Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Manitou

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3554 hozzászólás a témában

#521
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

már a tavalyi eurobike óta az összes taiwani.
régi a kép, amit látsz, csak kb egy fél évig volt az usa-ban a termelés.
amugy a tied MRD? mert a képen az van ;)


akkor öregebbet kellett volna vennem:)
na ezt hol látni a kép alapján?:wow:

#522
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

[IMG][IMG]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090115/min_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG][/IMG]

Adott eme teleszkóp melynek gyári képein a szárán a trikolorral és madeinusa felirattal a cég büszkén hirdeti hogy a Nagy Szellem végre visszatért az õshazába.Namármost kellõ öröm után hogy megérkezett,kibontottam és akkora madeintajvan felirat van helyette hogy lelóg a lábról.Megoldás?

már a tavalyi eurobike óta az összes taiwani.
régi a kép, amit látsz, csak kb egy fél évig volt az usa-ban a termelés.
amugy a tied MRD? mert a képen az van ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#523
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
es meg mindig.

irnal inkabb blogot...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#524
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

pite, te magadban beszelsz.


Szûk 70ért találtam ugye útálíltós villát, gyorsan rá akartam feküdni mielött elkapkodják használtba; de mivel megtalátlam az SPV Evolve csillapítást hogy milyen, plusz még rógús is így mégsem érdekel. :)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#525
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
pite, te magadban beszelsz.

----

FÁJVÓ

----


#526
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

2006os Minute Elite RTWD...
Ennek is fél órát kell tekerni az útállítást vagy talasosan gyors?
Ugye vmi útállítós telót nézegetek, de olyan érdekel amit elég gyorsan lehet álíltani...
Vki aki ismeri?

Oppácska, találtam több airest is, de ez vszínû rugós?
http://apro.bikemag....ute1_kicsi1.jpg


http://www.bringa.hu...05155&idl=&id2=
Aha, hát ha ilyen az SPV Evolve akkor nálam eleve kiesett...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#527
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
2006os Minute Elite RTWD...
Ennek is fél órát kell tekerni az útállítást vagy talasosan gyors?
Ugye vmi útállítós telót nézegetek, de olyan érdekel amit elég gyorsan lehet álíltani...
Vki aki ismeri?

Oppácska, találtam több airest is, de ez vszínû rugós?
http://apro.bikemag....ute1_kicsi1.jpg

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#528
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

[IMG][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090115/min_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/IMG]

Adott eme teleszkóp melynek gyári képein a szárán a trikolorral és madeinusa felirattal a cég büszkén hirdeti hogy a Nagy Szellem végre visszatért az õshazába.Namármost kellõ öröm után hogy megérkezett,kibontottam és akkora madeintajvan felirat van helyette hogy lelóg a lábról.Megoldás?


lehet a tajvanos matrica alatt van az eredeti, médinusa felirat, csak le kell kaparni. vagy meleg vízzel kell locsolni mint a régi mattel-es autókat hogy színt/mintát váltson..

#529
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
[IMG][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090115/min_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/IMG]

Adott eme teleszkóp melynek gyári képein a szárán a trikolorral és madeinusa felirattal a cég büszkén hirdeti hogy a Nagy Szellem végre visszatért az õshazába.Namármost kellõ öröm után hogy megérkezett,kibontottam és akkora madeintajvan felirat van helyette hogy lelóg a lábról.Megoldás?

#530
Invi_08

Invi_08

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
CSáó srácok!Kis segítség kellene!Ha valaki meg tudná mondani nekem hol tudok venni manitou stance static telóba szimeringet és porlehúzót nagyon megköszönném.Esetleg valami jobb minõségû olajat ha tudnátok ajánlani azis jó volna.
köszi!

#531
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
nezz meg szet sztem

javaslom hivd fel a Bikeland-et naluk volt R7 elite absolute 65-ért, ujonnan

#532
kitu

kitu

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Mi a véleményetek a 2007-es Sliverrõl? megéri ennyiért?

http://www.bikemarke...keszlet&tid=514

#533
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

a 2009-es Rebákból van átütõs, és már 120 a max útja ;)

Igen tudom,de idáig mindig megvettem minden sz*rt és pont lehetne egy Black is az elejében,akkor sem mennék rosszabbul.Illetve egy 120rlc,akkor sem mennék jobban.30 felett meg a májerfaktort kiélem inkább másban úgyhogy bedobok egy Használt Rebát vagy egy R7-et és kivágom a szemétbe a 2009-es Workshop katalógust :buhaha:

#534
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

Nekem pont ami szimpi volt az a 120milis fehér átütõs.Meg az most 70-bõl itt van,nem érné meg a másikfelét kiadnom egy Qr15 120rlc-ért.
De a legvégén legyõzöm a mohóságom és beledobok egy 115-re kihúzott Rebát,pont ugyanúgy fogok vele tudni tekerni

a 2009-es Rebákból van átütõs, és már 120 a max útja ;)

#535
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Nekem pont ami szimpi volt az a 120milis fehér átütõs.Meg az most 70-bõl itt van,nem érné meg a másikfelét kiadnom egy Qr15 120rlc-ért.
De a legvégén legyõzöm a mohóságom és beledobok egy 115-re kihúzott Rebát,pont ugyanúgy fogok vele tudni tekerni

#536
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
de van elite absolute is 140-esben és elite tpc is 140-esben, mindkettõ átütõs, az absolute fehér a másik fekete. mindkettõbõl van több darab.
és ha nem számolom a crc-s akciót, akkor ugyanannyiba fáj mint kinnt. (110k kisker, csak ugye odakinn 30%-al le van nyomva)
100-as és 120-asunk is van, de abból csak sima tengellyel.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#537
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

khmm... ne keverjük a szezont a f*szommal!
ami nálunk van, az IT-s nem sima. az a crc-n is 449.99 ami mai árfolyamon 125k
és arról nem tehetünk, hogy szutyok olcsó a font ;)

ahan.én a simára gondoltam ami 256font.Hát akkor mégsem teszem magamévá az itthonit

#538
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
khmm... ne keverjük a szezont a f*szommal!
ami nálunk van, az IT-s nem sima. az a crc-n is 449.99 ami mai árfolyamon 125k
és arról nem tehetünk, hogy szutyok olcsó a font ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#539
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

fõleg ha 120-as


de ahogy visszaolvasok 140-nek tûnik.meg a 149900 kisker pont kicsivel több a dupljánánál mint a crc postával:lol1:

#540
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Akkó becsúszok Robbácsihoz és megszakértem élõben,hátha:beer:


fõleg ha 120-as