Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trial2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
642 hozzászólás a témában

#1
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
T.Uraim!

A topic eléggé megnövekedett nagysága miatt, ezen részt lezárom, és nyitok egy újat neki...

Folytatás ott...

Paraferee

#2
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
26"-oson nem tilos a bashguard? csak rock ring lehet nem? Persze ha Magyaro.-n 20"-assal lehet indulni a 26osok között, akkor miért ne... :)
Ha meg nem versenyzel, és nem is fogsz akkor meg pláne miért ne?

#3
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Hát nem tudom! Kb 15-bõl megcsinálják!!!
Azért egy ilyen jobban fenne marad, csak hát felugrani rossza rá!!!! meg ügye így nem megy szét a hkar,m gey egyébként is kicsit nagy a RockRingem, és marha szar rá ugrani,mert ledõlök!!!
Még alszom rá egyet!!


#4
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
Háááát...... ::)
Ugyebár a Tóth Geri kisbicóján ilyen bashguard van, és tök király volt nézni ahogy egy kábeldobra egymás után 5-ször próbált felmenni bashguardra, de 6-szor feladta :(hehe
Nagyonfrankón lecsúszott az akadályról!
Szóval inkább hagyd...nem véletlenül nem szoktak26-os bicóra ilyet!

#5
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Egy Bash-guard? ???
Hát érdekes elgondolás... Bennem is felmerült már, de ez inkább 20"-osnál elterjedt. 26"-ost még nem láttam ilyennel. Az biztos, hogy jó stabilan megáll, ha valahova ráteszed, de abban nem vagyok biztos, hogy egy felugrásnál könnyebben megakad-e az akadály szélében. Ami azért szintén fontos momentum lehet egy rock-ringnél. Meg szerintem nehezebb is.
De egyébként nem tudom, hogy jobb-e, tapasztalatom nincsen és mástól se hallottam még ilyet.

#6
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Lehet megcsináltatom iylner a RockRingemet! Vélemény!?!?!
http://www.andraas.hu/2k20pro2.jpg


#7
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
HI! Moj! A képe Qrva jó,csak az  abaj, hogy most már narancs sárga!!!! És szerintem kb 1-2 hét múlva gyöngyház-fekete lesz!!! a VW gyárban fújják majd!!! =)

No meg most nincsen tárcsám, és szerintem a triálra már nem is fogom rárakni!!
Csak ennyi! pá!


#8
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Ezen  a képen hármunk bringája is rajta van! A közelebb esõ az enyém, a fehér Magellan Trial Gregory-é, a sárga Python Balage tulajdona:
http://kep.tar.hu/mo...294&pid=1217772

Ezen a képen meg én vagyok a bringámmal kettesben ;D:
http://kep.tar.hu/mo...294&pid=1217616

A képhez képest csak annyi eltérés van, hogy karbon nyergem és FSA Power Pro-m van már.

Üdv: Lepke

#9
pesta

pesta

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
jjja; milyen bicotok van?hatha megismernenk egymast...
az enyem sarga magellantrial;hussefelt hajtomu.

#10
pesta

pesta

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
SziasztoK!koszi a segitsegeket;biztos vagyok benne, hogy talizunk nehanyszor! meg abban is, hogy eltalalok ideoda;
a haverom obudan lesz koleszban; arrafele van vmi?
szept.9-tol folyamatosan fenn leszek. helo

#11
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
Na lehiggadok......
Jóvan nagyon örül a fejem ezvan! 8)
MALI Python
Sram 9.0 fékek
Sun Rhyno Lite
Sun Ditch Witch
Author Trial villa
Bike+ kormány, stucni
Wellgo platform
FSA power pro hajtómû
Alivio középcsapágy
Na lehet, hogy nem a legkirályabb ,de nekem egy álom!!!
És nem tom mi az elképzelésetek a Pythonról, de én vmi(számomra) különlegeset találtam! Nem szokásos ultra ronda sárga, hanem király metál szürke, sárka-piros felirattal és egy kegyetlen jó piton kigyó is rá van festve!!! Nekem igen teccik!  ;DVele alszom az ágyban ;D

#12
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
Na császtok fiúk, jó rég nrm írtam, de hát megvan az oka... ;Dhehe
Moj: Vagy úgy öccör elküldtem és mindíg visszaküldte, de most utoljára nem!
;D ;D ;D ;D ;D ;DNa én végre megvettem a bicómat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D
ENNNNNNYYYYYYYYYIIIIIIIIIII

