Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trial2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
642 hozzászólás a témában

#521
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
DE van!! Csak a azt is átütötte az alsó seb az bõven a sípcsontvédõ mögött van!!!
Ezért ma vettem egy újjat!!!!


#522
HG

HG

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
A találkával kapcsolatban, már csak azt kéne tudni, hogy hol találkozzunk és merre!!!
A Sportszigetre én is igyekszem kimenni.
Gregory:Neked nincs sípcsontvédõd?????

HG

#523
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Hát ez tényleg szívás! Hol lehetett errõl tudni? Mert Bajáról még Szeged azért jóval közelebb lett volna, mint pl. Gyõr a jómúltkor :-/ Yoshida, mit írjak a nevedhez a képeknél? Yoshida jó, vagy Szabó László/Laci, melyiket óhajtod? :)

#524
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 hozzászólás
Ja és ha minden igaz é kinn leszek jún. 9.-én a Sportszigeten 12-16 oráig Snowboard és Moutain Bike SÓ és 20 órától MX freestyle Só!

Lakik valamelyõtök Sopronba ??? mert oda megyünk év (pontosabban Sarlódra) végin.

#525
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 hozzászólás
Basszus!
Vasárnap meg Hétfõn volt triál verseny+bemutató Szegeden!
Tegnap hatkor mentem ki mert ott voltunk egy ismerõsünknél és õ mondta hogy volt triál. De amikor kimentem már csak pakoltak. >:( >:( >:( >:( :( :( :( :'( :'( :'( :'(
Na mindegy Debrecen még ott lesz 2x!

#526
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Kösz a tippeket, próbálkozni fogok, az tuti:) A képeket megnézem, és felteszem õket, mihelyst tudom!!! Kösz a segítséget:D

#527
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
sztem tok mindegy, nekem elol egy ontott alu agy van 2 eve,es meg semmi baja... tehat,h ameg tudod venni a deore-t 2800-ert,akkor azt erdemesebb... az orszaguti valto engem is erdekelne,v.h nem szeretnek ujat venni 5e-ert...

#528
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Nnics valakinek rövid kanalas o.ti hátsó váltója. Valami egyszerû, konzolos típus kellene. HELP ME ! ! !

Ja még valami elõre milyen agyat vegyek?
Deore 36L 2800HUf Vahy Zoggie ipari csapályas 3500 HUF ??????????????????????????????????????

#529
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Az elsõ képen én i rajta vagyok!  ;D Lordot is megtaláltam pár fényképen!  ;D

#530
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Ha a felnifekre gondolsz....
HS 33 22 500
Merevito 2500
Merevito nagyobb gumikhoz 2500

#531
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Hali!!

Valaki meg tudna nekem irni, hogy mennyibe kerulnek most otthon a Magura hidraulikus U fekek??
Pliiiiz!
Koszonom elore is!!

#532
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Na mindenesetre addig a képeket a kep.tar.hu/yoshida-ra feltettem.
(Laci tirál az album neve)

LordAndrew: szedd le, és tedd fel az extrára nyugodtan, utána akár le is szedem innen, inkább legyenek egy helyen az ilyen jellegû képek.

#533
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Szerintem az túl pici. Próbálgasd. Tegyél fel mondjuk egy 16-18 körülit, és nézd meg mekkorát tudsz ugrani, stb. Asszem túl könnyûben nem lehet nagyot ugrani, túl nehézbe meg nem bírsz beletekerni, és "orraesel". Velem legalábbis ez történik...

HG: szombaton láttam õket, kb 17-20h körül.

LordAndrew: van egy pár képem a gyõri versenyrõl elsõsorban a 6.ik hobby-sról. Feltöltöd a biketrials-ra? (nem csak elit, meg haladós képek kellenek oda. :) )

#534
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
nem vagyok triálos, de 22-höz asszem 12 es tárcsa kell hátra, de lehet hogy nem

#535
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Most szerelem át a bringámat a régi BMX racsnis( ;D) hátsó rendszerrõl kazettásra, és szeretném megérdeklõdni, hogy ha elõl egy 22es Alivio tányér van, hátra mekkora fogaskerekeket dobjak fel, hogy ideális legyen pedálból ugráshoz, jó legyen tekeréshez is, stb?

#536
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Az a legjobb, hog yÉn Kb 60-70 centire ugrok fel hátsón!!! Most meg egy kis 20 centis vacakra akartam!!!! =))))))


#537
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
JÚJ ilyen nekem is van!!!

Pedig én nem is tiálozok csak egy dupla ugratót akartam átugrani...

#538
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Vicces esések!!!
Itt egy jó kép "róllam"!
vagyi a lábamról!
A kép címe: mit okoz a szegecselt platform pedál?
http://www.andraas.hu/sipcsont.htm


#539
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
A Triálos találkát megszervezhetjük. Rögtön a szünet legelején kellene, a suli vége utáni 1 hétvégére!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szerintem a Nagyok közül bárkit hívunk, mind joo fejek.

Komolyan, Hobby kategóriába 4 raklap a maximum????????????
' raklap az hány Centinek felel meg. A Szabvály EUR raklap az 14 cm. Jól tudom??? Akkor 4 raklap az 56cm. Hobbyba ennyi a max.???

Magura fékkar alkatzrésze nincs valakinek, vagy nem tudja, hol lehet kapni??????


#540
HG

HG

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Yoshida melyik nap láttad Sekee-éket??

HG