Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Filmajánló

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3989 hozzászólás a témában

#3941
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
nah. nemrég megnéztem az AVP-t, és eléggé tetszett. kicsit rossz minõségben láttam, de a lényeg megvolt.
Aki szereti a játékot is annak kötelezõ. ;)

#3942
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
hogyne lenne

ITT

#3943
cseko

cseko

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Nem tuja valaki a Szilágyi Robit @ címét,vagy elérhetõségét?
Tõle lehet zúzós bringás filmeket rendelni CD-n.Vagy ötlet,hogy hol keressem?

#3944
j.akos

j.akos

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Ajánlom nektek a New World Disorder 5-öt, majd ha kijön Októberben, addig is marad az elõzetes amit lelehet tölteni a pinkbike oldaláról. Már az elõzetes ei elég inspiráló.

http://www.pinkbike.com/modules/video/

#3945
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
Friss élményem:
U-571: kicsit amerikás végkicsengésû, egymás sarkát tapossák a hõsök, akik megmentik a demokráciát a piszkos mocsok fasisztáktól... de a hajók, meg a fotók, hangok nagyon komiszak..

állandó,megbízható könnyed szórakozás:
a privát gold magyar szereplõs/helyszines filmjei...fõleg, ha dagadt cigányok tolják benne, lefosod a bokád a röhögéstõl, ahogy a dinnyések csapatják ;D
Bármilyen filmvígjátékot ûberelnek, fõleg ha egy kicsit rá vagy tépve..

#3946
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Holtak hajnala marha vicces. Rohangáló oszló-foszló hullák, vér és hangeffektek. A klasszikusnak becézett Élõhalottak éjszakájának digitális változata.
Gothica: langyos krimi, a vége kifejezetten Derrickes.
Shrek: mese, nekem teccett.
Ördögûzõre pályázok, kíváncsi vagyok mit hoznak ki belõle.
A mai thriller-horrorokkal valami gáz van. Nem igazán paráznak tõlük az emberek. Ez persze lehet amiatt is, hogy a híradók is felérnek egy vasárnap délelõtti horrorral, de engem még akkor is jobban leköt egy kezdetleges technikával készült Omen vagy eredeti Ördögûzõ, mint a mai mûanyag vackok. Arról nem is beszélve, hogy azóta nem sok újat találtak ki, szinte minden mai rémfilm a klasszikus klisékbõl épül fel, és jó eséllyel meg tudod saccolni a végkimenetelt.
A Szép Napok címû Mundruczó filmet már 3-szor láttam. Jó. Magyar valóság rulz.
A kedvenc filmek egyike Oliver Stone The Doors címû alkoltása marad.
Mulholland Drive nagy film, bár kell hozzá egyfajta tolerancia és megfelelõ látásmód.

#3947
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
nos én inkább 2 olyan filmmel kezdeném, amit ne:
az egyik a the eye (asszem elsõ rész... kicsit le vannak maradva a magyar mozik !! ) ritka szar egy film. vontatott, unalmas, néha már rémisztõen rossz horror szerû jelenetekkel.
a másik meg a gothica: tipikus történet, gyenge megvalósítás sztem. látványos, de csak egy minimális szinten és sztem egyáltalán nem rémisztõ.

az ördögûzõt tudom ajánlani, én az újat láttam, annyira nem vót durva, de a gothicát röhögve veri.
2004be még belefér a kb2, de hát azt minek ajánlani, mindenki tudja, hogy az egyik legjobb film ;D

1 nagyon jó kis film: final destination 2: a történet érdekes, nem túl bonyolult, nem szükséges az 1 et látni (nem ért azért) hogy megértsd, de nagyon király haláljelenetek vannak benne ;D

#3948
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
Nehogymár meghaljon ez a topic!!! ;)

Na ma láttam a Memento-t...hát ez tényleg elég ütõs...még megnézem párszor mire megértem...nem egyszerû ;D

És tessék filmeket ajánlani!


#3949
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
nah én most már nem bírom ki ,hog yne nézzem meg ezt a báttörfláj effektet szóval vélemény mondok nemsoká én is ;o)

editke:

elõzetes

#3950
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
skacok, honnan lehetne letölteni a chain reaction 3-at?
nem tudtok valami elérhetõ helyet, ahonnan le tudom szedni?

many thx :)

#3951
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
Na éppen most néztem meg a butterfly effect-et! :D
Hát szerintem baromi jó film. Teljesen más mint amilyeneket eddig láttam és szerintem is nagyon király! ;)
Érdemes megnézni... ;)

üdv

Conor


#3952
FreeRideFun

FreeRideFun

    vendég

  • fórumtag
  • 140 hozzászólás
Az én toplistámon az abszolút gyõztes:

Black Hawk Down (Sólyom végveszélyben), szerintem nagyon fullos, Oscar-díjas hang és vágás!

A másik ami nagyon jó:

The Platoon (A szakasz), szintén kötelezõ!

Meg az összes Guy Richie film fullos ( Blöff, A ravasz, az agy és a két füstölgõ puskacsõ pl.)



#3953
Kolbee

Kolbee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
A 21 gramm tényleg nagyon súlyos film! Muszály látnia mindenkinek. Sean Penn és Naomi Watts nagyot alakít benne. Mellesleg akinek tetszett Watts játéka, annak ajánlom megtekintésre a 2001-es Mulholland Drive-ot David Lynchtõl. Igazán súlyos, kissé szürreális élmény!

