Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trial2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
642 hozzászólás a témában

#21
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
A karbon csöves nyereg télleg lehet hogy könnyebben törik (szemem elõtt tört egy; 1 hete), de szvsz. ez is -fel-építés kérdése, és nincs a nyereg tetején lyuk.

Pesta: melyik kerületben leszel? Mert Bp.-en a különbözõ kerületi triálosok sokszor nem ismerik egymást, mert fél-egy óra tekerés míg találkoznának...


ISDN-el nem mersz nekiállni leszedni??? Én 33,6os modemmel nekiálltam, csak rájöttem hogy holnap le tudom szedni gyorsabb helyrõl, így nem fáradok. Bár amióta nincs a kedvezmény, már nem lehet csak úgy felelõtlenül reggelig hagyni a gépet tölteni...

#22
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Pestát csak megerõsiteni tudom! Amúgy van egy avidról koppintott fékpillangó, ami 2000Ft be kerül! CP által tesztelve! Szerintem meg ha nem akarsz drága vázat venni akkor én vennék egy schwinn csepel cróm vázat és áthegesztetném, max. 20eFt-bõl kijön, de erõl CP többet tudna mondani! Ha kell megkérdezem tõle!

Sekee


#23
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Na, ebbõl legalább tanultam!!!!! ::)
;D

#24
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Köszi!
És mit tudtok a Shimano DX fékrõl?!
Én úgy tudom, hogy nem egy rossz darab!
No meg még egy rohadt nehéz dolog van! Milyen vázat vegyek!!!?????


#25
pesta

pesta

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
re:XTR, XT, LX=párhuzamosan nyomó shimano fékek... triál használat során fél éven belül kikotyogósodnak a párhuzamosítást biztosító perselyezések, és több milliméter holtjátéka is lehet a fékpofáknak!! ez pedig egyenlõ a csökkent fékhatással a ficergõ pofa miatt..
A shimano rendszere nagyon szar talan az uj XT birja legtovább. en semmi esetben sem vennek shimano alkatreszt egy trial biciklire; kivétel váltó.
az avid párhuzamosan nyomója mar jobb egy fokkal; bar szerintem minden forgásponton elveszik sok energia, ami nem a fékezésre fordítódik.
a legjobb Vfék az avid 2.0 és újabb változatai, amik nem párhuzamosan nyomnak.

#26
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
fék: hát XTR-t szoktak használni, meg LX-et is sokan, ezek azért elég jók, de sztem az avidban sem lehet csalódni, bár azt nem ismerem. a nyolc kilós géphez segíteni vázban nemigen tudok, de a weboldalon a cikkeknél a hogyan kell... sorozatban találsz Atom ultrakönnyû bringaleírást, ha kicsit régi is....

Stormbringer: örülök, hogy tetszik a fórum:D Lassan kezd beindulni!

Az Antigravity Trial pedig ki fog kerülni CD-re, olyan jó minõségben, ahogy csak tõlünk telik...

#27
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Akkor valaki tud segíteni, hogy milyen cuccokat vegyek?!


#28
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Bocsi az OFF-ért!

Most néztem meg a bkietrials.bikemag fórumát, és baromira teccik! Csak ezt akartam mondani, és Mégegyszer BOCSÁNAT! :-X

#29
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
Na levileg elküldtem a lejátszót! Ezzel szerintem tuti menni fog, de ha mindenképp le akarod tölteni a DivX-et akkor írd be valammelyik keresõbe, úgy biztos sikerrel jársz! : ;)
Bevallom, kicsit most irigy vagyok rátok, akik megnézhetik ezt a videót! :( Az én szutyok >:(ISDN-emmel inkább neki se állok letölteni. Bár van getright, de ez még nekem is sok idegileg nem bírnám ki biztos egy év.
Nem tom elképzelhetõ lenne-e, de vki kitudná írni CD-re és föladni a postára? Tutira kéne az anyag ::)!!! Tom sok veszõdséggel járna, de ha vki megtudná-e nekem csinálni, meghálálnám! ;)

#30
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Huhh, köszi!