#13
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Pesta: Van egy rom-kert az Erzsébet-híd pesti hídfõje mellett, ha elindulsz egy picit a Lánchíd felé. De még a Petõfi szobor elõtt, attól kicsit jobbra! Egy mély gödörben van, bokrokkal, fákkal szegélyezve! Most lehet, hogy kicsit bonyolultnak hangzik, de ha ott vagy, nem olyan nehéz megtalálni!
Elég frankó hely! Örsék szoktak néha ott nyomulni. A csövesekkel kell csak vigyázni... ;D ;D ;D

A Mûegyetem mögött van egy bicikliút, ha azon kijössz Kelenföldre, ott találsz egy csomó jó helyet!
Még a Pályaudvar elõtt vannak parkok, játszóterek, asztalok, minden... Szóval azon a részen érdemes körülnézni, mert télleg jó és rengeteg a trialos!!! Közöttük: Örs, B.Peti, Kaiser, CP...


#14
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Boccs! Egy pár nam kiesett most mert hát éppenséggel Mazsolatáborban voltam! =)
Milyen fékpillangó!!??
Szerintem DX lesz, csak enm tudom hol lehet szereznui, mert elég régen láttam bóltban,de majd jobban körülnézek, csak az árát nem igazán tudom! nem tudja valaki!!! DE lehet, hogy egy XTR lesz majdan hátúl és egy valami jobb a elõl!!


#15
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Szerintem hátra mindenképp magura hs33! elõre meg jó az olcsó (véfék)-utólag módosítva- is, fenntartásokkal persz. Huszon egynéhányezerért megkapod kompletten. Ma pont megmentette az "életem", emlékszem régen abban az esetben hátast nyomtam volna, így viszont megállt a bicó, nem szaladt ki alólam, és hátra tudtam ugrani...

Pesta: akkor sekeet kérdezd, õ járatos budán, meg a duna felé, de arra van a margithíd alatt sziklakert vagy micsoda, azt meglehet találni tutti.

Bár a kolesz fogalmam sincs hogy hol van... :)

#16
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Gregory: Még megvan az a fékpillangó ha érdekel!

#17
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Avid fékek/karok közül tudtok konkrét típusokat+árakat mondani? Egyáltalán hogy mi lehet a legjobb v-fék triálra.

Hegsztés: ami tapasztalatom nekem van róla, azt a BikeTrials fórumába bõ lére eresztve leírtam a hegesztésekrõl szóló topicban, többet én segíteni ebben a témában nem tudok, de 1-2 hasznos dologra rájöttem menet közben...

#18
pesta

pesta

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Yoshida:Nem tudom, melyik keruletben leszek, mert nem vagyok tisztaban ilyen "helyi" kerdesekkel.. A muszaki egyetem kornyeken;


A DX fek nem rossz, Shimano fekek kozul legfeljebb Deore-t erdemes(nagyjabol Avid kopi); es van egy C-szettes, nem emlekszem a tipusszamra, de u.olyan, mint a deore. amugy Vfekek pillangoi kozott fekerzesre alig van kulonbseg! ami szamit az a fekpofa fajtaja, bowdenház méretezése, minösége(nagyon fontos, hogy jo merev legyen) és a legfontosabb a fékkar! Az osszes Simánjó fékkar nagy ratyi, mert szegecselt fos, nem szerelheto, igy ha kotyogos lesz, nem tudsz vele mit kezdeni.
 Az Avidnak van egy CNCzett ipari csapagyas fekkarja; allithato bowdenhuzas stb. Álom ahogy muködik.

#19
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
VLB: Sajna nem kaptam meg a lejétszót!

V-fék kérdésben én is egyet tudok érteni! A párhuzamos nyomású fék nem a legjobb trialra, legalábbis haverok által LX volt tesztelve és az fos volt.

Amúgy nemrég én is megfogadtam, hogy nem veszek többet Shimano alkatrészt a gépemre... Mindig lehet találni vmi mást! És legtöbbször olcsóbban!


#20
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Azt nagyon megköszönném ha megkérdeznéd!!!!!!
És azt az áthegesztés, hogyan gondoltad?!