#3954
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

Valami olyan horrorfilmet tudnátok ajálani, ami izgalmas, jó, igényes és tényleg horror a javából? Akár régi is lehet!


1000 halott háza (House of 1000 Corpses)
Nekem nagyon bejött, Rob Zombie bácsi rendezte.
http://www.houseof1000corpses.com/
http://www.imdb.com/title/tt0251736/

Más világ (The Others)
Nem horror, de szvsz baromi ütõs az egész. Nikolkidmen játszik benne.
http://www.port.hu/p...title=Más világ

Kóla, puska, sültkrumpli(Bowling for Columbine)
Nem horror film, hanem dokumentum film, de nagyon elgondolkodtató, és még oszkárt is kapott a rendezõje:
Michael Moore
http://www.port.hu/p...ka, sültkrumpli
Most az újabb filmjét hajtom, a: Farenheit 9/11-et
http://www.port.hu/p...Fahrenheit 9/11


#3955
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Ezeket láttam mostanság...

21 gramm - Benicio Del Toro, Sean Penn, érdemes megnézni, de egyhuzamban, különben nem érted meg. Kicsit eklektikus, de a végén értelmet nyer minden! Elég lehangoló. Zene többek között by Dave Matthews!

Butterfly effect - döntéseink miként változtatják meg a jövõnket, nekem nagyon tetszett, érdemes megnézni, kicsit sci-fi filing, mert elég hihetetlen dolgok történnek benne.

Training day - Denzel Washington, Eathan Howke. KIZÁRÓLAG eredeti nyelven! A magyar forditás elveszi Denzel ékes gettószlengjét. A zöldfülû újonc, aki az irott törvényeket akarja betartatni és nagy öreg, akit az utca nevelt.

Shrek 2 - szar. Pénzkidobás.



#3956
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

Nos, röviden ajálok pár dolgot:


Ezek közül nekem csak a Kegyetlen Bánásmód és a Monster jött be... :-\

#3957
küküllõ

küküllõ

    vendég

  • fórumtag
  • 101 hozzászólás
hááát az ördögûzõ elég régi...(én nem láttam)
és durva állítólag a valaha készült legdurvább film.
meg valami újságban, vagy neten olvashattam, hogy egy fyerek a nõvérével megnézte, az meg valamikor a film vége fele a kanapé alól megfogta a lábát.
azóta felnõtt, és még mindig csak lámpa mellett mer aludni!

#3958
blackfox

blackfox

    vendég

  • fórumtag
  • 135 hozzászólás
Valami olyan horrorfilmet tudnátok ajálani, ami izgalmas, jó, igényes és tényleg horror a javából? Akár régi is lehet!

#3959
blackfox

blackfox

    vendég

  • fórumtag
  • 135 hozzászólás
Nos, röviden ajálok pár dolgot:
-Dawn of the Dead 2004-es verziója. Az 1978-as film története szolgált alapul ennek a filmnek. Szerintem jó lett és izgalmas is. Horror kategóriába sorolható, nem a legdúrvább fajtába.
-Taking lives (Életeken át). Angelina Jolei játsza benne az egyik fõszereplõt. A film a krimi/thriller kategóriába sorolható be. Izgalmas és jól kivitelezett.
-Monster (A Rém). Charlize Theron (Devil's advocate, stb.) játsza a fõszerepet Christina Ricci-vel (Addams Family 1-2, Sleepy Hollow, stb.). A történet igaz történetet dolgoz fel. Érdemes megnézni.
-Van Helsing. Szerintem elég látványos és jó film lett. A szereplõk nagyon jól alakítják a szerepüket. Humoros és akciódús film.
-Troy (Trója). Van, aki bírja és van aki nem Brad Pitt-et. Én szerintem hatalmas színész és nagyon jó film a Trója. Érdemes megnézni!
-Gothika. Izgalmas psycho-thriller. Jól kivitelezett és látványos film, izgal mas is és fordulatos.
-Once upon a time in Mexico. Nem sokkal a Desperado eseményei után folytatódik a sztory. Akinek tetszett a Desperado, annak ez is tetszeni fog. Szerintem jó lett, bár Enrike Iglesias (vagy hogy írják) nagyon nem kellett volna bele.
-Intolerable Cruelty (Kegyetlen bánásmód). Amolyan szatíra, de frenetikussan jó! Meg kell néznie annak, aki még nem látta!
-The Day After Tomorrow (Holnap után). Igaz, hogy van benne sok hülyeség, de elgondolkodtató az, hogy milyen jövõ elé fogunk nézni! Nagyon látványos és jól megvalósított film.

Filmekrõl többet nem írtam, mert ennyi szerintem elég kedvcsinálónak, nem mint amikor régen az MTV1-en röviden elrizsálta a film sztoriját a film elött a kedves mûsorvezetõ és jó szórakozást kívánt a kis szövegelése után a filmhez. 8)
A Waterworld-höz annyit szólok hozzá, hogy nekem is bejött!

#3960
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
sajna még nem láttam egyik filmet sem .a butterfly effectrõl meséltek már és tervbe van véve. a waterworld szintén tervben van mert szeretem a monstre filmket ez pedig az a javából. (pénzügyileg asszem rekord is volt az elkészítése és nem úgy mint LEGolcsóbb alkotás ;o) )