Email: mojlepque@mailbox.hu

Honnan lehet leszedni azt a DivX-et? Mer akkor már a Media Playeremet is korszerüsítem... ;D ;D ;D

#31
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Igen ott a codeccel van a baj! 4.12essel van betömörítve! Szóval le kell szedni!

Sekee

#32
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
Moj:
Ez egy tipikus probléma! Hang van kép nincs. :'(
Az van, hogy nincs meg az a kodeked, amivel a videót betömörítették. Valószínû a DivX az, ezt megszerzed és simán installálod, a média player már le is tudja játszani!
De ha m,egadod az ímél címedet, küldök egy sirály lejátszót, fél mega és alapból benne van a divX, ezzel tuti minden videót le tucc játszani!!!

#33
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
szokásomhoz híven egy pár kérdés!
Milyen V-féket ajánlotok, Magura helyet???
Máasik, hogy egy másik Triál gépet akarok összehozni ami kb 8 killó körül van!
Na most ehez milyen váazt illyetve milyen cucokat ajánlotok?!
köszi!


#34
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Másodszorra sikerült is letöltenem a videót...

De van egy kis baj! Az hogy nem tudom lejátszani!

A Windows Media Player azt írja ki: Nem lehetséges megfelelõ kicsomagoló program letöltése.

Ezek után a hangot le tudja játszani, ami nagyon élvezetes, de a képet sajna nem... :'( :'( :'(

Lehet, hogy az én programomban van a hiba?
Hogy tudnám megnézni? Már minden videó programmal próbáltam, de egyik se vitte... Esetleg vki tudna nekem valami olyan progit küldeni, amivel megy az AntiGravity?

Nagyon megköszönném!

Üdv: Moj

#35
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Moj, köszönjük a nagylelkû felajánlást! Idõ, kedv, igény mindig van mindenre, ami triál!

A videó ultrabrutál, mindenkinek csak ajánlani tudom... :D

#36
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Szevasztok!

Feltettem a Netre a Trefort Trial-bemutató teljes anyagát, 110 db képet. Teljes felbontásban!

Ha jól tudom a BikeTrialson csak néhány van meg.
Lord Andrew: Ha van kedved és idõd felrakhatnád az egészet, hogy ha az eleje már úgyis megvan!

A cím:
http://kep.tar.hu/mo...ml?aid=27531347

Üdv: moj

U.I.: Most töltöm a videjót... ;) ;)

#37
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Látom Lord megelõztél! Amúgy a fórumot is megnézhetitek ott is! Már beindulóban van! Bocs az önreklámozásért!


Sekee


#38
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Szasztok! Örömmel jelentem, hogy Örsék küldtek nekünk egy videót: Antigravity Trial címmel, ami csak tõlünk letölthetõ. Vágott zenés videó, Örs, Peti és Tom szerepel benne. Überzsír, 190 mega (!!!) és 35 percnyi bambulásra elég (többszöris:D). Kapásból a híreknél látszik a fõoldalon a link, mindenkinek muszáj látni!!!!!

ui.: a videón látszik jópár ütõs pesti hely is...

http://biketrials.bikemag.hu
Egyébként hamarosan újabb király videók kerülnek fel!

#39
pesta

pesta

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
SziaszTok!
Kedves bp-i trialosok! legyszi legyszi segitsetek rajtam;szeptembertol varosotokban fogok tanulni+tartozkodni+trialozni+stb; es legyetek olyan kedvesek, hogy beavattok a helyek holletebe!!
majd'3 éve uzom az ipart, balatonalmadiban lakomstb.
lecci segitsetek!

#40
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
Mojnak:
Na! Én akkora üléssel nyomulok mint a ház és dettó ilyen a lábam mint a képen! Annyi különbséggel, hogy nekem négyszer ekkora helyen ilyen!!!
Nembaj! Most lesz új bicó azon szép karbon nyereg! ;D
Addig adok a sebeimre egy puszit :-*