ereszt?

#1025
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
stance kingpinhez lehet külön alsó-felsõ vállat-nyakat kapni?
ha igen, mennyi?

#1026
szabolcska

szabolcska

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
akkor valahonnan szerzek valami sheman vagy gl rugót. és köszike a segitséget.
üdv: szabolcska

#1027
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás

köszike. ésha cserélnék haverra legy 80as stance cuccra? vagy az nem stimmeL?

üdv: szabolcska


Nem fog a stance nyomórúd beleférni, mivel a sherman alubecsúszós aminek sokkal nagyobb a falvastagsága. Szóval h beleférjen ismételten gányolni kell(esztergályos).

#1028
szabolcska

szabolcska

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
köszike. ésha cserélnék haverra legy 80as stance cuccra? vagy az nem stimmeL?

üdv: szabolcska

#1029
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás

sziasztok! lenne egy manitou sherman jumper 100mm sem. és ezzel lenne az a problémám, hogy hogyan tudnám megcsinálni 80asra ugy hogy nelegyen gány? vagy belülrõl alátétekkel nem szabályozható mint pl a dirtjam comp meg ilyesmi. vagy valakinek lenne 80as belsõség és cserélné 100asra. válaszotokat elõre is köszike.

üdv: szabolcska


Hát gányolás nélkül szerintem nem fog menni mivel itt a rugó pont akkora h semmi távtartó nincs alatta/fölötte szóval nincs mit átrakosgatni. Egyik megoldás h rövidebb nyomórúd 2 centivel csak nem tudom igy nem fog e könnyebben koppanni, vagy pedig szerzel bele egy rövidebb rugót(pl Gold Label, sztem bele is férne és nem is zörögne) aztán azzal ültetheted akár 50mm-ig is:)

#1030
szabolcska

szabolcska

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
sziasztok! lenne egy manitou sherman jumper 100mm sem. és ezzel lenne az a problémám, hogy hogyan tudnám megcsinálni 80asra ugy hogy nelegyen gány? vagy belülrõl alátétekkel nem szabályozható mint pl a dirtjam comp meg ilyesmi. vagy valakinek lenne 80as belsõség és cserélné 100asra. válaszotokat elõre is köszike.

üdv: szabolcska

#1031
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Naggyon köszönöm a segítséget!!!
" A Cube el van vetve! "

#1032
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Egy Swinger 3-way rugóstagot szeretnék beadni karbantartásra...


Garis? Leggyorsabb, ha beadod Probike-ba, Bringavilágba, vagy Speed-Way-be, mert õk gyakran jönnek.
Üdv:Thy

#1033
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Hát akkor el kell juttatni a Velotrade-hez. Elviekben ezt bármelyik partnerboltjukban meg lehet tenni. Szerintem feküdj neki a telefonnak és érdeklõdj a boltoknál. Vagy privátban vedd fel a kapcsolatot Thez-el, Thommey-val vagy Rob-al; õk esetleg meg tudják mondani, hogy melyik bolthoz fordulhatsz bizalommal!


#1034
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Mit is kéne karbantartani?

Egy Swinger 3-way rugóstagot szeretnék beadni karbantartásra...
" A Cube el van vetve! "

#1035
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

NYóvan, majd akkor bepróbálkozom Theznél is :)

évjárat és pontos tipusmegjelölés kellene.
nem biztos, hogy mindhez minden van.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1036
gabor89

gabor89

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Hi all
Mit gondoltok az Axel szériáról? Pl. elite, vagy super , ami érdekelne engem, de a ti véleményetek is!
Köszi
"If all my friends were to jump off a bridge, I wouldn't jump with them, I'd be at the bottom to catch them."

#1037
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
légyszi :)


/me infobox :)

#1038
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Thez azt nagyon szereti, sõt irjon neki mindenki sokat a gondjaival :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1039
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
NYóvan, majd akkor bepróbálkozom Theznél is :)

#1040
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Rob, megnézted nékem, h mitek-e van levegõs Marshoz? :) Elsõre igazából egy manualnak is nagyon örülnék, és ha nincs alkatrész, akkor a boltokban esetleg pótolható cuccok mûszaki paramétereinek :)

dehogy, ugy elfelejtettem, mint a szél :D
holnap szerintem nem lesz idõm rá, de csörgess meg, vagy irj msn-en theznek, vagy tudomisén :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.