Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trial2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
642 hozzászólás a témában

#41
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Én csak a tárcsámat törtem össze(pontosabba a fékkart!)
Jövök le tegnap este egy kis utcán tök sötétben!! Erre egy álló kócsi felkúúrja a reflektort, tökre bevakultam az találtam egy marha nagy téglát az út közepén!! +-4 métert röpültam a levegõben! Majdnem eltörtem a bal kezem a vállam és a jobb lában!!! DE megúsztam!! Ja és mázli, hogy volt rajtam búkó, mert csak most vettem észre, hogy egy kcsit megzúztam! Ha nincsen rajtam a búkó......
Na csak ennyi!!!!

#42
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Na mi van? Nem írtok?

Nos, ha senki nem szól semmit, akkor belinkelek egy képet egy régebbi sérülésemrõl...

http://kep.tar.hu/mo...294&pid=1217771

A kép sajna nem túl jó, de a dologról annyit, hogy 1 héttel az esés után fekete színt vett fel a folt a lábamon és 1 hónappal utána még kemény volt a helye... Közben a szivárvány összes színében tündökölt! ;D
Ja, és rohadtul fájt!!!

Tanulság: Használjunk trial-ülést, mert a hagyományos, testesebb ülésbe könnyebben beleakad az ember lába egy esetleges balesetnél!

Üdv: moj

#43
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Boccs, de még 1 kell a TÖRZSVENDÉGSÉGEMHEZ...
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Hernyó voltam, de Lepque lett belõlem...

#44
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Mind1! Már végiggondoltam a dolgot és maradok az FSA-nal! Rock-Ringgel együtt  kijövök így is 11-bõl...

moj

#45
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
TPresident:
TElnök úr engem érdekelne a dolog!(De tényleg!)
Küldd a fotót azt meglátjuk!
vlasicsl@freemail.hu
Amúgy volt ez a mamba Debrecenben?

#46
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Hi! Na végre itthon!!
Nekem egy FSA A-Drive van!! Elég brutális! I profilú, négyszögetengelyes!!! A Deore hajtókaromról simn átment a Rock Ring!!!!
Mert ha jól tudom van a 4es és 5ös csillag! Na most ezekne a mérete szabvány méret!! Tehát négyesrõl nyégyesre simán átmegy és ugyan így 5össel!
Ezt az FSA-at 15 érte kaptam meg mert nemkértám rá a nagytányérokat!!!! Mert azokkal együtt 22000 lett volna! (TamásKerékvár)
Na csak ennyi!!!


#47
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Moj: nekem jelenleg egy kb másfél/két hónapos alivio-m van, 10e-ért vettem újonnan, bár kellett rá várnom, de ez lehet, hogy a helyi bringabolt bénázása volt csak, hamarabb is hozzá lehet jutni gondolom. Nekem semmi bajom nincsen vele, max annyi, hogy nekem fekete van, és az alsó részérõl a karoknak kopik a festék, de ez engem nemigen érdekel, pláne ha ezüst színût veszel... Azért egy FSA lehet, hogy jobb, a rockring ha kisebb fér rá, akkor végülis ha az Alivio egy tizes, és a rockringet csinálnod kell hozzá, akkor a tizennégytõl nem vagy olyan messze...Amúgy attól, hogy egy alkatrséz tönkremegy, sokan vesznek ugyanolyat, ha jól bevált amíg használhatta.

#48
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Hahó!

Megengedek magamnak egy nagyon hülye kérdést... ::) ::) ::)

Nagy barom lennék, ha vennék egy ugyanolyan Alivio hajtókart, mint amilyenem volt? ;D ;D ;D

Egyáltalán lehet még kapni Alivio hajtókart? És kb. mennyiért? Vágja valaki?

Csakmer most ha vennék egy FSA-t + új Rock Ring, az vagy 14 rugómban benne lenne...

#49
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
TRIÁLOSOK!

Jó öreg Fórumos komátok, tpresident túlad mopstani triálgépén!!!

A Bike:

Váz: Mali Mamba 15"
Villa: Noname Cro-mo
Fékek: Elöl Deore+DX fékkar Hátul: Magura HS-33 piros, merevítõs, 1liter olajjal+légtelenítõvel.
Kerekek: elõre van 2 féle:
 1. Fekete Deore agy+AlexRims 2100 felni, fekete küllõk.
 2. Ezüst Deore agy+sárga Vuelta Airline1 felni+ezüst küllõk.
Hátsó kerék: LX Silent Cluch, B+ 32mm felni.
Gumik: Elõl: Conti Survival Pro 2.3
          Hátul: Schwalbe Space Hard 2.35
Váltó: Sora váltókar: noname támvillára szerelve.
Hajtómû: Sugino 32-es tányér a rockRing.
Középrész: Deore
Stucni: B+ 70mm 45fok A-head
kormány: B+ 680mm

Más nincs asszem'.
Hétfõtõl tudok képet küldeni róla.
Ha érdekel, adj Emailt- és megy a foto.

Ár: Foto után biztos reálisabban látsz majd.


