Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

MÁTRA MARATON 20004

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
158 hozzászólás a témában

#1
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

csucsu, ha minden igaz, akkor ez nem az Ádám volt most, õ ennél egy fokkal jobb, olyankor legalább tényleg van valami hangulat....

ja és egyébként örülök, hogy végre titeket is megismertelek személyesen... ;)


Tudom hogy nem az Ádám volt, éppen ezért írtam. Én is örülök, hogy megismerhettem innen a fórumról embereket meg persze téged is( a 24 óráson ott leszel?).

Felraktam a képeket a http://kep.tar.hu/cs...2052&beginnum=0 címre, amiket a haverom készített.

#2
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
szerintem ezek az árak korrektek, én pont azon gondolkodtam, hogy a 200 forintos dolog hogy érheti meg nektek....
viszont ez a postaköltség gáz...
a banki átutalás olcsóbb?
az mennyibe kerül?

#3
NObody

NObody

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás

NObody:

Jah, hogy 200 Ft. Én a kép alatt néztem csak az árat, és ott valami kód van elötte, ami miatt 1200 / 1600Ftnak néztem az árakat, arra mondtam, hogy sok.
200Ft egy 13*18-as képét valóban baráti ár. :D

Kösz az infót, bár így az élmezõnyt leszámítva (bár ott is volt valami kavarás, a díjátadáson) nem túl hiteles az egész lista :-\


Mellon:
Igazad van apám! Én eddig nem is figyeltem, de ha csak úgy futtában éppen hogy csak rákukkantassz, tényleg 1200/1600-nak látszik. Na írok is egy mailt az adminnak, hogy csináljon vele valamit. Köszi.
Az infót pedig szivesen.

#4
Vizes

Vizes

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

Csak lemaradtam az eredménylistáról :( Pedig egyedül értem be a célba, se elöttem se mögöttem nem jöttek közvetlenül. Nincs 1256os rajtszámú célbaérkezõ


Elnézésedet kérjük és kis türelmedet. Utána nézünk az eredménylistának és átnézzük a videofelvételt is. Remélhetõleg a hétvégén ki tudjuk javítani a hibákat.

#5
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
NObody:

Jah, hogy 200 Ft. Én a kép alatt néztem csak az árat, és ott valami kód van elötte, ami miatt 1200 / 1600Ftnak néztem az árakat, arra mondtam, hogy sok.
200Ft egy 13*18-as képét valóban baráti ár. :D

Kösz az infót, bár így az élmezõnyt leszámítva (bár ott is volt valami kavarás, a díjátadáson) nem túl hiteles az egész lista :-\

#6
BrickTop

BrickTop

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
az az igazi lehúzás, hogy a 260ft postai befizetése 220ft-ba kerül >:( >:( >:(
magyar posta sux

#7
NObody

NObody

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás

Így ha pont fél óra volt a két rajt között akkor 2:52 körül lehetett az idõm
A celfoto.hu-n viszont rajtavagyok. Nem rossz 5let, bár kíváncsi lennék ilyen árakon hányan rendelnek.




A www.celfotó.hu -n látható kép 12:54-kor készült. Remélem ezzel az infóval segítettem, bár ne vegyél rá mérget, hogy jól járt az óránk. Egy biztos a 1182-es és a 1119-es között jöttél be. Az eredménylistában viszont a 1258-as szerepel helyetted. Ez a 230. hely. Szegény 1258-as viszont nem a 230. helyen jött be, hanem közvetlen a 1340-es után a 1032-el szinte egyszerre és ez a 90-91. hely ami ugye kb 140 helyel elõrébb van. Ami vicc, hogy a 1032-est a nem a 90. hanem a 132. helyen hozzák.

A képrendelésrõl pedig csak annyit, hogy 110-ért hívják elõ, borírék, merevítõ karton + postaköltség 75 Ft az ugyebár 185 Ft és mi pedig 200-ért adjuk. Ha sokallod akkor elmondanám, hogy ugyanezt a képet pl. egy rallye versenyrõl 900 ért kapod meg, de a napokban kaptunk a salskammerguti maratonról képeket darabját 4 euróért.

Ezek után remélem elhiszed, hogy nektek akarunk örömet szerezni a fotózással, nem pedig magunknak.

#8
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás


Csak lemaradtam az eredménylistáról :( Pedig egyedül értem be a célba, se elöttem se mögöttem nem jöttek közvetlenül. Nincs 1256os rajtszámú célbaérkezõ
Bár nem lett olyan jó az idõm, hogy nagyon hiányozna, de mégis kíváncsi lettem volna, hol értem be. (2:5x idõt mentem.) Az biztos, hogy 2 egymás nyomában lihegõ hoszús megelõzött az utolsó erdei szakaszon (gondolom Jani és Totya), de több szerintem nem. Így ha pont fél óra volt a két rajt között akkor 2:52 körül lehetett az idõm
A celfoto.hu-n viszont rajtavagyok. Nem rossz 5let, bár kíváncsi lennék ilyen árakon hányan rendelnek.


