Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trial2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
642 hozzászólás a témában

#301
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Na, én bringát 99-hogy nem viszek, de tutiraegyedi hátitatyóm van, fekete-szürke egypántos, elöl sárga csat (jóhogy, egyedi:)), hátul pedig a lényeg: BikeTrials,Triál feliratok virítanak szürke filccel. Ha vki ésrevesz, már támadhat is le, én úgyis próbálom keresni a gépeiteket! Have fun!

#302
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
!!!!!!!!!!!! FIGY ALL !!!!!!!!!!
Mindenki aki jön holnap legyen a Stefánia úti bejáratról érdemes menni mert közvetlenül (majdne)ott van A BEE EXTRÉMPARK na a lényeg, hogy ott leszünk és valaki elordítja FÓÓÓÓÓRRRRRUUUUUUMMMMMMMMM Akkor oda mindenki !!
Na jóó ez hülyeség de mondjuk majdd odamegyünk egymáshoz dumálni oszt majdd eldõl !!!Nem kell agyon bonyolítani !!!
Haljátok nkem is egy Mali Pythonom van (sárga)15"-ös és fekete villa és schwable KÉK space külsõ ja ég Cratoni Xenon (feket/piros bukóm van :))) )
Akkor mi kocsival megyünk de ott találkozzunk majdd a Bee-s cuccnál ok ::::!+"""!?!???%??
Na ha szemerkél akkor is megyünk lesz biztos sátor !!
A haveromék kinnt voltak ma és azt mondják jóó a terep !!
Itt van a progi (szombat):
10:00 bringateszt
11:00 trial verseny (hobby)
12:00 trial verseny (haladó)
13:00 edzések, félcsõshow
14:00 trial verseny (elit)
15:00 félcsõ show
16:00 dirt jump elõdöntõ
17:00 dirt jump döntõ
18:00 díjkiosztó

vasárnap:
10:00 bringateszt
11:00 játék/félcsõshow
12:00 trialbemutató
16:00 dirt jump best trick
17:00 díjkiosztók
18:00 (rider's party) :))) +!!!

További koncertekrõl progiról a :
www.sziget.hu/sportsziget   -en

Idõjárás:A fõvárosban szombaton reggel esõ, zápor kialakulhat. Késõbb csökken a felhõzet, délután kisüt a nap. Mérsékelt marad a légmozgás. A hõmérséklet csúcsértéke 24 fok körül alakul. Késõ este 20 fok várható.

Vasárnap délelõtt lesz napsütés, délután felhõsödés kezdõdik, estétõl elered az esõ.


!! Na enyi az össz infó amit össze tudtam szedni !!
Akkor holnap ott legyetek :)
Na pápápápá
Balage

#303
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
noh ma voltam kint,de nemtom,h ki volt,mert nem ismertelek fel titeket.. lattam egy polir szinu magellan trial-t, metal-kek villaval, meg egy kek polaris-Xtreme amire emlexek... szoval ki volt kint? es ki jon akkor? holnap mar bringaval megyek! Sarga Mali Python narancs villa, es egy ronda stucni :) fekete Bike+ de az eleje kek volt es le lett fujva de lekopott :))) jah elol narancssarga Continental gumi...

#304
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Hát! Változás van Moj!! Mi kocsival megyünk oda 9re!!!!!
Engem szerintem megismertek: Fehér magellan 2k1, egyedi matrica, hátsó támvillán BikeTrial tábla, elül DEore tárcsa!!!
Holnap nem jöttök egy kicsit hamarabb oda, és ott belehet majd melegíteni!!!


#305
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
GREGORY, BALAGE: Akkor holnap reggel 9-kor találkozzunk a megbeszélt téren! (Etele út - Hadak útja saroknál kb)
Vagy Ti másképp mentek???
Ha nagyon esik az esõ, akkor nem megyünk, de ha csak borult, vagy csak liteosan szitál, akkor azé bevállaljuk!
Ha valamiért nem találnátok oda, vagy van vmi változás, a tel. számom: 06-30-974-3965

A gépem: kék 16,5" Magellan Polarx, brutálisan ágaskodó kék-sárga GT-ülés ;D ;D ;D ;D

Na csõ!

#306
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Jaja, vonattal megyek, meg egy haverom, remélem nem lesz gáz, mer jelenleg fáj a belem:) A metróra azért gondoltam, mert 10re ér be a délibe a vonat, és metróval pár perc alatt ottlehetek a népstadion tövében, gyalog/bringával annyira azért nem ismerem a terepet. Viszont szétszedés elég gáz, marha nagy hacuka lenne, és mivel még csak ottaludni sem tudok haverral, ezért metró marad, bringa kilõve :'( Ja, és úgy néz ki, kamerát sem tudunk vinni, meg digifényképezõt se, szóval ha megtennétek hogy filmeket küldtök a biketrialsra:) Remélem holnap találxunk páran! Kellene vmi ismertetõ karszalag a fórumosokra, vagy vmi:)

#307
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
ja, amúgy meg ha kiveszed a két kereket, és melléfogod a váznak, esetleg a kormányt elforgatod, akkor szállíthatod csomagként a bringát. De ez macerás.