#50
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Amúgy nem kell vkinek egy négy lukas Rock-ring? ;D
7-es aluból van, 6 mm széles és már ki van reszelve a hajtókarnál, úgyhogy szerintem bármire kényelmesen rámegy!

És az Alivio hajtómûvem? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Pedig még fogaskerekeket is adnék hozzá...

Na jó, most már tényleg megyek!

#51
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Még valami, a budapestieknek!
Lehet, hogy már ismeritek, de tegnap megnéztünk egy helyet az Erzsébet-híd pesti-hídfõjénél!
Egy romkert egy gödörben. Volt egy riport az Örsékkel a Népszabadság Magazinban, ott voltak képek a cuccról.
Hátszóval nem feltétlenül hobby-pálya... ;D ;D ;D
Úgy lehet megtalálni, hogy elindultok a part menti út mentén a Lánchíd felé, de nem kell sokat menni, mert lesz jobbra egy gödör fákkal szegélyezve és ott van ez az egész!
Érdemes megnézni!

Na csõ!

#52
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Na mi van urak? Pangás..?

Akkor írok én! Gyászjelentést...
Tegnap elég szar napom volt! Aszittem a monoblockom széttörött, erre elvittem a szerelõhöz. Választottam is vmi occsó deorét 3200-ért, úgyis szétmegy...
Erre megyek a brinyáért, asziszem naívan minden megoldódott és felhõtlenül mehetek brinyázni, erre...
Aztmondja a szerelõ, a monoblock hibátlan, a pedál úgyszintén, ellenben a hajtómûvemet dobhatom a PI...
Pedig imádtam! Egy Alivio volt, olcsó darab, de jó volt triálra is, csakhát 3 évi szolgálat után kitágult a négyszög benne. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Egyszer még összerakták nekem, de a következõ szétszedést már nem fogja bírni...
Ígyhát befizetek egy FSA Power Pro-ra. Ráadásul ahhoz csináltathatok új Rock-ringet is!!! >:( >:( >:(
Nem lesz így Magurám, pedig tudtam volna szerezni 16-ért majdnem zsír újat, fékmerevítõvel... ;D
Ja, és az egészet megkoronáztam egy defekttel...

Ennyi

#53
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Ha megcsinálhatjuk idén is a dolgot, akkor természetesen rendesen meg lesz hirdetve, és ti is eljöhettek! De egyelõre asszem még nem aktuális, mert úgy október vége felé lesz esedékes a sulinapunkon. Amit ugyan köv. tanévben nem mi rendezünk, de hát reméljük, hogy most is megcsinálhatjuk!

#54
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Moj: Feltétlenül szóljatok ha lesz bemutató!

Nekem ma tört ki egy körömnyi darab a rockringembõl, kb. fél éve zúzom és esztergálva lett!



#55
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Csááááááó Gugu Elvtárs!!!

Tök igazad van a dolgokkal! Én a rock-ringemet esztergáltattam és vagy 3 órát reszelgethettem otthon, amíg ráment a hajtó-karomra...
De szerintem így is megérte! 2 rugóért? Frankó és 7-es aluból van, úgyhogy egész jól bírja!

Amúgy Gugu a kolléga, akivel a Trefortos triálbemutatót szerveztük! Idén is csinálunk, ha mindenki úgy akarja! De lesz már videó is és kicsit gördülékenyebb lesz az elõkészítés is... ;D ;D ;D

Ahoy!

#56
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
A téma szerintem lehet itt bármi, csak nyáron ÓRIÁSI a punnyadás. Sajna, bár van benne ráció: triál megállás nélkül, örüljön a jónép az utcákon :D

#57
gugu

gugu

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
ja, most nem is ez a téma?:)na mindegy...majdcsak lesz eccer....

#58
gugu

gugu

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Gruss Gott, was gibt's denn?
Most láom löször hogymi megy itt, nem könnyû bekapcsolódni, fõleg cc-s aggyal.de annyit tudok mondani hogy bármit is le akartok gyártatni, rohadt pontosan számoljátok ki hogy mi mennyi mm-ben, mert nekem volt dolgom profi esztergályossal-fox köztesembe kellett persely-és rohadt sokadt szenvedetme vele amig mind az anyag, mind a méret  jó lett.szóval inkább próbáljatok készen beszerválni mindenféle cuccokat, mert ha elkezdtek gyártatgatni, akkor mindenetek rámegy.mondjuk lehet hogy rock ringbõl is jobb ha gyárit vesztek, mett mondjuk lehet hogyx drágább, de ha jól van megtervezve és esztergálva, akkor nem fog eltörni, és elhajlani se fog.bár ki tudja...én inkább grammokban nézem a dolgokat...
na ennyi volt a fölöttébb férasztó elmélkedéseimbõl...lényeg hogy hajrá magyarország, az erõ velünk van, csõváz+hátszél, és üdv. kollégák

#59
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Én voltam Debrecenbe   ;D

#60
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Szasztok! Volt valaki tegnap Debrecenben? Mesélhetne, mert én nem tudtam elmenni, szal nemtom videó is honnan lesz :D