Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

MÁTRA MARATON 20004

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
158 hozzászólás a témában

#41
akosvaradi

akosvaradi

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
(Ha még valaki olvassa, mielõtt elindul...)
Ja, és ha lehet, még én is jelentkeznék a tésztapartyra. Tudom, hogy nem én vagyok az elsõ, bocs...
Mit vigyek?

#42
akosvaradi

akosvaradi

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Era!
Köszi a szállást! :)

Akkor a 12.35-ös vonattal megy végül valaki? Na mindegy, majd talán kérdezõsködöm, mivel még senkit nem ismerek! Akkor legkésõbb a kempingben, sziasztok!

#43
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Lovas Gabi jelen!
Ma délután én is megyek, egyelõre sátrazás lesz a dologból. Viszont:
Nagy pumpa, Videokamera, szerszámok stb lesz az autóban.
Kit és hol találok meg a Sástó Campingben??
A Cheesi-féle tésztapartira lehet még jelentkezni??

#44
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
na látom tényleg jó sokan leszünk ott, ha másnap nem lenne verseny elég nagy buli lenne... :)

#45
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

Télleg! Valaki nem hoz véletlen "nagypumpát"? Jó sokat kéne fújni a kerekekbe, mert elég köves arrafelé minden és nem akarom felütni...


Egy piros VW LT kisáruszállítót is kereshetsz majd sástón, mert abban is lesz "nagypumpa"


#46
tmls

tmls

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás

Télleg! Valaki nem hoz véletlen "nagypumpát"? Jó sokat kéne fújni a kerekekbe, mert elég köves arrafelé minden és nem akarom felütni...


Egy fehér Skodát keress a sástói kempingben. Abban lesz ;)

#47
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Akkor maradunk a 12:35-ös nél?
Én is szívesen kialudnám magam, szóval erre szavazok!

#48
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
ggx, nekem jól hangzik a 12:35... Már csak az spdmet kellene átszerelni a külcsöngépre, aztán letszrákk... :)
Olyan fura, hogy nem "hintázik" a hátulja... :/ Max majd jóóóól kiengedem a gumiból a levegõt! ;D
Télleg! Valaki nem hoz véletlen "nagypumpát"? Jó sokat kéne fújni a kerekekbe, mert elég köves arrafelé minden és nem akarom felütni...

#49
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
én még mindig várnám a sástói kempingesek véleményét az utazásról, hogy melyik vonat legyen...
12:35 ?

#50
Litespeed

Litespeed

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 343 hozzászólás
  • LocationBudapest
Azt hiszem, a hosszú és a közép távban van 1 kis új ficak, de semmi lényeges. Úgy hallottam, hogy a sípály kövesebb mint valaha...

#51
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Nem tudja valaki, hogy a pályavonal teljes mértékben megegyezik a tavalyival ? ... csak azért kérdezem, mert a szinttérképnél a 2003-as jön le nekem :-\

#52
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
akkor melyik vonattal menjünk kempingesek?
ha már ennyien megyünk oda, akkor jó lenne együtt menni, és akkor az a 10km-es út is vidámabb lenne :)

pl 12:35 ?

#53
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Jiiiihááááá! Tavalyi tésztaparty ismétlés rulez! :D Éljen Cheesey meg a Knorrrrr!

Valszeg meglepetésbringával megyek, mert hogy-hogynem elhalt a hátsó fékem, fékerõ ohne... :/ Én meg hozzá nem nyúlok, mert akkor garianciának is ohne... Elvállalni meg nem tudják holnapra, mert mindenkik az Ojrobájkon van... No mindegy, majd lájtosan megyek lefelé ;D

Vonatos indulás dél elõtt nem annyira preferált! Aludni is kell ugye valamikor! ;)

#54
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Sziasztok!
Cheezyvel beszéltem, komolyan gondolta, hogy gondoskodik rólunk! Este a Knor vendégei leszünk egy adag tésztára. :D :-*

Nállunk is lesz még egy hely a szálláson, a mi csapatunk Cheezy, Kahlesz, Mellon, Skiri és én. Ha volna kedve társulni hozzánk valakinek, örömmel fogadnánk... ;)

Tel: 30/397-0836

#55
derva

derva

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Helló mindenkinek.

Érdekelne a Sástói kempingben üres hely valamelyik faházban.
Ha jól láttam, pitty_ke hozzászólásából, van még neki szabad kapacítása.
Ha olvasod a fórumot pitty_ke, akkor megadom az elérhetõségeimet, elõre is köszönöm.
TEL.:06/304954740
mail:derva@mail.datanet.hu

#56
pitty_ke

pitty_ke

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok!

Vonat(ok) BpKeleti-bõl: indul 4:35 (landol Gyöngyösön 6:59); 6:15 (7:42); 8:15 (9:44); 9:35 (11:49); 12:35 (14:05)...

Hava lakinek kellene, van még két szabad hely a Sástói kempingben, 3ágyas faházban foglalva...

#57
Vizes

Vizes

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

Sziasztok!

Szeretnék érdeklõdni, hogy Vasárnap reggel van e még lehetõségem helyszíni nevezésre, vagy ez már csak szombaton lehetséges? ???


Sajnos vasárnap már nem lesz lehetõség a helyszíni nevezésre. Szombaton viszont este 10 óráig lehetséges nevezni.

#58
konamano

konamano

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás

A sástói kempingeseknek javasolom, hogy idén is jöjjünk össze egy vacsira, mint ahogy tavaly is!
Végül sokan lettünk ott megint!
melyik vonattal megyünk?


Igen, én is támogatom az ötletet, mert tavaly is jól sikerült a minitali ;D
Ki megy még vonattal?
A szállásokat ha jól emlékszem déltõl lehet leghamarabb elfoglalni, úgyhogy nem érdemes rohanni nagyon. ::)

#59
sid81

sid81

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Sziasztok!

Szeretnék érdeklõdni, hogy Vasárnap reggel van e még lehetõségem helyszíni nevezésre, vagy ez már csak szombaton lehetséges? ???

Köszönöm és mindenkinek jó maratonozást ;)

#60
Nemfáj

Nemfáj

    vendég

  • fórumtag
  • 196 hozzászólás
Szombat éjjelre volt foglalva 3 ágyas faház. Na, azt lemondtam, ha valakinek kell... Van szabad.