Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Filmajánló

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3989 hozzászólás a témában

#41
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás

Ezeket néztem meg mostanában, mindhármat ajánlom figyelmetekbe, a harmadik pedig szerintem egy remekmû Tommy Lee Jones-sal.

1408 - http://www.port.hu/1...i_film_id=86870
A harag sodrása - http://www.port.hu/a...i_film_id=81069
Melquiades Estrada három temetése - Melquiades Estrada három temetése - PORT.hu


Megnéztem a két szélsõt:

1408 egész jó volt, valamiért nem tudtam ráhangolódni annyira h. a bokám lemázoljam. Vannak benne jó ötletek ami ebben a lerágott csont kategóriában igen jó pont. Nézzétek csak bátran :D Úgy néznék valamit már, ami akkorát üt, mint a kör anno.

Estrada 3 temetése vontatott volt, de megérte. Nehezen indult, viszont teljes képet adott a végére és megérte. Ott volt benne valami a nagy amerikai álom sivár valóságából. Vicces, drámai, elgondolkodtató, így szerintem sok mindenki talál benne a fogára valót.

The Loved Ones (2009) - IMDb Megnéztem még egyszer figyelve a részletekre, nem elmerülve: még mindig tetszik, kidolgozott és a zene nagyon sokat dob rajta.

edit:
http://www.imdb.com/title/tt0344510/ ajánlom mert jó a sztori, vicces, laza elõadásmód, kiragad a hétköznapokból, amellett megmutatja a háború mocskát is. Csajossal simán nézhetõ a romantikus szál miatt. Képi világa tetszett, meg a postás. Jók a karakterek.

#42
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Catch 44. Hát hmm...nekem valahogy nem jönnek be a leadunk egy jelentet, aztán visszaugrunk, hogy elmeséljük elõtte mit történt, aztán vissza az alapszálhoz, ami tovább folyik, aztán megint visszaemlékezés. Amúgy egész jó pörgõs film, túl sok helyszín nincs, így low cost. Bruce Willis kegyetlenül néz ki, így öregen :D Nem utolsó sorban a fõszereplõ kisasszony sem csúnya. 10/6
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#43
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.542 hozzászólás
Be kell valljam, hogy ezt a topicot rendszeresen olvasom, nagyon sok jó filmet láttam az itteni ajánlatok alapján, köszönöm (és a párom is :D)!

A hétvégén megnéztük A tetovált lányt a moziban, nagyon bejön a stílusa, így most sorba veszem a rendezõ filmjeit (David Fincher).
A Zodiákust is csak ajánlani tudom: A Zodiákus - PORT.hu

#44
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nem, ezek közül elvileg mindegyik 2011-es film.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#45
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Gondolom nem a '85-ös Fright night-ot láttad.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#46
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Hétvégén megnéztem:
Moneyball: baseball trú' story Brad Pitt-tel. Dráma kategóriának írják imdb-n, ehhez képest egész jól lekötött. Számok és számítások alapján választanak játékosokat. 10/7

Real Steel: robotok verekednek, emberi irányítással. Mostanában rákattantam a küzdõsportos filmekre (pedig alapból utálom a boxot). Kimondottan tetszett, végig lekötött. Plusz Evangeline Lily :) 10/9

Fright Night: vámpíros film, immár sokadszor. Akció, horrornak gyenge, vígjátéknak nem vicces. Egyszer nézhetõ, de vártam már a végét. 10/6
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#47
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Ezeket néztem meg mostanában, mindhármat ajánlom figyelmetekbe, a harmadik pedig szerintem egy remekmû Tommy Lee Jones-sal.

1408 - http://www.port.hu/1...i_film_id=86870
A harag sodrása - http://www.port.hu/a...i_film_id=81069
Melquiades Estrada három temetése - Melquiades Estrada három temetése - PORT.hu

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#48
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
jó volt: A félszemű (2010) - IMDb

#49
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
Almodóvar rendezésében, elég jó volt: A bőr, amelyben élek (2011) - IMDb
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#50
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás

Idegen arcok (2011) - IMDb Ez kb ugyanennyire tetszett, az ötlet nagyon eredeti, a kivitelezés lehetett volna sokkal jobb. Földönkívüli szörnyek szállnak le Angliában, de egy dél-londoni lakótelep (ez bp-en mondjuk a nyócker egy durvább része lenne) szembeszáll velük :)
Horrornak nem elég brutális, vígjátéknak meg nem elég vicces.


