Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Manitou

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3554 hozzászólás a témában

#541
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Akkó becsúszok Robbácsihoz és megszakértem élõben,hátha:beer:

#542
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
de igen, tokre megveheted, csak lesz valaki aki nagyon fog teged utalni [en] :D

ha bemesz a boltodba, es mondod hogy hozzanak neked egy olyat, akkor valoszinuleg meg is hozzak. csak anno az azert lett megrendelve mert ugy volt hogy nekem kelleni fog. de mivel tul sokat kesett, nem vartam ra. igy rajtuk maradt :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#543
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

elvileg van egy a nagykerben. de az ram var :)


hát avval nem vagyok kisegítve :)

#544
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
elvileg van egy a nagykerben. de az ram var :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#545
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Idehaza van ilyen?Bár a választ sejtem...

http://www.chainreac...x?ModelID=21347

#546
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

spv evolve. Ha eleget pumpalsz bele, olyan lesz mint a terralogic. Automata lockout, amit csak a kerekre alulrol erkezo utes old. Ezert nem kell hozza a kar.

thx

#547
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
en marzóval vagyok igy...es igen meglepoen merev
en az uj R7 elite absolute-ot nyomogattam, porbalgattam...

kedvencem: "haverom haverjanak mindig elengedi a levegot....jajj hát szar mind engedi"

mennyit hallottam..rebárol is

#548
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
havernak06-os vagy 07-es spv platinum-ja van, es annak ellenere, hogy soha nem vennek manitout ez meglepoen jol mozog es nem is kolbasz, mint ahogy kinez, csak kellett nemi ido, hogy bekopjon, ne legyen letapados erzese

----

FÁJVÓ

----


#549
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
spv evolve. ha eleget pumpalsz bele, olyan lesz mint a terralogic. automata lockout, amit csak a kerekre alulrol erkezo utes old. ezert nem kell hozza a kar.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#550
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Az R7 SPV Platinumról láttam pár helyen leírva az állíthatóságnál hogy lockout.Namost sem clickit kar,sem állító nincs a villán.Megoldás?

#551
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Szeretném kikérni a véleményeteket; kellene kis AM vázba villa, és nagyjából három jött eddig szóba nálam;

vagy Fox vanilla 140R
vagy Minute elite
vagy Manitou Relic

A relic újonnnan jönne, a másik kettõ használt, de idei modell, szép állapotban. Mindegyik ára olyan 70ezer körül mozog. Vajon mi a jó?

a fox ha jól mûködik, akkor jobb, mint a két manitou.
a minute 32-es becsúszóval jön, a relic meg 30-assal, az nem igazán all mountain villa.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#552
Pilisi Szittya

Pilisi Szittya

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Üdv!

Teleszkópot szeretnék venni, de nem tudom, hogy milyet! :(
07 MANITOU SLIVER SUPER LOCKOUT-on gondolkozom, mert ezt most akciósan 45-ért elvihetem 65 helyett. Sajnos ennél több érvet nem igazán tudok felsorakoztatni mellette. Szóval, ha valaki tud valamit errõl a telóról azt szépen kérem írjon róla valami véleményt nekem! Legjobban valami személyes tapasztalatnak örülnék.
Ja, és esetleg, ha tudtok valami másik XC telót (maximum 50 ezerig), ami megéri az árát, azt is szívesen fogadom! :)
Elõre is köszönöm a segítségeteket!

#553
Gedough

Gedough

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Szeretném kikérni a véleményeteket; kellene kis AM vázba villa, és nagyjából három jött eddig szóba nálam;

vagy Fox vanilla 140R
vagy Minute elite
vagy Manitou Relic

A relic újonnnan jönne, a másik kettõ használt, de idei modell, szép állapotban. Mindegyik ára olyan 70ezer körül mozog. Vajon mi a jó?

#554
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

megnéztem, van nekik feketében, de sima tengelyes :(

mindegy,majd jövõre. addig kitart bõven a pike. meg hátha egy picit olcsóbb lesz.. vagy a rs-nak megjön az esze és csinálnak õk is ilyet:D
azért köszönöm a segítséget!

#555
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

rob, van esetleg info?

megnéztem, van nekik feketében, de sima tengelyes :(

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#556
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc

mer kuka vagy nem védted le ;)
aszitted majd ráírják hogy: "Dorado SRT Air System" ?


legalább felvehettek volna :(

#557
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
rob, van esetleg info?

#558
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
oké,segond

#559
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
semmit, elfelejtettem. :)
majd holnap

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#560
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
rob, sikerült valami kideríteni valamit a fekete minute ügyében?