Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Manitou

- - - - -

  • Please log in to reply
3554 replies to this topic

#221
pilisbike

pilisbike

    vendég

  • fórumtag
  • 18 posts
sziasztok van egy manitou sliver telom és véletlenül synthetic olajat vettem ha rendesen kitisztitom bele tölthetem ?
SOOOS

#222
breeze

breeze

    vendég

  • fórumtag
  • 149 posts
Hi,

milyen lesz az új 2011-es Manitou R-7 pro villa, mit tudtok?
Egy fehér, 100mm-es, disc-esre lehet beneveznék próbaképp.
Azért nem volna baj, ha 100e Ft alatt be lehetne majhd szerezni. :-)
;) breeze :mad:

#223
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
minden villát ugyaugy kell szervizelni(rs, manitou, rst, marzo)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#224
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 posts
valaki tudna nekem a következõ teleszkópra egy gyorstalpalós szervizelést mondani, mutatni, mert nemakarom szervízbe vinni, ha megtudom énis csinálni. róla lenne szó: MANITOU R7 Elite FFD '07 - Torpedo7
a válaszokat elõre is Köszönöm!

#225
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,361 posts

hát. lehet szeretne a pogár egy magyar nyelven található honlapot, ahun megnézheti a telókat, jellemzõiket , ajánlott árukat meg mi van forgalomban ittho..

a magyar polgár csak ne akarjon honlapokat,és azokon árakat ,meg egyéb marhaságokat nézegetni!Menjen be a boltba,és bízza csak rá magát a hozzáértõ kereskedõre,és vásároljon!

#226
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

tpc compresszió állitó
avagy lock out kar


Köszönöm.


A sebesség mindent megold.

 


#227
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
tpc compresszió állitó
avagy lock out kar
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#228
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Manitou guru (sala)!

Milyen tekerõ hiányzik a közelebbi kupakról?
Feltöltött kép

Úgy néz ki mint az rs-nél az u-turn, de gondolom ez nem az.

Más: Skarebhez lehet szimeringet kapni itthon?


A sebesség mindent megold.

 


#229
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,283 posts
meg aztán amennyit tudnak a kiskerek egy-egy termékkel kapcsolatban az is vicc.

#230
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
hát. lehet szeretne a pogár egy magyar nyelven található honlapot, ahun megnézheti a telókat, jellemzõiket , ajánlott árukat meg mi van forgalomban ittho..
ilesmiket + a forgalmazók szokják üzemeltetni...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#231
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
miért fontos, hogy ki a forgalmazója?
ez valami magyar betegség
te, mint végfelhasználó, a kiskerrel kell kapcsolatban legyél.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#232
poison

poison

    vendég

  • fórumtag
  • 84 posts
Már bocsi,de a Velotrade honlapján olyan szó sincs leírva hogy Manitou,mintha nem is õk forgalmaznák!

#233
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,347 posts
velotrade...

(manitou honlapon is fent van)

#234
poison

poison

    vendég

  • fórumtag
  • 84 posts
Sziasztok! Írjátok már meg légyszi,ki forgalmazza a telókat? Én semmi infót nem találtam róla a neten.

#235
nyenyeg

nyenyeg

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
sziasztok
elõzmények:
van 2 black-em amikkel meg vagyok elégedve
így a kérdésem a következõ volna:
ki és mit tud akár pozitív akár negatív irányba a MANITOU R7 ABSOLUTE-ról 100as rugó úttal??!!
a környezetemben nincsen olyan sok sõõt csak 1 akinek van de az is csak 80as
mások pedig a konkurens márkát javasolják nevén nevezve ROCK SHOX REBA-t javasolják amibõl több van s az is elég szépen mozog!!
de én szívesen maradnék a márkánál ha legalábbis kapok róla infókat s sikerül eldönteni h mit is vegyek:D:D

elõre is köszönöm a hozzászólásokat!!

üdv nyenyeg:D:D

#236
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,347 posts
jah. absolute-tal nyár elején. akkor csak kérdõjeles volt a persely. beraktam akkor bringába szervíz után jó is volt, aztán 50km után elkezdte megint. van amikor jobban érzékelhetõ a dolog, van amikor kevésbé. tököm kivan, ahány villám volt mindegyikkel szívtam... de anno mutattam neked is a jelenséget, most is ugyanaz van.

#237
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
már egyszer volt fent nem?

#238
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,347 posts
spv légkamra az a csillapítás oldalon van felül. a rúgó légkamra meg bal oldalt felül. a kettõ között semmilyen kapcsolat nincs( leszámítva a vállat ami tartja a két becsúszót:)). átszökni nem tud a levegõ, maximum elszökni. lehet egy O gyûrû szett csere + alapos takarítás megoldaná a dolgot.

más: kishazánkban forgalmazónk perselycseréhez hogy áll hozzá? remélem jobban mint a biker... gyanús hogy az R7-esemmel valami nem kerek, mert a jobb szárnak érezhetõ játéka van falhoz szorított keréknél:(, illetve kisebb buckákon is érezhetõ a kormányon, mintha valami nem lenne rendben. nyomórudak nem lazák, azt ellenõriztem. majd garban felküldöm remélem orvosolható a probléma.

#239
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,152 posts
Sajnos a legutóbbi versenyen sikeresen eltûnt a légnyomás az R7 Platinum SPV teleszkópomból, aminek köszönhetõen koppant egyet-kettõt-hármat-ötöt, mire észrevettem, hogy ezt így talán nem kéne. A kérdésem az lenne, milyen módszerrel érdemes felfújni a két légkamrát, ami van ezekben a telókban? Tudtommal valamennyire át tud szökni a levegõ a "normális" légkamrából az SPV légkamrába, ami ha nem tévedek a lockoutért felel. Szóval elõször melyik légkamrát kéne felfújni, kb. mekkora nyomást érdemes belenyomni, aztán átváltani másikra, abba mennyit, stb. A végsõ nyomásértékeket majd próba-szerencse alapján megtalálom, de egyelõre fel szeretném fújni a légkamrákat, hogy tudjam meg, mennyire eresztik a levegõt.

Köszönöm a segítséget.

#240
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
lényeg ugyanaz ;)

rugó közepébe van bee való x keresztmetszetû gumim
levágod méretre és voilá ;)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->