Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Filmajánló

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3989 hozzászólás a témában

#3961
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Butterfly Effect - A Pillangó Hatás

Nagyon-nagyon jó film, kb. thriller kategória de nem a hentelõs fajtából, nincs benne gyilkos se semmi ilyesmi. Izgalams, elgondolkodtató film, mozikban ne keressétek, máshogy igen ! ;)

http://www.imdb.com/title/tt0289879/

Official Trailer: http://www.butterfly...vie.com/q3.html



#3962
küküllõ

küküllõ

    vendég

  • fórumtag
  • 101 hozzászólás
láttátok szombaton a waterworldot??
amolyan mad max a vízen, csak itt kevin kostner a "cépfijjú"
habár ez a kifejezés meggondolandó, mer' valami mutáns homo-izét játszik kopoltyúval.
és talán ez a film is a környezetszennyezés megszüntetésére sarkallja az embert.
NÉZZÉTEK MEG! amúgy felvettem videóra ;)

#3963
küküllõ

küküllõ

    vendég

  • fórumtag
  • 101 hozzászólás
az a baj, hogy azok közül akik nem olvasták a könyvet, kevesen tartják nagyra a gyûrûk ura filmfeldolgozását.
fullos, pergõs akcióra, meg trükkökre vágyik a nagyközönség, és szerintem ezt teljesen megkapják csak ott a sok "unalmas" rész, amit nem igazán képesek értékelni a könyv nélkül

#3964
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
természetesen ez így van minden olyan német filmnél ami "vígjáték"-ként jön ki. azaz a németek és a humor pf.

#3965
Kolbee

Kolbee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás

Gyürük úra, eggyüt mind a hármat? :o

Szado-mazo klub ;D


A szado-mazo klub az az, hogy ha megnézed a Hangyák a Gatyábant, majd a Hangyák a gatyában 2-t, letolsz rá egy Csajok a csúcsont, ráküldöd a Csajok a csúcson 2-t, és mindezt leöblíted mondjuk a Delta Force filmek bármelyikével. ;D

#3966
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
Pókember 2 übermegaszuper film nekem nagyon tetszik és aki szeret moziba járni azért ,hogy kikapcsolódjon pár órára az semmiképp ne hagyja ki. tudom jöhet rá ezer kritika ,hogy ilyen meg olyan mese de mivel ez alapvetõen egy képregénysztori .. így egy mese is de ez ettõl jó. aki látta az elsõ részt annak csak annyit ,hogy ez egyértelmûen jobban kidolgozott film és az akciójelenetek tényleg jók szinte ott érzed magad a pókmanus ruhájában csak aztán a film után ne menj fel a háztetõre kipróbálni 1-2 dolgot ;o) bár a filmben látszik a rossz próbálkozás végeredménye is ;o)

rosszabb és jobb minõségû elõzetes a netkapcsolat sebességedtõl függõen. csütörtöktõl nyomják a mozikban asszem.

http://sonypictures....trailer_low.asx

http://sonypictures....railer_high.asx


#3967
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás
Portugál

Egy magyar film '99bõl, nekem nagyon bejött.
Itt van róla info:
http://www.port.hu/p..._title=Portugál

#3968
Litespeed

Litespeed

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 343 hozzászólás
  • LocationBudapest
Betörõ az albérlõm:
röviden: fos
hosszabban: Tom Hanks és a feka gyerek jók, amúgy gyenge sztori és kevés(az is szar) poén.

50 élsõ randi: a címre ránézve már alapból nem tetszett a film, de mégis megnéztem unokatesóm unszolására. Nem bántam meg! Nagyon tetszett, szetröhögtem magam rajta, de nem csak azért jó a film mert megnevettet! Mindenkinek ajánlom.

#3969
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
Shrek 2... isten:) EZR jó

#3970
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Gyürük úra, eggyüt mind a hármat? :o

Szado-mazo klub ;D

#3971
mittu

mittu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 hozzászólás
Idióták
nem is mondok róla semmit. nézzétek meg.

#3972
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
hi, ma néztem egy filmet:sakál árnyékában, ha még nem láttátok ne hagyjátok ki..

#3973
küküllõ

küküllõ

    vendég

  • fórumtag
  • 101 hozzászólás
Szombaton összeülünk haveromékkal, és megnézzük a mind a 3 Gyûrûk Ura DVD-t (kihagyott jelenetekkel együtt) egymás után.
Hosszú nap lesz........

#3974
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás

hi, érdekelne ki milyen bringás filmrõl tud, ami innen vagy onnan letölthetõ lenne...???? én leragadtam a krankedeknél, és NWD-éknél.. tehát ha tutok valamit ne feledkezzetek meg rólam! köszi

arra már van topik.
itt nézz körül. ha figyelmes vagy találsz jó dolgokat.

#3975
mittu

mittu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 hozzászólás
Ittis
A Bíbor folyók jó? ??? Bár ízlések...
Picit régi, de: 187 (Samuel L. Jackson)

#3976
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
statement
jib
chain reaction sorozat
sprung sorozat
magyar "klasszikusok, flash, from treasure, des...
super heroes
és még van jópár, csak most nem ugrik be, tul lefoglalta az agyam a frank birodalmon keresztül bemutatott feudalizmus.... :-\

#3977
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
hi, érdekelne ki milyen bringás filmrõl tud, ami innen vagy onnan letölthetõ lenne...???? én leragadtam a krankedeknél, és NWD-éknél.. tehát ha tutok valamit ne feledkezzetek meg rólam! köszi

#3978
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
ggx: igen, a Bíbor folyók-at én is csak ajánlani tudom.

A legutóbbi igazán ütõs élményem a Memento volt. Már 2x láttam, de még meg kéne nézni párszor hogy teljesen tiszta legyen... ;D
Kevés olyan film van, ami még napok múlva is folyamatosan az agyamban motoszkál, hát ez ilyen volt.

#3979
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
no problémó. viszont menj vissza és minden hozzászólásod ebben a topikban módosítsd valami jóó kis filmajánlósra ;o)

#3980
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
húha, bocs ::) :-[

amúgy értettem, hogy mire gondolsz, csak hát... mind1. ::)

amúgy írj ide, olyan hülye mint én nincs sok másik, a többieket meg érdekli! (nehogy aztán ezt iróniának vedd, komolyan mondtam!)


nézzétek meg a titanicot!
bár a végén meghalnak, de amíg nem tudod a végét tök jó!

:-)