Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trial2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
642 hozzászólás a témában

#541
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Kösz az észrevételt!  ;D A versenyen bizti a versenydrukk miatt hibázott, na meg én is!  ;D Amúgy elvileg Hobby kategóriában max. 4 raklap lehet a mászás.

#542
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Nincs bizony! :(
Nembaj, legközelebb már megismerlek.
Azt írtad nemrég, ha jól olvastam, hogy a gyõri versenyen nem jutottál be a 20ba. Ahhoz képest eléggé "stabilan" mentél fel arra a betonra, meg le.
Túl könnyû volt a gyõri pálya, vagy mi?
(pl. egyik ismerõsöm 5raklapra gyakorol felmenni, ehhez képest a versenyen 3nál lerakta a lábát, meg hasonlók)

#543
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Jah igen feher PolarX + meg az is rajta van mindketton ugyanolyan betutipussal hogy
RIDERS: Mario.....

Gyertek Pecsre! :)
A Pedal a Szechenyi terrol le delre, Konzum aruhaznal balra Mohacs fele tarto uton van.



#544
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
És nincs ROCKRINGED úgye??? Láttalak én is!  ;D

#545
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Mali Mambával, egy fogassal mentünk fel, utána ti ott ugráltatok, mi meg kulacsot töltöttünk

#546
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Mivel voltál ott? Fent láttál???

#547
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Baz Sekee! Most nézem a bringád, tegnap (szombat) téged láttalak a fogason, meg utána ott ugrottál egyet a vendéglõnél. Még egy 2K1-es triálos is ott volt veled...

#548
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Az a két polar-x -es akik Gyõrben is voltak??? Fehér váz, gót betüvel a magellan!!!

#549
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
qrva joo, szerdan megyek osztaly-kirandulni Pecsre... azaz orrfure, de tok mind1 szoval viszek gepet is.. megnezzuk azt a tarsasagi eletet :)))
meg veszek Papucsot :) meg posta sem kell... rohadt jo... csak mond el legyszi,h hol van az a Pedal....

#550
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Nah itt tenyleg van elet... bar lehetne nagyobb is .... :)
A Cannondale bicaj par honapja el van torve /jobb oldali lancvilla a kozepcsapagynal/- es faszan atmenocsavarral + egy bilinncsel meg van oldva....

Azota nem ugral le a srac a Szechenyi terrol a falrol.... Amugy az egy Mali Mamba/mostmar merev villaval mer a Z5 valla is elrepedt..(NEM rst)/
Van itt meg egy vil kek Magellan Trial 2k1
Nehany ugyes BMX es, akibol csak egy taho de az nagyon. A tobbi tenyleg jo fej. Multkor marha jot streeteltunk veluk + egy oflline os BMX es sraccal...

De akik meg nagyon profik: Szigetvarrol a Marioek. Azok nagyon tudnak /2db feher PolarX/ neha atneznek...

#551
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Jaaaaaaaah..
Akkor csak kamunndale... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Pedig messzirõl jó dögösen nézett ki...
Már csodálkoztam, merthogy a Cannondale-nek összesen két trial-váza van a világon, az is a gyár versenyzõi alatt.


#552
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
azon volvo matrica is volt vagy van és szerintem az valami nicht name lehet,de a gyerek egyszer belegyömöszölt egy duplavállas 461 es rstt

#553
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Ja télleg! Van valaki közületek pécsi ???
Mert multkor Pécsen voltunk osztály kiránduláson és amint kijöttünk a szállásról, az elsõ amit láttunk, hogy egy nagy rakás triálos ugrál a Széchenyi téren a Dzsámi elõtt. Nagyon jó arcok voltak, mert estefelé a Székesegyházzal szemben, a Szt. István téren egy szökõkútba bunnyzgattak a BMX-esekkel. Aztán néhány BMX-es leugrált a szökõkút tetejérõl a vízbe... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
A végén meg mind jót fürödtek a kútban... A haverjaimmal csak csodáltuk, milyen társasági élet van itt!
Ja és ott láttam vmi Cannondale trial vázat... Lehet, hogy nem speckó triál volt, de ultra brutálul nézett ki! Csak csorgattam a nyálamat...

Nah, ennyi. Csõõ: Moj

#554
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
tpresident: A triálosok, mind egy nagy család, akár vidéki, akár budapesti. Legalább is az én környékemen ez valahogy így van, a nagymenõk se nézik le a kezdõket. A deszkások nagy része meg gyökér és ez is mindenhol így van... ;D

A találkozóval kapcsolatban, ha már valami profit hívnánk, akkor inkább Örséket, Balázs Petit! Néha együtt szoktunk velük triálkázni (pontosabban szájtátva bámuljuk azt, amit mûvelnek... ;D). Õk aztán télleg a legjobbak és rendesek is!

#555
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
én a viperembe kaptam pécsen a pedálban kétezer forintért

de azt csináld hogy elviszed a régit mert a barom csak ugy tudja hogy az mijen

esetleg ha nem pécsi vagy akkor megnézem hogy van e még meg ijenek azt valahogy a posta utján lerendezzük a dolgot

#556
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
kint voltam bekason a Mali legnagyobb boltjaban,nagyker,legfobb beszerzo,es azt mondtak,h nem kapnak ok sem... uh csinaltatok...

#557
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
A SORA jó! Vátlópapucsot bárhól kapsz! A Várba bizots van!

#558
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
jujj de regen irtam be.... hmm... vegre egy kis idom is akad bringazni.. :)) jo erzes...  persze estem is egyet,uh most megint nem tudok menni :))) azaz :(( kicsit ideges vagyok.. be van dagadva a bal mutatoujjam... grr.. jajj apropo milyen valtot ajanlotok? a Sora jo? mert az most csak 4900 Ft, kiskanalas, es '02-es... ja es nem tudja valaki,h hol lehet kapni mali-hoz valtopapucsot? mert sem a nagykerben, se sehol mashol nem talalni... na ennyi.. ja az ftp muxik,csak toltogessetek....



[ftp]ftp://guest:guest@80.98.48.155:21[/ftp]

#559
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Ja! nekem a Pisti mondta a várban, hogy ehez külön stcuni kell! Volt is nekik egy funn 10000-ért! Ez a pénzügy gondjaim miatt nem kellet.De hoznak nekem keddre egy olcsóbbat!!! Biztos nem csak egyet hoznak szerintem kedden hívd fel õket!


#560
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Hát néztem kormányt, de a pultnál és bicóval voltam! Amúgy nekem a Zöldpontban monda a srác, hogy a B+ kormányhoz külön stucni kell, de õ még olyat nem talált.
http://kep.tar.hu/se...0742&pid=862629