Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Manitou

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3554 hozzászólás a témában

#561
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

azért még jó, hogy elmagyaráztam nekik a levegõs 2 kamrás rugózás elõnyeit.
Meg is csinálták...

biztos azért mert te mondtad nekik :D
én is szeretem azt hinni, hogy a specialized azért nem használ 475-ös hátsóagyat sok helyen már, mert amikor kinn voltam az egyik fejlesztõ srác értelmesen nézett és olyanokat hümmögött hogy "intresting" miközben kifejtettem, hogy használhatna specialized feliratos joytech-et is :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#562
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

azért még jó, hogy elmagyaráztam nekik a levegõs 2 kamrás rugózás elõnyeit.
Meg is csinálták...


mer kuka vagy nem védted le ;)
aszitted majd ráírják hogy: "Dorado SRT Air System" ?

#563
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ja :D:D az volt a harmadik (!) jó villájuk (relic)...ügyes

#564
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
azért még jó, hogy elmagyaráztam nekik a levegõs 2 kamrás rugózás elõnyeit.
Meg is csinálták...

#565
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

gold labelt, travist megszüntetni..... 2 dolog, ami jó volt, 2 nagy tömeg a piacon: DJ, FR.
mozogtak (nagy szó), nem törtek, zseniális felépítés, nagy merevség... még szerencse, hogy a relic maradt.
usd villa egyoldalas tárcsával meg újra vissza...

rocsi jól mondta, hülyék helyett méghülyébbek.

nem fér a fejembe...lejtõ

relic sem mardt. drake van, olcsósított minute.
amig még van nálunk, addig tessék venni ilyesmit, aztán maradnak ezek.
remélem, hogy lázasan melóznak valami alsó kategóriás villán, mert ezekbõl nehéz megélni :(

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#566
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
gold labelt, travist megszüntetni..... 2 dolog, ami jó volt, 2 nagy tömeg a piacon: DJ, FR.
mozogtak (nagy szó), nem törtek, zseniális felépítés, nagy merevség... még szerencse, hogy a relic maradt.
usd villa egyoldalas tárcsával meg újra vissza...

rocsi jól mondta, hülyék helyett méghülyébbek.

és pont nekik nem lesz 1.5-ös villájuk? PM-ot mér nem szüntetik meg? :D

nem fér a fejembe...lejtõ

#567
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
sajnálom, hogy az enyémet már nem tudod kipróbálni.
nem olyan érzékeny, mint egy RS de levegõshöz képest szépen mozog, szebben, mint az spv-s acélrugós minute-om. sõt, az R7-emnél is szebben, de továbbra is kicsit érzéketlen és "tapadós"
persze ezek relativ fogalmak.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#568
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
jolvan, akkor majd elpasszintom a rs-t, aztan beprobalom. ugyis az volt bele tervezve original
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#569
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
semmi baja, tökéletes out-of-the-box ;)
komoly!

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#570
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ha meg februar kornyeken meglesz az a minute, akkor diszkont aron megszabaditalak tole benneteket :D

de elotte Varganyanak alkalmaznia kell rajta a vudu fekete magiajat.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#571
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
irtam, hogy persze, tudunk szerezni ha van.
csak egy fehér van itthon (öcsém ugye nem vitte el) az 149.900 ajánlot kisker szerintem jó árban van. (ha átszámolod a chainreaction-ön 450 font kb ennyi)
holnap megnézem neked, hogy van-e a németeknél fekete (azt igérték minden villából lesz fehér és fekete verzió) és akkor szerzünk egyet.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#572
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

ilyenbol tudomasom szerinte ketto erkezett az orszagba iden [egy nekem volt szanva, egy pedig tesomnak] de asszem mindketto feher.

gyáh. pedi úgy egyébként van idei fekete minute. jó lenne, kb ez az ideális villa most nekem. na jó, nem, az a nixon lenne vagy egy lyrik 2step

#573
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ilyenbol tudomasom szerinte ketto erkezett az orszagba iden [egy nekem volt szanva, egy pedig tesomnak] de asszem mindketto feher.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#574
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
kérdésem lenne forgalmazó tiszteletben álló jelenlévõ alkalmazottaihoz:
tudtok-e esetleg szerezni it-s, absolute csillapításos, átütõs, FEKETE minute-ot? illetve ha igen, mennyiért? privátban is jöhet a válasz, elõre is köszönöm!

#575
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Egy SPV-s R7 platinum villát be lehet úgy lõni hogy felfelé ne nagyon mocorogjon?Nem volt még ilyenem és nincs tapasztalatom vele

#576
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

ez ok, de a bevétel nagyobb része tuti, hogy nem a versenycuccokból származik. így most egy csomó szegmensbõl kiesett a manitou, mint választási lehetõség.

ahova mentek gyártással, ott nem volt eszköz csak 32-es meg 30-as becsúszós villát csinálni. gondolom késõbb megint lesz gold label.
de a topseller évek óta az R7 töbebt adnak el belõle mint az összes többibõle együttvéve.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#577
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
nincs ezzel gond, végülis a foxnak sincs sokkal nagyobb választéka

már csak a telóknak kell olyannak lenni :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#578
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
szerinted hány Dorado-t adnak el 2200 dolcsis áron?

#579
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás

kisse ertheto hogy miert ezek maradtak. bar en hagytam volna meg egy DJ meg egy 160-180mm koruli atutos durvulos szimplavallast is.

XC versenyvilla kell, DH szinten, plusz most igazan divatosak a 140mm-t mozgo AM gepek. ennyi.

az osszes tobbi csak sallang. nem akarnak a suntourral versenyezni, csak komoly es draga villakat akarnak gyartani, hogy visszahozzak a marka presztizs image-t


ez ok, de a bevétel nagyobb része tuti, hogy nem a versenycuccokból származik. így most egy csomó szegmensbõl kiesett a manitou, mint választási lehetõség.

#580
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
ennyire nem mennek mar itthon a manitou villák?
kicsit ijeszto a dolog de valóban érthetõ