#308
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Miért akarsz metrózni?
A nyugatiból, keletibõl gyorsan el lehet jutni a városligetbe, és a délibõl sem megoldhatatlan.
Esetleg megoldható, hogy verseny elõtt kimegyünk egyik másik pu-ra. (budaiak esetleg a délibe.)
Én el tudok menni elõtte a keletibe vagy nyugatiba.
Mert ha jól emlékszem aztat írtad hogy vonattal jösz fel. (mondjuk én nem fogok semmi triálra hasonlító dolgot mûvelni, pihiztetetem a csuklóm)

Ja este jövök, és az ircneten a #biketrial szobába lehetne megbeszélni bármit, ha kell.

#309
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Yoshida: megvannak a képek, felteszem majd õket! A medencét remélem helyrehozzák, mert elég gáz lenne... Holnapra jó idõ legyen, mer ::) Ja, metróval ugye elég gáz bringát vinni? Mert akkor részemrõl no bike >:(

#310
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
bALAGE-VEL MI MEGYÜNK PÉMTEKEN IS!!!!


#311
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Na akkor am nincs olyan jóó idõ de ettõl függtelenül lehet lenézünk .)()()()

Balage
de holnap komolyan mindenkinek ott a helye +!!

#312
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Én úgy tudom, hogy nem lesznek, mert Ausztriában vannak versenyen!

#313
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Ja elvileg van pénteken triál edzés 12kor. Ez van kiírva mindenesetre.

más.
A sziget.hu ról idézem:

Szi.hu: Kik szerepelnek majd a versenyeken?

Amatõrök is kísérletezhetnek majd a pályán, de a versenyeken olyan profi magyar triálosok is indulnak, akik nemzetközileg elismert versenyzõk.

Szi.hu: Például te?

Én is, de azért felsorolok még néhány nevet: Szabó Örs, Balázs Péter, Kaiser Tamás, Tóth Gergely.

Akkor ezek szerint lesz mindenki. Nem akarom elhinni. :) -majd kiderül szombaton-

#314
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Ja, én valszeg csak szombaton jövök, a triál gyakorlásra, vagy a hobbi kezdetére (nézõnek), nemtom.
Mali mamba, merevvilla, ismertetõ a  hosszú stucni, meg a 34es középsõ tányér. Fekete-szürke bukó.

Sajtóközlemény
A Népstadion körgyûrûn telepített ideiglenes mobilmedence kivitelezõje a medencével kapcsolatos híresztelésekre reagálva elmondta: az ellenõrzõ próbafeltöltés során az elemekbõl épült medence egyik összeeresztésénél hibát észleltek. A korrigáláshoz a vizet le kellett ereszteni, ehhez a Tûzoltóság segítségét kérték. A kivitelezõ hozzátette: a technikai jellegû probléma megnyugtatóan orvosolható és a medence alkalmas lesz az eredetileg megtervezett program megtartására.
Budapest, 2002. június 6.


Vetõ Viktória
sajtófõnök, Sziget Szervezõiroda



#315
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Asszem Budáról jössz igaz? Legegyszerûbb a Lánchídon át, aztán Andrássy, aztán Hõsök tere, ott az andrássy felöl jõve bemész a térre, és amikor elérsz a szobrokig, akkor jobbra. A jégoálya bejárata mellett kell elmenned. Aztán tovább egyenesen, amíg elérsz a városliget széléhez. Onnan már bringaút megy, ami elmegy a népstadion mellett. Eltéveszteni csak akkor lehet ha nem nézel jobbra, csak balra.

#316
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Tudja valaki hogy hogy kell menni a Szigetre(Népstadion)???

#317
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Ja, Lord: vannak a Lóriról képek: tar.hu/yoshida/trial/UNTITL1.JPG egészen 14ig.
Az UNTITLx.JPG nagybetû!

#318
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Hááát lehet szar lesz de mind1
Na egyébként a 800Ft-s belsõbe fújhatok annyit, hogy a 2.35-ös külsõt feszítse (gondolom nem lehet max.2.1-esbe kapni nem )
???


Balage
(Yosh majdd írok az Ircnetre de lehet csak holnap na aki jön ott a Bee-nél találkozzunk ha nem esik kb.2körül addigra tudunk csak menni mert nincs idõnk ?!!!!

#319
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Skacok, az ircneten ha fentvagytok akkor a #biketrial szobába lehetne írni. Az üres mindig.

#320
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
sar= sa'r... es delutanra sem lesz 'bejarhato' a palya? mert akkor nincs ertelme kimenni...