Amúgy jó volt a maraton, bár két éve utánunk dobták a pwerade-t, most meg elfogyott az utolsó célbaérkezõknek. A 2. itatópontnál némi tömeg, odamegyek az asztalhoz és veszek magamnak ami kell. Indulok tovább, és látom, hogy a végén ott állnak a lányok és osztogatják is kézbe... Kár volt leszálni...
A pálya most sokkal jobb volt, mint a tologatás sorban felfelé.





#9
Vizes

Vizes

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Akik nem kaptak sms-t az azért lehetett, mert nem az interneten keresztül neveztek. Sajnos a papír alapú nevezési lapon (kivéve: Bikemag hirdetés) nem volt rovat a mobilszámnak. Tavasszal még nem tudtuk, hogy sms-t fogunk tudni küldeni a célbaérkezõknek.
Sorry! :(

#10
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Aki lusta, annak ITT VANNAK az eredmények. 8)

#11
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
csucsu, ha minden igaz, akkor ez nem az Ádám volt most, õ ennél egy fokkal jobb, olyankor legalább tényleg van valami hangulat....

ja és egyébként örülök, hogy végre titeket is megismertelek személyesen... ;)

#12
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
Már meg is vannak az eredmények :D
Nekem a kerek 200. helyet sikerült megszerezzem, ami a szokásos mezõny-második-felének-eleje. Viszont nettó idõben negyed órát javultam tavalyhoz képest, ami nem rossz. Ha így haladok, pár év múlva még nyerhetek is! :D

SMS: én is a Zöld Pontban neveztem, és én se kaptam SMSt, szal lehet, hogy nem lehetett ott tel.számot megadni. (becenévnek se volt hely az ottani nevezési lapon)

#13
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Ezt a maratont is sikeresen leküzdöttem. Az edzettségemhez képest egész jó idõvel, ami Balázs Alexandra nevû leányzónak is köszönhetõ. Kb 60-65 km tekertünk együtt és a leányzó nagyon jól bírta 17 éves kora ellenére. Õ szerepel a Velo cica versenyben is, úgyhogy aki még nem tudja kire szavazzon ajánlom figyelmébe. Ez volt az elsõ hosszú távú maratonja és minden tiszteletem az övé (és azoké akik végigcsinálták), viszi még valamire. Megérdemelné, hogy megnyerje.
A maratonról én rosszat nem tudok írni, nekem minden OK volt. Gratula a szervezõknek. Viszont szerintem nem kellene erõltetni a Bíró Ádámot minden maratonon, annyir nem jó a stílusa.


#14
Vizes

Vizes

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Legkésõbb a holnapi napon fent lesz a honlapon az eredménylista!

#15
BrickTop

BrickTop

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
hû, ez aztán a gyorsaság, és végre a beérkezés pillanata lett lekapva, ezer köszönet!! :D :D :D

sms-t még nem kaptam, a zöldpontban neveztem, lehet hogy nem írtam volna be telszámot? vagy nem is lehetett megadni ???

#16
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Hétfõn este nekem is jött az sms, hogy sokadik lettem ;D

#17
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
Üdv!
A versenyt nem részletezem, hiszen mindent leírtatok. Volt viszont kérdés a csodaszarvasról. Hát ilyet én is láttam, de az szerintem másik volt, mint amit kissfish látott, ugyanis itt senki nem akart fejreállni a satuféktõl, és kiálltást se hallottam, hogy vigyázz. Sõt egy rolleren kívül nem sok mindent ugrott volna át a szerencsétlen állat, ugyanis nem ugrott olyan magasra - viszont az utat keresztülugrotta. Az én esetem valahol a szénégetõknél történt +/- 10 km.
Egy dolgot a pályáról, amiért meg kell védjem azt: a végén a gyökeres rész nekem tetszett, de sokaknak állítólag nem. Nem is értem...
Jövõre ugyanott!

#18
Nemfáj

Nemfáj

    vendég

  • fórumtag
  • 196 hozzászólás
Na ja, a lényeget kihagytam, hogy aznap (vasárnap) este 4 azaz négy sms-t kaptam az eredményemrõl, ma pedig megint egyet. Köszi, de ennyit ne küldjetek, elsõre is elhiszem ... ;D

Aporpó, hol lehet meglesni az eredménylustáka?

#19
NObody

NObody

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
sziasztok!

itt, (remélhetõleg) mindenki megtalálhatja magát a rajtszáma alapján.

www.celfoto.hu

Azok a képek amelyeken nem látszik a rajtszám, hamarosan a galéria menüpontba lesznek feltöltve.

Jó keresgélést!

#20
akosvaradi

akosvaradi

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Karcolás és defekt nékül megúsztam. Ez jó. Nem volt sár, ez szintén jó. Idén, nem úgy, mint tavaly, nem tévedtem el. Összességében nem is nagyon volt olyan, ami nem volt jó (volt szpíker???). A Mátráról meg tudjuk, hogy köves…
Cheesynek köszi a sok finom tésztát, Lovas Gabinak jövök egy sörrel. Örülök, hogy megtettem az elsõ lépést új emberek (ezek ti vagytok!) megismerése felé vezetõ úton. Ez is jó volt!
Gyõri maratonon találkozunk!
(Most kaptam SMS-t az eredményrõl! Ez plussz egy piros pont!)