Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Filmajánló

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3989 hozzászólás a témában

#3981
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
akkor hogy kicsit onabbra fordítsam a topikot, az elmúlt pár évbõl nekem legjobban a Bíbor folyók címû film tetszett, ajánlom mindenkinek, aki még nem látta

#3982
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
köszi bruce szerintem egyikünknek sincs üzleti érdekeltsége egy itt ajánlandó filmben sem de az elõzõ hozzászólásommal (gyanítom ,hogy neked nem jött le) gondoltam arra is ,hogy ne flodooljuk szét a topikot fullértelmetlen beírásokkal. :x
sajnálom ,hogy szinte minden topik így végzi és nekem is elmegy a kedvem ,hogy tovább folytassam az ideírkálást.

#3983
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
a film is jó, nem úgy értettem, csak az igaz élmény élõben.... :)
egyébként itthoni hallgatásra talán digweed zenéje az, amit legjobban kedvelek....

#3984
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
én nem ajánlok semmit...

...asszem nincs üzleti érdekeltségem egy produkcióban sem :-)



MENJETEK MOZIBA!!



#3985
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
világos ,hogy mindenkinek más és más tetszik.
gondoltam lesz egy jó filmajánló topik ahová ki-ki bepakolgatja ami neki tetszik és nem a másik ajánlatát fikázza ;o)

#3986
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
digweed élõben jobban tetszett ;)

#3987
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
igénységi küszöb itt nincs? :-)

HÚ bazze, az k%!+" jó!!!

#3988
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
Groove
magyar címe érthetetlenül : Trend (én nem értem, odakint nem nézi senki ,hogy a magyarok mennyire cseszik el szinte minden jó film címfordítását?)

"Ezt a filmet csak hangosan érdemes látni-hallani. A történet helyett a techno dübörög.
A négyfõs felderítõ egység rábukkan az éjszakai illegális buli helyszínére (elhagyott raktár persze), a hétköznapi arcok éjszakára buliállatokká vedlenek át, szerelmek szövõdnek, sorsok bonyolódnak a house ütemére, razzia, majd visszatérés a hajnalig tartó partira. Akciófilm ez is, mindentvivõ hõsei a DJ-k, akik aknavetõk és magnumok helyett lemeztáskákkal és szubbasszusokkal harcolnak, gonosza pedig a kívülálló világ, amely közönyével és világosságával megfojtja a szeretet és szabadság fegyvernökeit."


na aki szereti Digweed zenéjét és a tökéletes vágásokat az nézze meg ezt a filmet. 10/10



#3989
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
;D Akkormár....http://www.apple.com...tte2/large.html

#3990
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
ugye van helye egy ilyen topiknak is?

sok sok filmelõzetes a 2004-es évre.
akár le is tölthetõk az elõzetesek csak meg kell várni amíg teljesen betöltse és utána jobklikk save as ...

http://www.apple.com/trailers/

jó csemegézést ;o)