Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trial2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
642 hozzászólás a témában

#481
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Yoshida tudsz olyan boltot mondani, ahol tényleg tudnak hozni nexave agyat? nekem a 6-7e forint körüli kellene... (most w, vagy v a nexave?)

#482
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Szerintem semmi képpen ne vegyetek sima agyat, nálunk a Yasec-es Lórinak volt egy tárcsás XT hátsója, de már az elsõ pár napban lehetett hallani furcsa hangot a kazetta felõl. Mondjuk 2-3 naponta egyszer. A reteszelése is nagyobb holtjátékú.

don_INSECT szerint a Nexawe T400 (8/9) és az LX SC (szintén 8/9) között semmi különbség nincs, csak valami záróanya. Mondjuk szvsz a roller része tuti ugyanaz, lehet hogy a csapágycsészék nincsenek ultra mega gyémánt polírozva.

Az idei 2k2-es Nexawe SC T400 10e, a T300 (7speed) kb 6-7e, az LX SC 14e kisker áron. Legalábbis ha bemész egy boltba és rendelsz ennyiért fognak hozni kb.

#483
vendég__*

vendég__*
  • vendég
TRIAL EGER !! http://delfin.klte.hu/~sp0003   Ezt nézzétek meg!! :)

#484
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Én tutira felmegyek, 160km ide vagy oda:) Tom, megtennéd, hogy tájékoztatsz az árakról? Mert Szegedre max felugrom vmi jó cuccért, ha van.... A sima LX miben tér el a Silenttõl? Egyébként már ott tartok, hogy egy hónap triálmentes idõszak után bármit belekókányolnék hátsó agynak, csak menjen már!

#485
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 hozzászólás
Hali!
Látom mindenkinek hátsó agy kell, nekem is!!!!!!
Vole aszonta hogy nemtud 7000-ért. >:( :( :(

Mindegy, én holnap eljutok Pestre és bemegyek valami nagyobb boltba és utánézek hogy melyik agy mennyi.
Úgysincs már lassan 3 7-e gépem mert letörtem a váltótartó papucsot azt vettem is de vettem hajtókart és arra kell rockring de az esztergályos baszik megcsinálni... >:( >:( >:( >:( >:(
Ja és Szegeden megkérdeztem hogy mivel jobb az LX és A NEXAWEnál  között, ott az eladó azt mondta hogy ugyanaz a konstrukció csak anyagi különbségek vannak!
Én lehet hogy sima LX-et veszek az már 8 körül és a Triálgépekre (planet-x. orange, brisa) is azt rakják!

Ki lesz ott a sportszigeten 9.-én???

#486
HG

HG

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
ÉN is azt mondom, hogy az az FSA király!
Legalább is Sekee bringáján elég király!
A Husselfelt is rohadt király, csak ahhoz asszem kell venned 9000 Ft középcsapit.

HG

#487
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Fsa Power Pro az nagyon jó! Olyanom van, könnyû kis alu kar (8 hónapja nyúzom). 12000Ft eladod róla a 2 nagytányért és kilyön 7eFtbõl!

#488
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Hát szerintem ha rászánsz huszast, akkor a truvativ hussefelt nekem befigyelne a helyedben. De hallottam már FSA-ról 12000-ért, nekem jelenleg egy Aliviom van. Attól függ melyiket találod szimpatikusnak, bár azért az Alivio nem egy hussefelt:)

#489
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Milyen hajtókart vegyek Trialra ???(bonthatót)
egyik haveromnak volt egy deore (üreges) és 1 év után tropára ment !!!
Kb.15-20 között  ??? ??? ???

#490
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Az tuti, hogy nem egy gyakori agy ez, legalábbis tapasztalatból csak ezt tudom:( Az elõbb hívtam fel az új békásmegyeri MDM kaladsportosokat, náluk pl egyáltalán semmi Nexave cucc nincs, de a bicikli.lap.hu-n levõ összes kereskedés árlistáin sem találtam. Pech. Az LX hátsó milyen árban van? Egyáltalán megéri az árát, vagy van jobb kategóriabeli? A biketrialsra tettem fel egy adag újabb képet, és a jövõ hét folyamán több bajai street videó kerül fel ha minden jól megy!