Én is megnéztem. Sokkal jobb mint amire számítottam. Végig lekötött. Jópofa tinifilm. A "Farkasmajomgecik" igen jók, esetlenek és sután brutálisak voltak, mint maga a film.

Vörös szirén (2002) - IMDb Európai hangulatú laza néznivaló, van benne egy kis kínzás, jó kemény lövöldözés, érzelem, mûvészinek szánt képek, bakik. Összességében annyira emberi a sztori, pont ez tetszett meg benne. Nem rövid, de legalább hosszú. :D

#51
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Tényleg a Red Tails és megvan a listán, január 20 a premier :) és valóban a Dark Knight Rises kimaradt. A Hobbit az Gyûrûk Ura szerû? Akkor az sem lehet rossz, rá is keresek.

Ui.: és igen a Prometheus...remélejük jobb lesz, mint az utóbbi 2 Alien vs. Predator...


itt a hobbit trailere


eléggé gyûrûk ura stílus. kötelezõ darab. akárcsak a dark knight rises

#52
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás


#53
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
Conan a barbár: Barbár, Kõbukó, viccesen gagyi jelenetek vannak benne. A vége förtelmes. Nem sikerült az hozniuk mint anno az eredetinek. Nem azt mondom hogy a régi mai is verné, de szerintem ez ma kevés. Komolytalanok és komolynak akarnak látszani. KB Xéna és Herkules hangulat, Sok vérrel. Olyan mintha a páncélok tejeszsakuból lettek volna és ha egy légy is rászáll eldurran a vörös nedü :D Akiknek bejön nagyon nézze meg.

Becstelen Brigantyk: A fõhõs nullát nyújt annak tekintetében h. ajánlották mint nagy szerepét. A Zsidóvadász karaktere nagyon tetszett, az kidolgozott. Nekem õ adta el a filmet. A sztori vontatott, semmi értelmét nem láttam elhúzni, ha nem ad semmi többet mint ha egy órával rövidebb volna. Érezni Tarantino-t, de nem üt.

#54
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

Ez a "Titánok harca" folytatása lehet?
http://www.youtube.com/watch?v=mQckuXV6DRA


Szerintem ez inkább a várva várt Amerikai pite folytatás. :P

#55
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás
The Dark Knight Rises Trailer #2


Prometheus Teaser. Csütörtökön teljes elõzetes!


Ez a "Titánok harca" folytatása lehet?


#56
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Libanon (2009) - IMDb
4en összezárva egy mocskos hugyos forró bádogdobozba, bennt mindenki lassan megõrül, kinnt meg háború. Nyomasztó film, de tetszett, 8/10.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#57
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Tényleg a Red Tails és megvan a listán, január 20 a premier :) és valóban a Dark Knight Rises kimaradt. A Hobbit az Gyûrûk Ura szerû? Akkor az sem lehet rossz, rá is keresek.

Ui.: és igen a Prometheus...remélejük jobb lesz, mint az utóbbi 2 Alien vs. Predator...
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#58
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

Tegnap este nézelõdtem a HD Trailers weblapon, azért lesz pár film jövõre amit várok: Men in Black 3.....


+ Dark Knight Rises, Prometheus, The Hobbit, Sherlock Holmes 2, Flowers of War, J. Hoover... stb. Valóban jó felhozatal.

#59
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
"Red Tails" a Lucasfilm film bábáskodása alatt csilli-villiben:)


#60
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Volt szerencsém megnézni a Final Destination 5-t. A sztori a szokásos, de ez a rész is látványosra sikerült. Mondjuk a tornatermes részt vagy 5-ször visszanéztem, hogy tudta a kiscsaj úgy összecsukni magát :) 10/8

Tegnap este nézelõdtem a HD Trailers weblapon, azért lesz pár film jövõre amit várok: Men in Black 3, The Cabin in the Woods, The Expendables 2, Madagascar 3: Europe's Most Wanted, G.I. Joes: Retaliation, Battleship, Act of Valor, American Reunion, Snow White and the Huntsman és volt egy néger repülõ századról szóló háborús film is, aminek felirtam a címét, de a sok közül nem tudom melyik az :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"