Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

lejtõk ahol 100km/h-ra fel lehet gyorsulni

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
67 hozzászólás a témában

#61
kulak

kulak

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
A lejtõk meredeksége nem gond, szerintem minden kisebb hegyrõl lefele ki lehetne futni a 80-at, csak hát az útminõség... Ilyen sebességgel eltalálni egy kátyút halál. Lásd HHH. :o
Egyébként emlékezetem szerint Dobogókõrõl lefele nem annyira rossz az út, de lehet hogy tévedek.

Ja, valahol óbudán, asszem a Bécsi útról van jobbra felfele egy kis utca "Budai barlangok" tábla jelzi. AZ viszont irgalmatlanul meredek helyenként (20% - komolyan!, járda helyett lépcsõ van mellette ;)) szóval ott lehet gyorsulni, ak mer. Csak a végén jól meg kell húzni a féket, mert könnyen a villamos alatt köt ki az ember...

#62
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
HI!
Hát a százas ereszkedés elég erõs illúzió nekem,de az Abaliget és Orfû közti átkötõ uton sikerült úgy 80-nal menni 2.1-es contival ekkor már féltem! ;D ;D ;D
Fõleg a kanyarban!

#63
vendég__*

vendég__*
  • vendég
haver valahol az m3-ason szaggatott lefele 100zal. (leállósáv) Persze az autósok meg csak néztek hogy mivan. Ha slick gumikat is felteszel, akkor mégkirályabb vagy.

#64
Scele

Scele

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
100-ról én se tudok, de a Kapy úton lehet 80 fölé menni. A Törökvész és a Kapy sarkáról kell indulni, de vigyázat az út szûkûl az aljára.

#65
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
80-85-ös szakaszról én is tudok, de 100 még nem volt...

#66
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

A 4-es fõúton beállsz egy kamion mögé ;)
Mondjuk nem egy életbiztosítás,de meg lehet csinálni a megfelelõ átéttel deinkább nem ajánlom.Kiscsikó koromban a 47-esen jártamígy sokat 70-80 között,de a balesetveszély miatt lemondtam rólla.Pedig az adrenalin az megvót ;D!

#67
lali13

lali13

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
badacsonyról, a kisfaludy háztól egyenes meredek út vezet a partig ahol 80km/h-t is el lehet érni
(viszont forgalmas az út)

#68
lali13

lali13

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
helló

írjatok ilyen magyarországi helyeket ahol ezt meg lehet tenni