#491
HG

HG

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Sajnos azt mondta, hogy nincs neki most és majd szól, ha ESETLEG tud szerezni.

HG

#492
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Ha tudz majd, légyszíves szólj, ha van!

#493
HG

HG

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Nekem is az kéne!
a Vole-mondta, hogy tud szerezni SC-t 7000 ft-ért, de eddig semmi hír az áruról. :( :( :(

HG


#494
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Nem tudja valaki, hogy hol lehet Nexave Silent Clutch 36 likas hátsó agyhoz hozzájutni? Mert itt "délen" nemigen >:( Vagy tudnátok más, 7-8E forintos, de beszerezhetõ triálra faja agyat mondani?

#495
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Miért nem lehet nyáron az a kurva sportsziget!!!

Nekem bizottságos vizsgáim lesznek hétfõn. 3 db !!!
Így lehetetlen elmenni, pedig Pest 1 óra vonattal(Tatabányáról) De így... se versenyezni, se nézni nem lesz idõm felmenni. Ez 1 kibaszás !!!!!

#496
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 hozzászólás
Ha valakit érdekel!

Triál: nemzetközi verseny és edzõtábor trükkversennyel, nyílt edzésekkel összekötött nonstop hétvégi program.


A triál pályán 200m3 faanyag, traktorgumik, betongyûrûk, kábeldobok, roncsautók...


Dirt Jump: gyorsító lejtõrõl érkeznek a versenyzõk a földbõl készült ugratók elé.


North Shore Pálya: magyarországi premierje egy új bringapályának, amit a kanadai erdõkben alkalmaztak eloször. Fából épített kacskaringós bukkanókkal teli triálpálya, különbözõ nehézségi fokokkal. A profik bemutatói után az építmény egyes részeit a nagyközönség elõtt is megnyitjuk.


Expo: Különleges kerékpárok, tandemek, bringakiállítás, tesztkerékpárok, bringás technikai pálya. Gyermekmegõrzõ, triáledzések, pályaedzések, idõmérés, Streher bemutató a közönségprogramok között. A Bee Extrémparkban felállított sátrakban és az expo színpadon minden kerékpározáshoz kapcsolódó cég és egyesület helyet kap, hogy bemutassák a hazai bringázás körüli szolgáltatásokat, a túráktól a szervizelésen át a versenyekig.



június 7. péntek:

10:00 edzõpályák megnyitása
11:00 bringateszt/félcsõ show
12:00 edzések/triál, dirt jump
13:00 játék/félcsõ show
14:00 dirt jump kvalifikáció
15:00 játék/félcsõ bemutató
16:00 north shore idõmérõ
17:00 edzések/gyakorlás
18:00 riders party



június 8. szombat:

10:00 bringateszt
11:00 triál verseny (hobby)
12:00 triál verseny (haladó)
13:00 edzések, játék, félcsõ show
14:00 triál verseny (elit)
15:00 játék/félcsõ bemutató
16:00 dirt jump elõdöntõ
17:00 dirt jump döntõ
18:00 díjkiosztó

június 9. vasárnap:

10:00 bringateszt
11:00 játék/félcsõ show
12:00 triálbemutató
13:00 edzések, játék, félcsõ
14:00 north shore futamok
15:00 játék, triál bemutató
16:00 dirt jump best trick
17:00 díjkiosztók
18:00 riders party

Állandó programok. Bringateszt, north shore, triál edzés, dirt edzés, dj-k, nyereményjátékok!

Én 9.-én szeretnék kimenni.
Akko lesz 20 órakor MX freestyle show is!

www.sportsziget.hu

#497
KMT

KMT

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Nem tudjátok, hogy melyik nap lesz a triál verseny a sportszigeten?

tpresident:  Milyen silented van? LX, vagy nem?
   Nekem kéne, ha az agytest jó!!


#498
HG

HG

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Én jövök, de nem vidékrõl!  ;) ;)
Ki melyik nap megy ki??

#499
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Azthiszem, jó lesz az az XRims felni.
Elég Dark lesz a gépem...minden fekete rajta.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

A Sportszigetre jön valalki vidékrõl, mint én??????????????????????????????????????????,

#500
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 hozzászólás
??? ??? ??? ???